Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 1
jey1177• 27 февраля 2014
СП ТМ Elen

Надо поторопиться!!!Сегодня ночью делаю заказ!!!!

Нет времени выкладывать фото. заходите http://odevaysya.com/catalog/ или в мою галерею https://www.kidstaff.com.ua/gallery-225059.html

Очень много интересного на весну!!!!!

olka_snegurka• 27 февраля 2014
Ответ дляMichel13
Девочки
Оно шо нашлося!!!!!?????????
По СТБ в 18.00 показали
ОНО керувати будет нами с России???????
ШО НАШЛОСЯ????? Лена, шо случилось????
автор Тасюня • 27 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
ШО НАШЛОСЯ????? Лена, шо случилось????
’Гарант’.
olka_snegurka• 27 февраля 2014
ЁХНБАБАЙ! Что, Янек всплыл???? Где смотреть новости???
автор Тасюня • 27 февраля 2014
Ответ дляCegranne
\

Нічим, просто - без деталей. Ось ця вакансія, до речі.
Дивно. Я би поцікавилася, чому відовили. Хай аргументують.
Michel13• 27 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
Всплыл Живехонький и нивредимый
olka_snegurka• 27 февраля 2014
Ответ дляMichel13
Всплыл Живехонький и нивредимый
от жеж...но как видно, г...но не тонет....
Michel13• 27 февраля 2014
Ответ дляolka_snegurka
в России друзяки его укрыли
Вот нехорошие люди-то все-таки, ну че не ймется - то им. Ну как же можно нами как марионетками играть. И с Грузией тогда такое же ббыло.
ЕвгенияПавлюк• 27 февраля 2014
Девчоночки, если кому надо что-то из одёжек и вещей из объяв - забирайте за свою цену. Всё ребёнку. С ужасом думаю о возможном переезде - куда это всё деть???

марина1234• 27 февраля 2014
Ответ дляCegranne
По размеру Картерса
Size:8 - по идее 16 см, но для точности нужно перемерить.
напиши цену.я завтра померяю ногу Алёши
Vlada-76• 27 февраля 2014
Ответ дляCegranne
Это - 2Т.
2Т - это на 2 года?
Balovana• 27 февраля 2014
привет!
ЕвгенияПавлюк• 27 февраля 2014
Ответ дляBalovana
привет!
malaja198809• 27 февраля 2014
Привет,девочки!!!
malaja198809• 27 февраля 2014
Девочки, кто делал сам рыбку.У меня получилось с сильно выраженным вкусом чай((((Наверное переборщила,я кидала пакетики. Постояла только 24 часа.И сколько потом ей висеть измазанной маслом?
lesynka12• 27 февраля 2014
Ответ дляmalaja198809
я тоже с пакетиками делала получилось нормально, может очень крепкий чай?! промазанной маслом надо повисеть ещ 10-12 часов.
malaja198809• 27 февраля 2014
Ответ дляlesynka12
взяла у свекрови спец.Нури))))
GalynaRo• 27 февраля 2014
Всем привет!
GalynaRo• 27 февраля 2014
Соломийке здоровья и волшебника!!!

Michel13• 27 февраля 2014
Девочки
Michel13• 28 февраля 2014
Девочки
я ночью отправляю заказ по Никите.
Желающих больше нет?
Gelena33• 28 февраля 2014
Всім доброї ночі!
Соломійці пожвавлення збору та швидкого одужання
kerchanka_p• 28 февраля 2014
Ответ дляlesynka12
Леся, а какой ты чай брала и сколько пакетиков?
kerchanka_p• 28 февраля 2014
всем привет
lesynka12• 28 февраля 2014
Привет!
lesynka12• 28 февраля 2014
Ответ дляkerchanka_p
брала липтон обычный черный без добавок 5 пакетиков
Cegranne• 28 февраля 2014
Ответ дляVlada-76
2Т - это на 2 года?
Привет, да 2Т - на 2 года, на среднего ребенка - не полного.
Vlada-76• 28 февраля 2014
Приветик, девочки
Vlada-76• 28 февраля 2014
Соломийке желаю поскорее поправиться и закрыть сбор!
А нам всем терпения и надежд на лучшее
Cegranne• 28 февраля 2014
Привіт усім, бджілочки! Гарного усім дня!