Та_шо_ж_таке• 30 декабря 2022
Кто на ПП, что будете есть на НГ?
double-mama• 30 декабря 2022
Салаты, гарниры,мясо, рыбу, икру....все, что захочется. ПП - это не диета, это просто правильное сочетание и правильное количество
Та_шо_ж_таке
• 30 декабря 2022
Ответ дляdouble-mama
Я на прописанной диете,которая похожа по принципу на ПП.
double-mama• 30 декабря 2022
Ответ дляТа_шо_ж_таке
У вас есть какие-то ограничения запретные продукты?
Перловая Кашка• 30 декабря 2022
Ответ дляdouble-mama
Как определить количество правильное?
Швидка Настя• 30 декабря 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Я можу абсолютно всі блюда приготувати як ппшні
Як приготувати Олів´є і Шубу як ПП?
double-mama• 30 декабря 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Как определить количество правильное?
По вашему расходу калорий.
Сколько_мне_лет?• 30 декабря 2022
Шуба на самодельном майонезе, капрезе, салат (тунец, яйцо, авокадо), запеченная курица фаршированная цитрусовыми
Вишнёвая Леди• 30 декабря 2022
Ответ дляШвидка Настя
Як приготувати Олів´є і Шубу як ПП?
Приблизно так
Вишнёвая Леди• 30 декабря 2022
Ответ дляdouble-mama
По вашему расходу калорий.
Не по росходу калорій, а по розходу і якості їжі
double-mama• 30 декабря 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Что вы имеете ввиду?
Вишнёвая Леди• 30 декабря 2022
Ответ дляdouble-mama
Что вы имеете ввиду?
Якість і склад продуктів. Наприклад ви на ПП і вам раз в місяць захотілось торт , варто не купувати кусок рошену, а піти в хорошу кондитерську де зроблена випічка з хорошої якісної муки, масла і тд.
Бо дефіцит калорій чи норма калорій це дуже і дуже далеко не пп
Чи допустимо яйця, олії, варто купувати не всю підряд
Швидка Настя• 30 декабря 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Приблизно так
Я вибачаюся, але від Олів´є там лише назва, запропоновано геть інший салат, який чомусь назвали Олів´є.
Чекаю на рецепт Шуби на ПП.
Вишнёвая Леди• 30 декабря 2022
Ответ дляШвидка Настя
Чекаю на рецепт Шуби на ПП.
Ну мені лінь писати рецепти, просто замініть інгрідієнти і все
Швидка Настя• 30 декабря 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Навіщо тоді заявляти ’я можу приготувати любу страву як ПП’?
Бо ані Олів´є, ані Шуба ніколи не були і не стануть стравами ПП. У чому ми зайвий раз переконалися з ваших відповідей.
Вишнёвая Леди• 30 декабря 2022
Ответ дляШвидка Настя
чесно, скільки тут зустрічаєш
Швидка Настя• 30 декабря 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
чесно, скільки тут зустрічаєш
Повністю погоджуюся. Язик - що помело, а Інтернет все стерпить. Обіцяють ’а я, та ось я’. А по факту вони пшик можуть, тільки язиком тріпать.
double-mama• 30 декабря 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Если хочется зла, то съешьте его, но соблюдайте суточную норму калорий
ОченьПриятно-Царь• 30 декабря 2022
Ответ дляШвидка Настя
Почему? Если в оливье не колбаса, а куриное мясо или говяжий язык, майонез сделать домашний на оливковом масле или заменить сметаной или йогуртом - то что в нем вредного? Половинка картофелины, которая максимум может попасть в порцию на вашей тарелке?
Не ешьте тазик, впишите в норму калорий и никаких проблем.
Швидка Настя• 30 декабря 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Я їм нормальне Олів´є, бо від Олів´є має бути задоволення, а не сама назва.
Щоб Олів´є не було шкідливим для ШКТ треба повністю замінити його склад. Бо солоні огірки, ударна доза яєць, картопля, м´ясо, горошок вкупі з майонезом - то страшний сон гастроентеролога.
Для мене пару раз на рік з´їсти його хоч тазік нема проблем. Але якщо люди пишуть, що можна готувати його як ПП - стало цікаво. Та чудес не буває - або Олів´є, або ПП, разом вони не сумісні.
ОченьПриятно-Царь• 30 декабря 2022
Ответ дляШвидка Настя
Ну какая ударная доза яиц и огурцов от трех столовых ложек оливье на тарелке? Половинка яйца и 1 огурчик?
Или Вы таки тазик съедаете, калорий на 4000 одного оливье, как с голодного края?
Оливье с языком в 10 раз вкуснее оливье с вареной колбасой. Майонез я много лет не ем, мне со сметаной отлично, чуть присолить и не отличить.
Вишнёвая Леди• 30 декабря 2022
Ответ дляdouble-mama
Ви дуже не правильно мислите. ПП це не про дотримання норми калорій, це про інше - правильне харчування вам про щось говорить?
Вишнёвая Леди• 30 декабря 2022
Ответ дляШвидка Настя
double-mama• 30 декабря 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Да, правильное питание-это не страдание, а образ жизни. И если вы хотите съесть то, то нельзя’, просто сделайте это и не мучайтесь. Ничего ужасного в этом нет
Швидка Настя• 31 декабря 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Яка різниця скільки ви його з´їдаєте за раз: три ложки чи тазік?
Це особиста справа кожного скільки йому їсти. Мова йшла про те, що це смачна, але не корисна їжа, не залежно від спожитого обсягу. Комусь і тазік ок, а когось від однієї ложки в лікарні крапать будуть.
Питання було в іншому: чи можна зробити Олів´є як страву ПП. З приведеного вище у посиланні рецепту зрозуміло: не можна, бо то буде геть інша страва - зі свіжим огірком, авокадо і йогуртом. Що таке саме Олів´є, як я принцеса датська.