Затишне кубло• 31 декабря 2022
У кого Samsung чи Xiaomi , зайдіть
У кого ці марки телефонів, напишіть яка модель і що подобається а що ні? Бо треба вибрати телефон, а у мене вже голова кругом від інфи, оглядів , вже заплуталась 🥴🥴🥴
Затишне кубло
• 31 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
S22 ultra - норм
Дивилася цю модель, а на скільки пам´яті взяли і яка ціна ? Як давно користуєтесь?
Це мабуть сама новіша ?
Затишне кубло
• 31 декабря 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
S21. Всем довольна.
Дивлюся s21 ultra , aле ціни щось не радують ((((
У вас на скільки пам´яті?
Затишне кубло
• 31 декабря 2022
Просто дивлюся, то старіші моделі Самсунг ще йдуть з нормальним комплектом. А нові набагато дорожче, і не має навіть блоку для зарядки.
ДинамоКит• 31 декабря 2022
Маю сяомі 12 про,місяці три мабуть,усім задоволена,швидкість роботи ,камера,екран, все влаштовує ,нарікань ніяких,але й користуюся ним не довго,до нього був мі 8 і мі 10,от мі 8 реально телефон перевірений часом,взагалі ідеальний.
СтелькаОТединицы• 31 декабря 2022
Сейчас самсунг,до этого долго был сяоми,мне он намного больше нравился
Затишне кубло
• 31 декабря 2022
Ответ дляДинамоКит
А яка пам´ять у вас там?
Бо дивлюся старіші моделі, то 6/ 128 , 8/128 ...
Я вже дивлюся у сторону 12/268 щоб було.
Затишне кубло
• 31 декабря 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
А який сяомі був, і який Самсунг зараз?
Чим не подобається Самсунг?
Бо у мене теж Сяомі. Хотіла Сямомі, але ті що подобаються, нові моделі і дуже дорогі (((
А у сяомі так багато моделей вже після мого вийшло, що не знаю що дивитися , яку лінійку краще
Чим не подобається Самсунг?
Затишне кубло
• 31 декабря 2022
Ответ дляДинамоКит
Він у вас не гріється? Бо дивилася цю модель, то казали про нагрівання
РозаФиалковна• 31 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
У мене Самсунг А51,все влаштовує,задоволена.
У мене теж, але його здається вже не випускають.
18 мнеУЖЕ• 31 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Так, мржливо, в мене він вже 2.5років.
ДинамоКит• 31 декабря 2022
Ответ дляЗатишне кубло
А яка пам´ять у вас там?
8/256
ДинамоКит• 31 декабря 2022
Ответ дляЗатишне кубло
За три місяці ще не з нагріванням проблем не було
Неуловимый Джо• 31 декабря 2022
Были и Самсунги и сяоми. Самсунг - это качество. К сяоми тоже ноль претензий было, дисплей отличный, не глючил, удобный... Но современном что-то с камерой случилось. . Непонятно что, но такие искажения, ноль фокусировки, странный цвет. Думала из-за обновлений, но нет. И не у одной меня такая проблема. Я бы и новый не брала, но эта камера... Никуда не годится. В самсунгах такого нет. Я за них.
Я б такое не носила, но продаю• 31 декабря 2022
Ответ дляДинамоКит
Камера гірше не буває. Я піддалась порадам советчіц. Камери у сяомі -відстійні. У мене саме сяомі 12 про. Категорично не раджу! Це не телефон, а дешева іграшка дитині
Кондуктор трамвая• 31 декабря 2022
Самсунг S21fe, 6/128, мені подобається, батареї вистачає на добу, але з оновленням Андроїду 13 став довше тримати заряд.
Своего не предлагать• 31 декабря 2022
Ответ дляЗатишне кубло
А какой у вас бюджет?
Затишне кубло
• 02 января 2023
Ответ дляДинамоКит
Блін, я вже вибрала мі 11про , і ніде не можу його тепер знайти
Затишне кубло
• 02 января 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
А какой у вас бюджет?
Ну десь тисяч до 25000 Але маю певні вимоги. Під які ідеально підійшов мі 11 про ...але тепер не можу його знайти.
Своего не предлагать• 02 января 2023
Ответ дляЗатишне кубло
У меня 11Т тоже нормальный