hrystia• 31 декабря 2022

ОЛХ - доставка

Дівчата! В кого була наступна ситуація: посилку з відділення забрали, а статус в додатку не міняється і гроші не зараховуються.
Є шанс, що щось зміниться? В мене таке вперше 🤔
Угадайс• 31 декабря 2022
Може бути, що на відділенні не було світла, посилку віддали, виписали квитанцію, світла ще немає, як з‘явиться, статус змінять в системі й зарахують гроші
Бабканадвоесказала• 31 декабря 2022
Телефонуйте на гарячу лінію укрпошти - все вирішують.
dreamsunny• 31 декабря 2022
Я так неделю ждала чтобы они отметили ’посылка вручена’...дозвониться на гор.линию не получилось, написала им, после письма на сл.день отметили...
Milania_• 31 декабря 2022
Через сутки деньги зашли на карту после того,как покупатель забрал на почте
Татьяна-77a7• 31 декабря 2022
Ответ дляMilania_
У мене через троє суток, після того як забрали посилку
Приму в дар• 31 декабря 2022
Было, что и через 2 суток, из-за отсутствия света на отделение.
автор hrystia • 31 декабря 2022
Ответ дляdreamsunny
А куди ви їм писали?
автор hrystia • 31 декабря 2022
Статус помінявся. Гроші прийшли.
Всім дякую за відповіді 🌺