руки_Крюги• 31 декабря 2022

Так хочеться зайти до сусідів на форум і задати їм одне єдине запитання?

Як вам живеться знаючи що ви всі іІЗДАраси?
І щоб вони чесно при чесно відповіли як
Админко• 31 декабря 2022
Бесполезно все это. Мы для них - враги, нацыки, которых, как они считают, надо уничтожать. В чем их можно переубедить? Это нереально, это их мировоззрение, оно формировалось у них десятками лет.
Пацаааааааан• 31 декабря 2022
Ответ дляЛерусикП
Ви її знаєте,тому що вона відома. А скільки невідомих з іншої сторони? Знову ж таки не для сварки, ненавиджу їх...але навіть у гітлеровській германії були люди котрі рятували євреїв,той же Шиндлер,мені здається, що ми про це дізнаємось лише після війні.
якщо ви не зрозуміли, я написала про те, що росіяни мітингують не проти війни, а проти санкцій. І ті, що не хочуть воювати аргументують лише тим, що їм не дають нормальної зброї а кидають як м’ясо
ЛерусикП• 31 декабря 2022
Ответ дляprozerpina123
Ну, вышли они на митинг и что? Результата 0.
Более менее не безнадежным я считаю там только тех, кто донатит на нашу армию (да, есть такие) и помогает устраивать бавовну. Кто хоть что-то делает
Це позиція-вийти на мітинг,для мене це критерій людяності. Всі знають що у мордорі, і тараканячому мордорі не можна виходити на мітинги, а вони вийшли. Так, є такі які донатять, і озвучують свою позицію. Знаю це не популярна тема,але таж Пугачева ще з 2014-го висловлювала свою думку проти анексії Криму. це людяність.
ЛерусикП• 31 декабря 2022
Ответ дляПацаааааааан
Вони зараз волають про це, що не хочуть воювати як мясо. А в лютому ті хто виходив, і я таких знаю, виходили саме проти війни. Але то одиниці,і вони з мордору вже поїхали...і правильно зробили насправді
Пацаааааааан• 31 декабря 2022
Ответ дляЛерусикП
а ті росіяни, що виїхали у Європу чи інші країни, зараз там виривають роботу в українців, кричать, що вони жертви режиму, і їм треба допомогати
prozerpina123• 31 декабря 2022
Ответ дляЛерусикП
Человечность, не подкреплённая поступками, ничего не значит
Митинг это не поступок
Да, я помню, как в марте их матрёшки вокруг ментов ХОРОВОДЫ водили. Митинг удался на славу, да
ЛерусикП• 31 декабря 2022
Ответ дляПацаааааааан
У мене на їх привід, немає на разі думок... Змогли виїхати з парашки тільки у тих кого є блат, або бабло. не вважаю їх ’хорошими’ руськими. Хай гроші на ЗСУ направляють, чи вступають у інтернаціональний регіон
ЛерусикП• 31 декабря 2022
Ответ дляprozerpina123
Митинг это не поступок
А якщо посадять за противоєнний настрой, це вже вчинок?
Подтяжка• 31 декабря 2022
О нет ,я считаю ,что разговаривать с русней-себя не уважать ,там дно и давно пробитое.
Пацаааааааан• 31 декабря 2022
Ответ дляЛерусикП
поки що реальність така, що вже майже рік росіяни відкрито убивають жінок, дітей, мирних людей, і всі росіяни це підтримують. Їх 140 мільйонів в самій росії, і в декілька разів більше за кордоном. Діаспорі ніхто не заважає виступити проти цієї війни, вони б могли все це зупинити, але всі мовчать
ЛерусикП• 31 декабря 2022
Ответ дляПацаааааааан
Так, я такої ж думки...якщо б вони зібрали гарний мітинг в мацкве, вони б це керівництво давно вже винесли б....
А те що зі 140 мільйонів не знайшлося хоча б 300 тисяч на мітинг з вишибанням дверей піти...то дно.хочуть вони цього,просто хочуть. а мовчання це також підтримка...бо їх податки йдуть на війну!...
ЛерусикП• 31 декабря 2022
Ответ дляПацаааааааан
я до речі так написала одним які НАЧЕ б то проти війни, я пишу задонатьте на ЗСУ,не платіть податки,раз ви проти. Таке виття на болотах почалося.мене посадять за несплату квартири,що я буду їсти коли не куплю продукти ітд...але на словах я проти війни...шкода немає смайлика з автоматом!
Заикальница• 31 декабря 2022
Ответ дляФиктивная
Они не любят ни своих детей, ни своих женщин, ни мужей, ни сыновей, ни отцов ни животных. Ни себя учитывая в каком дерьме они живут и какое хавают. Какие к ним могут быть вопросы. Биомасса.
С точностью до наоборот, они любят себя , своих детей и все свое !
Заикальница• 31 декабря 2022
Ответ дляруки_Крюги
18 листопада 21 року я була з подругами в Неаполі, ми снідали в готелі, за сусіднім столом сиділо три мужика і один з них до нас сказа: вот девочки тоже русские
- мыыыыыы неееееее руууские, мы с Украины
- ну так какая разница
Нас тоді порвало просто;
- ооооочень большая разница!
Ніяк то не забуду як то дєрьміще нас з собою поріняло. Фу
Они не различают, это верно
МУСЯкомарова• 31 декабря 2022
Думаєте не заходили, вже майже 11 місяців надсилаємо інфо, а у відповідь - фейк, це ваші ЗСУ, ви зомбі і таке інше .
Швидка Настя• 31 декабря 2022
Автор , у мене цілий день ,теж такі думки .
Не чіпай - вб ю• 31 декабря 2022
Ответ дляруки_Крюги
Я хочу ото просто взнати реально що в того дєрьміща в голові
Так вони рятівники ж для себе. Рятують нас від.. нас.
Тріль!• 31 декабря 2022
Ответ дляЗаикальница
Они не различают, это верно
Якщо б дівчата розмовляли українською, вони б так не сказали. А якщо розмовляти російською, ніхто б в Неаполі не відрізнив би!
ОченьПриятно-Царь• 31 декабря 2022
Ответ дляруки_Крюги
та на здоров‘я
Але чого б це?
Я имею в виду, на форуме соседа. Ну десяток человек может там прочтут. А так боты и админы быстро подсуетятся.
Заикальница• 31 декабря 2022
Ответ дляRocka Rolla
Вони тупі безнадійно, чоловік спілкується в чат рулетці і багато випадає з расіі, такий мрак те що вони кажуть, не розумію як їм всім так в голови це дермо запіхнули
Посмотрите рулетку с Бабичевым ,там наши такую необразованность показывают, аж страшно что есть такие люди
Я_на_кожухе• 31 декабря 2022
Хочу щоб кожне падло з кацапстану страждало. Хочу щоб скоріше почали бомбити мацкву
prozerpina123• 31 декабря 2022
Ответ дляЛерусикП
Поступок это то, что несёт реальную пользу. А выйти на митинг, чтоб тебя поймали или смотреть и тупо снимать на камеру, как ловят других, это не поступок, а трусость.
Вы видели, как отбивали своих людей те же иранцы? Грузины? И как рашики тупо смотрели, когда волокли кого-то из их стада. Просто снимали на камеру и фсьо. Зато да, был на митинге, ага, херой
Заикальница• 31 декабря 2022
Ответ дляБиблиотекарь
Не поймут и тогда. Весь мир против них и они защищают родину от всего мира. Они офигенные, а с ними дружить никто не хочет. Безнвдега там
Они не переживают, у них все хорошо )
Перемелица• 31 декабря 2022
Я ещё в феврале сходила на их форум. Один из самых крупных, когда-то давно там тоже сидела. Ничего даже не стала спрашивать. Пролистала несколько тем и закрыла. Они не люди, некого там спрашивать.
Як_наготую...• 31 декабря 2022
Ответ дляЛерусикП
чисто не для сварки. А почути відповідь. а ті хто виходили на мітинг ще в лютому?(добровільно)
Вам ответили уже много раз.
Нет там нормальных.
Каждый народ заслуживает тех, кто ими управляет.
автор руки_Крюги • 31 декабря 2022
Ответ дляТріль!
Дівчата зі Львова і розмовляють українською, то ви москальню не знаєте просто
Тріль!• 31 декабря 2022
Ответ дляруки_Крюги
Чому це, от саме москалі не розуміють українську, а тим більше галицьку. Вони навіть не зрозуміють якщо Ви їм скажете ’філіжанка кави’. Тому ця вся історія така собі...москалі,які чули як розмовляють українською дівчата за іншим столиком,і ще й до них звернулися...Прям, так до всіх і звертаються незнайомих людей, в чужій країні.
ЛерусикП• 31 декабря 2022
Ответ дляprozerpina123
Ви, на жаль, не відповіли на моє питання. Якщо людина вийшла на мітинг, вона висловлювала свою противоєнну позицію,її посадили за неї, це вчинок? Вона ж і висловлювала і страждає тепер за це.
П.С. та я вже давно для себе зрозуміла, що там людина- людині ворог. У нас своїх відбивають, та скрізь так. Я навіть не можу собі уявити, що наш поліцейський тягне дівчину за волосся, а у нас всі знімають це на телефони... А там, просто щось згнило всередині(((
автор руки_Крюги • 31 декабря 2022
Ответ дляТріль!
Ну ви дивна? Чи ви москалів ніколи не зустрічали закордоном, чи мені тут вам битись чолом об стіну і щось доказувати?
Тріль!• 31 декабря 2022
Ответ дляруки_Крюги
Дивна ваша розповідь...все інше вже по Вашому бажанню.
П.С. А саме головне, що Ви навіть розповідали історію на українській, а коли переходили на діалоги, писали його на російській це і те,що реально росіяни не розуміють українську доводить те,що дівчата розмовляли кацапською,ось тому до них і звернулися.
Розмовляли б на соловїній ніхто б їх, тим паче в Неаполі не зрозумів би.