Наизнанку• 01 января 2023
День 52 - худну!
Всіх з Новим роком!
З роком Перемоги!!
Тут багато з вас цікавилися моїм меню на свята.
Не змушую вас чекати - звітую)
2 бутерброда:
( хлібець авокадо + червона ікра)
(Хлібець, прошуто, Філадельфія і груша)
Яєчня з 2 яєць
Капучіно
Овочі 50 гр.
Мікс сирів 50 гр
Запечена курка 50 гр.
Свіжі овочі (перець, огірок)150гр
Оливки зелені 30 гр
Хлібці 25 гр.
В‘ялені помідори - 20 гр.
Прошуто 3 скибочки - 15 гр.
Рухливої активності майже ніякої, оскільки їхали цілий день до кумів в інше місто
З роком Перемоги!!
Не змушую вас чекати - звітую)
2 бутерброда:
( хлібець авокадо + червона ікра)
(Хлібець, прошуто, Філадельфія і груша)
Яєчня з 2 яєць
Капучіно
Овочі 50 гр.
Мікс сирів 50 гр
Запечена курка 50 гр.
Свіжі овочі (перець, огірок)150гр
Оливки зелені 30 гр
Хлібці 25 гр.
В‘ялені помідори - 20 гр.
Прошуто 3 скибочки - 15 гр.
Ляля Убийвовк• 01 января 2023
Ответ дляВоздух в банке
Кожен проходить свій шлях. Що тут пояснювати. Починаючи від волосся і закінчуючи гормонами і станом здоровя.
Від чого проблеми з гормонами?
Від того що після свят скромненько харчувалася?
Тобто у тих хто жер вчора і жре сьогодні , та ще перебрав з алкоголем - проблем не має, а у автора, що контролює свій раціон оьовязково мають висипатися гормони???
Сыро_Ежка• 01 января 2023
Ответ дляЛяля Убийвовк
Від чого проблеми з гормонами?
Ага мне это больше всего нравится.
Сидят сто кг тетки с миской оливьехи и похмельем со вчерашнего и рассказывают про «гАрмоны»
ничевока• 01 января 2023
Ответ дляПротея
Автор, увы, не понимает, что гробит свое здоровье. Но ничего, на ошибках учатся)
Спостерігаю за нею.
Не хоче вона вчитись.
ничевока• 01 января 2023
Ответ дляПротея
Та пофик как-то))
Кожен повинен зробити свої помилки.
Інакше нецікаво)
Наизнанку
• 01 января 2023
Ответ дляУхахайкина
Как вы на таком питании живёте?Вы не работаете?У меня бы мозг отключился и устроил бунт.Про кожу я вообще молчу.Там же максимум 800-900 ккал
Я 1 січня не працюю, у мене до п’ятого числа вільний час - такі собі міні-канікули.
Якщо ви після свят будете скромно харчуватися або напередодні свят, то нічого з вашою «кожею» не станеться))
Ще наші предки напередодні Святвечора з його 12 стравами брали голодний піст до появи першої зірки на небі.
І це досить мудро!
З дорослою людиною, повірте, нічого поганого не станеться, якщо вона поголодує день, або буде харчуватися скромніше, ніж зазвичай. Особливо після навантаження на систему травлення в свята)
А «голодний бунт мозку» - це просто діло вашого настрою і сили волі. )
І це досить мудро!
Сыро_Ежка• 01 января 2023
Ответ дляНаизнанку
І це досить мудро!
Автор, ви мудра і вихована людина.
Не ведіться на провокації!
iren_rozum• 03 января 2023
Мені потрібна мотивація для схуднення. Додаю в безкоштовну групу в вайбері. Будемо старатись разом
0936617905 Іра
Пишіть в вайбер
0936617905 Іра
Пишіть в вайбер