кнопкодав• 02 января 2023

Перше розчарування в Новому році... не підійшла...

Запросили на співбесіду. Хоч зарплатня не дуже висока під час війни,але організація досить відома.
Зі мною зв´язувався заступник директора. На співбесіді теж був він і начальник департаменту.
Усе йшло чудово. Ми знайшли спільну мову,аж поки не підійшла виконуюча обов´язки начальника відділу,куди мене запрошували на роботу.
Дуже молода дівчина. Мені 31, то вона років на 8-10 молодша точно. Вона одразу прийшла і якось не дуже приязно була налаштована. Задавала питання і була не дуже приємно вражена, що я обізнана в темі, а вона тільки поверхнево. Тут нічого такого немає, бо я 6 років "варюся" в цьому середовищі.
Коли ми вже домовилися,вона різко згадала, що потрібно виконати тестове завдання. І заступник директора - ну ,ок. Я теж погодилася.
І ось почалося найцікавіше. Ця дівчина мені надіслала завдання і матеріали для виконання.
Розібравшись,я зрозуміла, що матеріали не відповідають темі.
Написала їй, вона мені пише - надала доступ,і доступ не надала .Знов довелося писати їй. Вона мені втретє надсилає не те, що потрібно і аж на 4 раз мені прислали те, що потрібно. Мені ще тоді здалося це дивним.
Я виконала завдання за 3 години надіслала їй. І ось мені прислали відповідь, що я перенасичила завдання ( жодного слова про об´єм не було сказано).
Використала не той шриф( я використала той, що був у її матеріалах, виявляється треба було брати інший,але по це мені ніхто не сказав і вишенька на торті, їй було незручно читати, через те, що я виділила пункти( ніяких вимог, щодо стилістичного оформлення мені ніхто не надав, жодного слова про це не було сказано). При чому, що я декілька разів питала, на що вона мені відповіла, що це поки не суттєво.
Не жахливо, але поки не готові мені запропонували роботу.
Мені образливо і гірко. Тому, що мені не надали ніяких точних вимог, забрали купу часу переписками і аналізом недостовірної інформації і потім ось.
Подруга каже, що б звернулася до заступника, який мене запрошував, а мені це здається не дуже правильним. Вийде, що я в обхід цієї дівчини ніби буду скаржитись.
Bonya_A• 02 января 2023
Так в роботі вона Вам відмовила?
Называйте меня Повелитель• 02 января 2023
А уявіть що взяли б
Хотілося б працювати в такому колективі!
Не пью, не курю• 02 января 2023
У Вас осталась переписка, это отлично. Пересылайте все заму директора. Все равно Вам терять нечего.
Дея Торис• 02 января 2023
от сучка
СовНарКом• 02 января 2023
Ну от женщин к женщинам часто такая неприязнь(

Претензии тоже никакие.

Забудьте! Найдете лучше работу!
автор кнопкодав • 02 января 2023
Ответ дляBonya_A
Так в роботі вона Вам відмовила?
Не прямо,але так.
Ми поки в пошуках інших кандидатів.
Julia 2020• 02 января 2023
Вы на должность начальника отдела претендовали ?
Самая СоветЧиваЯ• 02 января 2023
Просто у нее есть свой кандидат на эту должность. Вот и валила
Klodia• 02 января 2023
А представьте, что с этой скотиной вам бы пришлось работать, пила бы вам кровь и нервы мотала. Все к лучшему.
Кто крайний?• 02 января 2023
Зверніться,до заступника
Пес Патрон• 02 января 2023
Я бы на вашем месте написала. Из за какой-то тети с задетым самолюбием организация не наняла опытного сотрудника. Работать ней ясное дело вы не будете, но пусть руководство будет в курсе.
Bonya_A• 02 января 2023
Ответ длякнопкодав
Не прямо,але так.
Ми поки в пошуках інших кандидатів.
А в неї повноважень є на відмову вам? Це важливо
автор кнопкодав • 02 января 2023
Ответ дляJulia 2020
Поки ні, але в перспективі - так.
Стрекозей• 02 января 2023
Автор , таке буває.. Дуже складно знайти роботу щоб все влаштовувало та ще й керівництво / колектив були хороші. Не сумуйте , то просто не Ваше місце , а Ваше вже чекає на Вас
Снегопадка• 02 января 2023
Это барышне 21 год всего?
Пишите ее начальнику, как правильно советуют выше.
Первоклашка Я• 02 января 2023
Боїться вашої обізнаності. Мабуть з вашими знаннями ви можете претендувати на високу посаду. Боїться конкуренції
Краденые абрикосы• 02 января 2023
Это она вам не подходит,жаль,но лучше сейчас,чем работать в невыносимых условиях.
автор кнопкодав • 02 января 2023
Ответ дляBonya_A
Чесно кажучи,я чекала, що мені заступник зателефонує, але ж вона відписала сама. Йому , швидше за усе, подала інформацію в своєму світлі.
Цыбулька• 02 января 2023
Значить это не ваше пс еще и во нач отдела где вы будете работать, увидела в вас конкурентку...
Bonya_A• 02 января 2023
Ответ длякнопкодав
Це державне підприємство чи приватне?
Julia 2020• 02 января 2023
Ответ длякнопкодав
Поки ні, але в перспективі - так.
отзыв о посещении компании можно оставить, пусть читают как их В.о. плавает в теме, что задание с 4 раза только смогла выслать
Стрекозей• 02 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Це не має сенсу.
Керівництво завжди буде на боці свого працівника , а не невідомої жінки. Автор тільки нерви собі попсує.
Голубая фишка• 02 января 2023
Ответ дляСнегопадка
Это барышне 21 год всего?
А вы думаете она просто так на руководящей должности?))
Она чья-то подруга там и жаловаться на неё будет глупо просто
автор кнопкодав • 02 января 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Шкода,бо я’ собаку на цьому з´їла’. І уважна до деталей. Просто місце перспективне, а вона якщо постійно така неуважна ,а не це було спеціально, то проект загнеться
автор кнопкодав • 02 января 2023
Ответ дляBonya_A
Це державне підприємство чи приватне?
Приватне, але частково фінансуються з державного бюджету.
Голубая фишка• 02 января 2023
Ответ длякнопкодав
Ну как-то не загнулись пока. Вы тоже немного перебарщиваете в оценках
Klodia• 02 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Я б тоже.
Просто чтобы руководство было в курсе. Понятно, что после такого идти работать под ее начальством это себе вредить, но… у нас на работе было такое- эйчары творили дичь, футболист хороших сотрудников, мы ну сразу поняли, кстати, сами сотрудники ненанятые и написали нам.
Фифачка• 02 января 2023
Ответ дляДея Торис
от сучка
Так совсем девочка. До исполняющего обязанности ей еще 20 лет опыта надо. Видать взяли по знакомству и ведет себя поэтому вальяжно.
С другой стороны, отказали и хорошо. Зачем лишний раз нервничать еще и на работе.
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 02 января 2023
Чуть позже напишите все на єтом сайте
https://neorabote.net/feedback/search

мои бывшие работодатели что мне здоровье испортили не отмются и не сотрут теперь там информацию, пусть читают
Klodia• 02 января 2023
Ответ дляСтрекозей
Це не має сенсу.
Не всегда. Вдруг там внутренний конфликт, а тут такой повод)))