Рассказница• 02 января 2023
Большинство беженцев из Украины останутся
за границей после войны?
Во многих темах доказывают, что да, останутся.
Мне не верится, особенно это касается семей с детьми.
А вы как думаете?
Результат:
вже голосів:
668 (39.69%)
Да
581 (34.52%)
Нет
434 (25.79%)
Не знаю
Wendy Rhoades• 02 января 2023
Ответ дляawso1977
Еміграція - це ЗАВЖДИ втрата соціального і професійного статусу. Хто був тут юристом, хірургом, власником бізнесу (особливо промислового), тим здебільшого буде важко залишитись у тому ж статусі. І здебільшого вони повернуться. У виграші будуть працівники сфери послуг, айтішники і народ, що працював на іноземні компаніі і релокувався. У найбільшому виграші будуть некваліфіковані робітники і безробітні на соціалі - вони з радістю залишаться у своєму статусі, а а матеріальне становище покращиться.
да, вы абсолютно правы.
Но даже в случаях с айтишниками и теми сотрудниками, которые продолжают работать на своих должностях или с небольшим понижением в Европе, далеко не все захотят остаться за границей в съемных квартирах или с перспективой купить свое жилье в небольших городах.
Плюс много квалифицированных специалистов, вернутся в Украину к мужьям. У меня две такие подруги, обе перевелись в офис в Европу с сохранением з/п и должности.
Но мечтают вернуться в свою квартиру к своим мужьям.
Захотят остаться преимущественно те, кто и здесь перебивался непостоянными заработками и те, кто уехал всей семьей. Или кто изначально планировал уезжать и до войны.
Ответ дляZelenkа
Знаю, сестра не робила біженство, живе у знайомих, якийсь інший статус (забула, як називається). Коли ходиш на роботу, але пособія не отримуєш.
Це і є такий самий тимчасовий захист, як і у всіх українців, тільки соціальні виплати по безробіттю не оформлювала. Українці не оформлюють біженство.
Ответ дляWorldIsOurHome
Это смотря где. Не во всех странах такие зарплаты. Польша, Чехия - такие зарплаты только при 12 часовом дне 6 дней в неделю с ночными сменами. Не все хотят и могут так пахать.
Така зарплата у дві зміни. Зміна тривала по 7 годин.
Є і третя зміна. Але наших не ставили на першому етапі. Це перших три місяці. А потім вже за бажанням, враховуючи багато факторів.
Ответ дляKimi
У нас помощи и не было. Продукты стоят так же, как в Украине сейчас. А заработать можно горадо больше, вот и считайте.
Аренда дорогая, так она и в Украине дорогая. Вообще не вижу смысла возвращаться, особенно с детьми. Им лучше учиться дальше в Европе.
Продукты точно дороже. Уже тут были темы по сравнению цен.
Аренда - не всех же аренда в Украине, есть же и свое жилье. То ест этих расходов в Украине нет.
Світлана-7d87• 02 января 2023
Ответ дляволосатое стекло
А почему вы думаете, что все люди, которые уехали сидят на социале? Я в Испании, тут пособий нет в принципе, а украинцев полно. Уезжают и специалисты, и бизнесмены. Вы не представляете, сколько тут украинских бизнесов открылось за последние месяцы. И это только то, что я вижу в одном городе.
І як бізнеси процвітають? Я жила в Іспаніїї 10 років, ви в якому місті?
Ответ дляvergissmichnicht
це мало хто поки розуміє, що українці по суті замістили албанців, румунів, болгар і поляків на всіх важких некваліфікованих роботах. Кого на скіільки вистачить в такому режимі, той на стільки і залишиться. Бо для ПМЖ буде потрібна незалежність від соціальної допомоги, а з місцевими цінами на оренду і продукти цього добитися буде на некваліфікованих роботах дуже важко.
А албанців, румунів, поляків куди діли?))) смішно
vergissmichnicht• 02 января 2023
Ответ дляWorldIsOurHome
Вы думаете, что после войны им будут платить пособие?
Уверена, что нет.
так це вже відомом навіть у Німеччині, що не будуть платити. Проблема в тому, що в депресивних регіонах Німеччини де було житло і розселили максимум біженців, немає роботи, навіть некваліфікованої нормальної немає. А це значить до роботи прийдеться добиратися невідомо скільки часу. А без роботи не продовжать вид на життя після 24 параграфу. Некваліфіковані роботи тут всі дуже важкі, місцеві навіть місяць не витримують, українці на ейфорії може рік і протримаються. Тому тут уже хто як.
Santa-c3fa• 02 января 2023
Ответ для Світлана-7d87
У нас почему то бизнесом принято называть любую самозанятость. Но увы, когда опа в мыле это не бизнес.
Елена....39• 02 января 2023
Ответ дляЛеска
Якщо потрібно буде то прижумають новий закон. Європа теж виграє від збільшення людей. Поперше закриввюттся малооплачуваеі та низькокваліфіковані місця, 2. Люди витрачають кошти, нехай і соціальні, але це поштовх для розвитку бізнесу, що їхні товари купують. 3. Сплата податків, купуючи товари.
Не кажучи вже за висококваліфілованих спеціалістів типу стоматологів, лікарів, ІТ, при чому не вклавши в їх освіту жодної копійки. Вже мовчу за перукарів та манікюрниць, масажистів і т.ін.
Добавлю....Европа побелеет.негров не выгоняют,наших тем более выгонять не будут
vergissmichnicht• 02 января 2023
Ответ дляsavalena
це не смішно
так як вони в ЄС, то часто просто їздять в Німеччину на заробітки і назад. Поляки часто вахтовим методом, 3 міс через 3, румуни також. Кіндергельд отримують на дітей і тратять у своїх країнах, бо житло дешеве і ціни не німецькі. Тому відпадає необхідність отримання ВНЖ і довготривалої аренди квартири.
Світлана-7d87• 02 января 2023
Ответ дляSanta-c3fa
І я пр це!
Ответ дляЕлена....39
Смотря где.
В Чехии собираются выгонять. Никто никого после войны не собирается оставлять.
Ответ дляsavalena
Дякую, я не розбираюсь в статусах, а ці теми срачні засмучують тільки. Мене можна вивести тільки тоді, коли мені розказують ’ти дура, що не звалила на халяву, спіши, поки ще дають’. Я не знаю, як реагувати, щоб і не послати, і поставити на місце.
Ответ дляволосатое стекло
Можна питання? Якщо людина в Україні була ФОП, зараз знаходиться в Іспанії. Для яких цілей їй може бути потрібна довідка з Полатковрї, що вона тут була підприємцем?
Ответ дляSanta-c3fa
А що це? Наче в Україні не в милі опа? Всі знайомі і друзі, і ми, і батьки, у всіх опа в милі постійно з перемінним успіхом! Але може всі не в тому бізнесі, хто зна)))
vergissmichnicht• 02 января 2023
Ответ дляЕлена....39
Виганяти не будуть, самі поїдуть. Закінчиться дія 24 параграфу, зникне підстава для отримання соціалу, не буде роботи - не буде грошей оплачувати рахунки і оренду. Тому або робота, або додому.
Ответ дляmikshyta
Чтобы не платить налоги в двух странах
Елена....39• 02 января 2023
Ответ дляWorldIsOurHome
Смотря где.
Гы.так в Праге цыгане с Украины прямо таборами на лужайках вокзала жили.сестра рассказывала.их понятно,что погонят.
Світлана-7d87• 02 января 2023
Ответ дляKot_v_meshke
«Наши» это могут быть не те, кто выехал с начала войны, а те кто уже давно уехал не как беженец.
++++
Ответ дляЕлена....39
Всех остальных тоже.
ВНЖ не дают, временная защита - это временный статус. Об этом везде пишут и в законе об этом написали. Код идентификационный чешский тоже не дают, потому что это временный статус, значит и код не положен.
Наталья-249d• 02 января 2023
Чесно не знаю как в Европе может быть лучше?,Язык хочешь-не хочешь учи,законы и правила их учи.После 40 лет жить по стемным до пенсии?Пахать тяжело пока здоровья хватит?,А потом куда?Дети всегда будут наши там вторым сортом даже с европейским образованием.
Ответ дляvergissmichnicht
це не смішно
Не знаю жодного українця хто б працював поломийкою, як тут люблять. Знаю асистента в школі, знаю стоматолога, але можливо офіційно вона також ще асистент, знаю перукаря, знаю тренера, ну і звичайно багато наших іт спеціалістів, які і до виїзду працювали на закордон, і які вже тут влаштувались. Всі інші вчать мову, інтегруються, розбираються з дипломами. Але кожен має право вірити, що всі, хто виїхав, бідують у таборах на підлозі і в перервах між тафелями намивають поли)))
Ответ дляsavalena
Ассистент в школе в Чехии, например, получает почти столько же, сколько уборщица. Так что это спорное преимущество.
Ответ дляZelenkа
У кожного свій вибір і кожен має право робити те, що хоче, ну і нав’язувати своє бачення іншим то таке, не толерантно)))