Сиренькая• 02 января 2023

Сосія...потішило відео...

Просто поділитися з вами.
ksusha1155• 02 января 2023
Він молодець. Одне мене смущає, що він ніде не каже, що на нас напала расіся, каже нечисть, орки, режим і тп.. паспорт заважає мабуть. Пс: про братський народ вже забембало. Слава Україні!
sobacura• 02 января 2023
Я вчора мельком в Твітері бачила уривки з галубога аганька, йпрст, яке стрьомне видовище, реально зомбаки. І повалійка з червоною рутою, а вони всі як ті пекельні ляльки посміхаються і хлопають, зі скляними очима. Сука.....
автор Сиренькая • 02 января 2023
Ответ дляksusha1155
Героям слава!
Ніякі ми не брати ,і не будемо!
Tatija• 02 января 2023
Ответ дляsobacura
Я тільки що подивилась пробивання дна від петросяна, але більше всього, неочікувано для себе, побачила в зомбаках олесю железняк...
Самохвалова• 02 января 2023
Ответ дляTatija
Я думала, петросян давно біля кобзна
Тут надолго• 02 января 2023
Ответ дляsobacura
і так вже надцять років
одне і те ж
трупаки...
Семенна Семеныч• 02 января 2023
Покровский умничка.
Тут надолго• 02 января 2023
Ответ дляTatija
це ідіото ще пару міс назад їздило по госпіталям, тіпа в підтримку інвалідам війни
в пальто і з торбою за пару лямів)))
Я шалунья• 02 января 2023
Ответ дляСамохвалова
Я думала, петросян давно біля кобзна
Нє, воно ще типу шуткує🤢🤢🤢
Почемучечка• 02 января 2023
Ответ дляksusha1155
Він вже це казав, може, не конкретно в цьому відео
Tatija• 02 января 2023
Ответ дляТут надолго
в пальто і з торбою за пару лямів)))
Воно видає, що без їхнього газу українці не зварять борщ, а німці - сосиску.🤦‍♀️ Втім, у кацапів гумор завжди був плінтусовий.
Наверняка• 02 января 2023
Я теж в шоці від пєтоосяна, таку х-ню молоти на всю країну , вони реально зомбують народ, щоб вони були тупими дебілами, щоб та верхівка робила що хоче і жили як сир у маслі .
Тут надолго• 02 января 2023
Ответ дляTatija
Там половина его необъятной своего газа в халупах никогда не имели, зато гордятся направо и налево))