Накладные мюсли• 03 января 2023
Що у вас на вечерю? Після свят вже хтозна що готувати...(
Астоновитесь!• 03 января 2023
Бутерброды с сельдью и копчёной скумбрией. Осталась с новогоднего стола. Нарезала мелко, черный хлеб, масло, рыбка, зелень.
Брюльтик• 03 января 2023
Ми ще новорічні страви не доїли. Хоча готувала мало зовсім…. Відчуваю, що доведеться викидати частину
Накладные мюсли
• 03 января 2023
Ответ дляБрюльтик
А ми якраз усе доїли, а тепер хтозна-що готувати...
Куратор дебошей• 03 января 2023
Купили мультимейкер, сьогодні вафлі хочу дітям зробити. Гречку зварю і шашлик доїмо. А на завтра спагетті з сардельками.
Примарочка• 03 января 2023
Супчик хочу. Простой овощной.
Хотя очень мало готовила на НГ. Но нужно жидкое горячее
Брюльтик• 03 января 2023
Ответ дляНакладные мюсли
Я після всіх цих святкових страв люблю борщик, або россольник.
Капризуля• 03 января 2023
Ответ дляБрюльтик
Я супчик зварю, лиш виварю язики, от на тому бульоні буде страва.
Шаманю второпях• 03 января 2023
Ответ дляПатриотка
Сегодня оливье сделала, на НГ не было
Вот и у меня сегодня шуба
На Новый год вообще не готовила ничего .
SectetlyYours• 03 января 2023
Ответ дляКапризуля
А языки долго готовятся ?
ТигрЛьвович• 03 января 2023
У молодшого брата чоловіка сьогодні День народження. Йдемо до свекрухи на вечерю. Нічого не готую.
Фиона Шрековна• 03 января 2023
Ответ дляКапризуля
Вы на бульоне с языка варите супчик?
Чупокабра• 03 января 2023
Суп, гречка, баклажаны с чесноком и майонезом, буряк с черносливом, орехами, чесноком, квашеная капуста.
Капризуля• 03 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
А языки долго готовятся ?
Ну , я перший бульон зіллю, потім другий буде, на малому вогні з лаврухою, перчиком, щоб ледь булькало годинку, другу хай кипить, мені подобається, не дорого і як би м´ясо. Я сьогодні в новусі свинячі по 120 взяла , не жирне мясо, не сильно уварюється мені на бутерброд замість ковбаси годиться, куряча філешка дуже сильно зменшується в об´ємі при варінні, язики в цьому плані краще
Хомо_сапиенс• 03 января 2023
Вчера вареников налепила с картошкой и грибами. Ели вчера и сегодня поужинаем
Деловитая• 03 января 2023
С НГ всё доели. Сегодня день готовки...
Солянка или тефтели с макаронами - на выбор.
Сырники со сгущёнкой на десерт. И хочу сделать ещё тирамису.
Капризуля• 03 января 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Вы на бульоне с языка варите супчик?
Так, тут порадили, раніше виливала, зараз не ті часи, вже я з перепілочок бульон не варю, на жаль буде так поки немає довоєнного достатку.