Teacher Dary• 05 января 2023

Чему можно научиться, чтобы было интересно работать ? Помогите определиться

Есть несколько образований: управление персоналом, учитель младших классов, эколог. В школе уже 7 лет... Такая шляпа за копейки. По экологии тишина, несколько вакансий в которых написано что нужен опыт от 2 лет. На HR тоже нелегко устроится имея только педагогический опыт. Вообще не знаю что в жизни делать. На чтобы ещё пойти такое обучится? учитывая что с математикой и логикой у меня плохо в отца пошла он тоже был не очень в этом деле
KateFrosty• 05 января 2023
Я менеджер з продажу і ЗЕД. Дуже цікава робота. Вам як? Цікаво таке?
Felix777• 05 января 2023
Попробуйте на тяжёлые работы учиться, на металлурга, шахтера, путейца. Там всегда хорошие зарплаты.
автор Teacher Dary • 05 января 2023
Ответ дляKateFrosty
Це мене завжди лякало. Я інтроверт
Perfect_Day• 05 января 2023
Ответ дляTeacher Dary
Це мене завжди лякало. Я інтроверт
Педагог молодших класів-інтроверт?
prosto_aisha• 05 января 2023
Ответ дляKateFrosty
А ЗЕД це що?!
автор Teacher Dary • 05 января 2023
Ответ дляPerfect_Day
Педагог молодших класів-інтроверт?
Одно дело годами работать с детьми, а другое дело продавать навязываться. Я не выдержу мне кажется
KateFrosty• 05 января 2023
Ответ дляprosto_aisha
А ЗЕД це що?!
Зовнішньо економічна діяльність. В моєму випадку - експорт
KateFrosty• 05 января 2023
Ответ дляTeacher Dary
І ви попали під стереотип про «нав’язування»))
Jul_L• 05 января 2023
Ответ дляTeacher Dary
Це мене завжди лякало. Я інтроверт
Я теж інтроверт. В продажах пропрацювала 12 років і весь цей час ненавиділа людей і роботу.
prosto_aisha• 05 января 2023
А мені подобається працювати з людьми, але там де треба точність і розрахунки накосячу((( чим би оце його зайнятися щоб кілька годин на день, і бажано мати хоча б 10тис
0208mariia• 05 января 2023
Ответ дляKateFrosty
Скажіть, будь ласка, що входить в ваші обов´язки? І яка зп, якщо не секрет? Ви в офісі чи віддалено?
Lenusikkuz• 05 января 2023
Ответ дляKateFrosty
Так тут потрібна математика, ще й вища)
0208mariia• 05 января 2023
Ответ дляLenusikkuz
Так тут потрібна математика, ще й вища)
А навіщо в зед вища математика?
Lenusikkuz• 05 января 2023
Ответ для0208mariia
А навіщо в зед вища математика?
Не знаю. Але в виші коли вчишся на ЗЕД такий предмет є
0208mariia• 05 января 2023
Ответ дляLenusikkuz
Та ну))
Lenusikkuz• 05 января 2023
Ответ для0208mariia
Та ну))
Що та ну? Я вчила . Правда недовчила і кинула ))) але то інша історія
0208mariia• 05 января 2023
Ответ дляLenusikkuz
А як саме називалась спеціалтність?
Тутти-фрутти12• 05 января 2023
Ответ дляFelix777
Цiкаво, а де зараз заводи металургiйнi прцюють чи машинобудiвнi? Та й шахти скоро усi прикриють.
Lenusikkuz• 05 января 2023
Ответ для0208mariia
А як саме називалась спеціалтність?
Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності - це факультет
Odna Takaya• 05 января 2023
Ответ дляKateFrosty
То ж спочатку вивчитись треба?
Felix777• 05 января 2023
Ответ дляТутти-фрутти12
А вы зайдите на сайты Метинвеста, Интерпайпа или Арселора Митала. Они кстати и людей на работу принимают. Заводов и шахт хватает у нас, да Мариуполь потерян, но есть ещё много.
Тутти-фрутти12• 05 января 2023
Обьявления то одно, а так ли на самом деле?...
KateFrosty• 05 января 2023
Ответ для0208mariia
Обов’язки - продати товар, як менеджер з продажу. Оформити митні документи і відправити вантаж замовнику. Зп зараз не дуже, до війни була краща. Ставка +%. Зараз віддалено.
KateFrosty• 05 января 2023
Ответ дляLenusikkuz
Так тут потрібна математика, ще й вища)
Вона в мене є) Я інженер - механік за спеціальністю
KateFrosty• 05 января 2023
Ответ дляOdna Takaya
То ж спочатку вивчитись треба?
На кого? Я на інженера вивчилась)
0208mariia• 05 января 2023
Ответ дляKateFrosty
Оформити митні документи для брокера? Ви ж не оформлюєте саму митну процедуру?
І хочь приблизно скільки виходить?

Я теж дивлюсь в цей бік. Наче все для цього маю. Тільки продавати не дуже вмію, точніше саме навичок продажу не маю.
KateFrosty• 05 января 2023
Ответ для0208mariia
І хочь приблизно скільки виходить?

Так, для брокера. Від 800 на теперішній час
0208mariia• 05 января 2023
Ответ дляKateFrosty
$? Візьміть мене до себе
KateFrosty• 05 января 2023
Ответ для0208mariia
$? Візьміть мене до себе
Будете клієнтів за бугром шукати?
0208mariia• 05 января 2023
Ответ дляKateFrosty
Будете клієнтів за бугром шукати?
Оце найбільш лякає мене в продажах. Процедури, документи - то без питань. А саме з процесом подавання не стикалась