starlink• 06 января 2023

Что завтракаем?) Какие планы на день?

Подсела на бутики)

Поедим и едем на сто.интересно сколько денег потянет ремонт сегодня.
А потом готовиться к ужину рождественскому.

Что у вас?
ПанВиктория• 06 января 2023
Вранці приготувала вперше типу деруни, але замість картошки, варений буряк... Наче їсти можна😅

Нуждаюсь в общении• 06 января 2023
Ответ дляПанВиктория
Смажений буряк?
ПанВиктория• 06 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Смажений буряк?
Спочатку варений, потім натерти його і все як на звичайні деруни. І підсмажити) наче норм) але я зверху помастила трохи майонеза з часником і кріпом бо мені щось не зайшли дуже ці деруни😁
Онанимный пользыватель• 06 января 2023
У меня ремонт 1600 евро запчасть и 8 часов работы. Плюс пока искали за диагностику 300 евро взяли :((
Сижу заедаю горе овсянкой с бананом и орехами
Акуна_Матата• 06 января 2023
Вы не работаете?
No problems• 06 января 2023
Омлет с болгарским перцем и сыром. Чай зелёный.
Нуждаюсь в общении• 06 января 2023
А я чогось не хочу їсти. Вчора наперлася бутерів сьогодні щось не хочеться їсти.
Онанимный пользыватель• 06 января 2023
Ответ дляПанВиктория
А смысл ? Если его поджарить на масле, потом натереть майонезом, уже неважно что там внутри - картошка или свекла )
ПриснитсяЖЕ• 06 января 2023
Булгур з тушонкою вчора готувала, деруни смажила, шуба є, торт є. Одним словом, хто що захоче.

Кы-ы-ы-ця• 06 января 2023
Ответ дляПанВиктория
Він же сік пускає дуже.
Щось ви намудрили
Кы-ы-ы-ця• 06 января 2023
В мене омлет, чері, жменя листя салату і хліб цільнозерновий з сиром+ кава.
Апельсин
ПанВиктория• 06 января 2023
Ответ дляОнанимный пользыватель
Бо в мене дуже багато буряка в погребі. І я шукала рецепти що з ним приготувати що я ще не пробувала. От сьогодні спробувала це. Наче смачно і без майонеза, але мені щось не вистачало на смак. От і помастила зверху ще те. 😁 Але при цьому майонез я не їм, але й сметани не було. Тому спробувала так)
Мост_Устал• 06 января 2023
Пью кофе, тревога, пойду в поликлинику продолжать лечение.
Задолбулька• 06 января 2023
Нічого, ніяких планів. Поклали на збереження
Вапщета• 06 января 2023
Чай з бутербродом і до праці)
Stepa_nida• 06 января 2023
Хочу вийти за кавою, але під час тривоги вони ’не наливають’))
Тому зараз працюю, ще в процесі кур´єр привезе продукти, після роботи віднесу бабці вечерю і додому на Святвечір
Скоро_вчера• 06 января 2023
Хот-дог и кофе с молоком. Я на работе
автор starlink • 06 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Вы не работаете?
Нет, я решила ,что пока с меня хватит)
автор starlink • 06 января 2023
Забыла в посте фотку добавить

ПанВиктория• 06 января 2023
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Він же сік пускає дуже.
Щось ви намудрили
Тю натерла, там той води було мало. Трошки злила, але там десь може ложки 2 столових було і далі все як з дерунами. І рецептів даних типу дерунів багато) так що це не я намудрила) 😁
Спробувала, наче смачне. Просто я ще й не фанат взагалі буряка, тому мені не дуже)
ФрекенБок• 06 января 2023
Які там плани, коли сирени?? Нічого ніколи не планую. Не можу навіть взуття нормально купити. Треба міряти, а не виходить!
Кы-ы-ы-ця• 06 января 2023
Ответ дляЗадолбулька
Нехай все буде добре
Указка• 06 января 2023
Стейки на гриле. Муж попросил. Ребёнку яйцо на тосте.
Кы-ы-ы-ця• 06 января 2023
Ответ дляУказка
Зранку?
автор starlink • 06 января 2023
Ответ дляФрекенБок
А где тревога?
автор starlink • 06 января 2023
Ответ дляУказка
Я на ужин тоже стейки делать буду)
Маринуете или чистым кладёте мясо)?
Смешнюча• 06 января 2023
Ответ дляПанВиктория
Я вам зараз ідею підкину - колись таке в кафе куштувала, сподобалось
Буряк сирий потерти мілко та обсмажити не довго, посолити, поперчити та додати часник.
Окремо підсмажити хліб смачний з однієї сторони, перевернути на іншу і на обсмажену сторону викласти бурякову суміш товстенького шаром, зверху накрити шаром сиру, краще козячого, я не тертим, а слайдами порізаний. І поки підсмажити я інша сторона хлібу як раз розтопиться сир. Все, можна їсти.
Лепешечка• 06 января 2023
Кава з молоком + шматочок сиру
ФрекенБок• 06 января 2023
Ответ дляstarlink
А где тревога?
Зараз центр-схід широка тривога. Вибухи Херсон, Донецьк. Це ж різдвяне перемір‘я почалось.
SectetlyYours• 06 января 2023
У меня пюре
Пузики лосося
Маленькие морковки
Соленные помидорки черри