Цвіту і пахну• 07 января 2023

Правовий статус людина. Близький родич наслухався блогерів

і хоче міняти правовий статус. Які наслідки це може за собою понести? Це щось типу відмови від статусу фіз.особи.
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Який саме закон потрібно читати?
Каже всі. Посварились вже.
_RedGirl_• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Типу всі юридичні маніпуляції можливі лише з фіз особою, а людина нікому нічого не винна.
Ну я бачила колись серію відео, у 2020 році. Там була жінка юрист із Сумщини, і вона ходила без маски, казала, що зі статусом людина її не можуть змушувати одягати маску
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
А сейчас он кто ? Кошка ? Кузнечик ?
Так какие законы читать ?
Фіз особа
lus_so• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ну з фіз особи на людину. Типу фіз особа має обов´язки, а людина права, які дають якісь переваги. Вас ні до чого не можуть змусити юридично, не можуть судити, вимагати гроші за ресурси і багато іншого, це так в теорії, але я не сильно поглиблювалась. Просто переживаю. Раптом будуть потім проблеми з правом власності, пенсією і тд
Якщо знищить оригінали всіх особистих документів, то безумовно, матиме проблеми, як мінімум з отриманням пенсії. А якщо віддасть всі оригінали документів, як особистих, так і на нерухомість, ’добрій людині’, яка його напоумила, тоді буде реально весело.
З високою ймовірністю, не сам додумався, десь там поряд ’помічники’ вже кишені відтопирили.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Розчарую вас. ’Юридичні маніпуляції’ можливі навіть з іноземцями та особами без громадянства, а також з неосудними особами, які пепебувають на території України
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
А чим вам допоможе ця тема?
Хоча я розумію для чого ця тема
Для чого?
Я хочу зрозуміти можливі наслідки, вище писала вже
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
Психиатру показать его не пробовали ? Может , у него не все дома ?
Він же не мала дитина. Я його що силою попру?
Боже, мені вже страшно старіти (( От так от від´їде дах, і буде здавать що навколо ідіоти, а ти один такий освічений.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Для чого?
Я вам не вірю
Черноморская ривьера• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Людиною, по якось там міжнародному праву чи щось таке, я не розбираюсь в цих деталях, думала ну слухає , почав мене грузити, я сказала що мене це не цікавить. А тут бац...буду міняти статус.
Пусть меняет,если суд не отправит на псих экспертизу.)) Чего вам за его пенсию переживать, будет у вас дитя цветов,свободен от всего ,прежде всего от своих прав.
Бессмертный пони• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Фіз особа
А , то есть , не человек . А кто ? Нет такого биологического вида - ’физическое лицо’ .
Амарилис• 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Згідно ст.4 Закону України «Про інформацію» також випливає, що людина, громадянин, фізична особа - це є різні субєкти, зокрема інформаційних
відносин.

Таке знайшла
Де?
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Я таких відео вагон бачила, але якось ніби все заспокоїлось. А він десь те все познаходив у ютубі. Доводить мене. А тепер вирішив ’ діяти’. Кажу ну що це тобі дає, конкретно? Все. Кажу ти хоч когось знаєш хто це зробив, каже там коментарі, користувачі і тд.
Черноморская ривьера• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
О, знов понеслось. У людини права, а у особи права і обов´язки, це мов статус емігранта і він має лише право на право. Якщо почитати щось в тому є, але на глобальному рівні це неможливо змінити. Колись же і справді не було інн і так далі . Мають інн ви якби зобов´язанні платити податок, а якби не мали, то якби і ні. Це я так зрозуміла, може неправильно.
Может он хочет стать человеком без гражданства?
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Я вам не вірю
Мені байдуже
Viktoria_St• 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Дурне питання, але податки як сплачують без іпн?
В паспорте штамп что нет ИК и где он надо добавляют копию паспорта
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Тому що він буде на моєму повному утриманні, що в принципі і так ж, але так хоч пару тисяч отримує.
Бессмертный пони• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Для чого?
Да не будет никаких последствий . Просто потому , что никто ему статус не поменяет . Это не предусмотрено законодательством . Разве что психиатричку ему вызовут там , куда он придет статус менять .
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Та ні. Каже навпаки ми не маємо громадянства. Бо зараз в паспорті не вписують. Мов що ми ніхто і все таке. Хз
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
Думаєте, ті хто пишуть що змінили, це все підстава?
Soufit• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Для чого?
Наслідки очевидні: якщо не лікувати - буде гірше
Черноморская ривьера• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Это ваш папа?да перестаньте переживать,никто ему статус не поменяет,а вот все ли у него с головой в порядке я бы задумалась.
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Так(
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
В іншому веде себе норм. Але як начитається, це пісєц
_RedGirl_• 07 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Але ж тих блогерів, що кажуть про статус «людина» ніхто не блокує
Якби була зовсім неправда, вже поскаржились би користувачі і відео видалили б
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Так це вважається розважальний контент, я так розумію. Тобто можна нести будь яку хню .
Бессмертный пони• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Конечно . Написать в интернете все можно . Кто конкретно занимается такой сменой статуса ? Никто . Нет такой организации в Украине .
Черноморская ривьера• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України.
Он таки с приветом у вас.
Carin• 07 января 2023
Ну в основном законе действительно в первую очередь человек, гражданин и народ, лица там используются в отношении должностных. А вот профильные законы уже используют более узкие понятия. Но ведь разделить их невозможно. Если ты принимаешь на себя права и обязательства - ты уже кроме человека и гражданина кто-то еще
_RedGirl_• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ті блогери, від яких я чула, вони кажуть, що юристи, і деякі проводять платні консультації або працюють адвокатами
Черноморская ривьера• 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Надо папе интернет отключить