Цвіту і пахну• 07 января 2023

Правовий статус людина. Близький родич наслухався блогерів

і хоче міняти правовий статус. Які наслідки це може за собою понести? Це щось типу відмови від статусу фіз.особи.
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляksusha1155
В того теж було таке, давно вже, я давно видалила цей маразм, читала із цікавості, доречі дуже багато коментарів було з рашки як вони йому дякували, мрак
Я також колись читала, хотіла зрозуміти в чому прикол, не зрозуміла, забила. Є люди,які на цьому заробляють . Але що воно дає по факту я не розумію. Може це просто ні про що і ні на що не впливає?
kanni• 07 января 2023
Якщо мова лише про відмову від ідентифікаційного коду з релігійних причин, це не має ніякого відношення до зміни правового статусу. Індивід - це фізична особа апріорі.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 07 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
Так а человек - это какое лицо ? Разве юридическое ? Человек это и есть физическое лицо . Бред какой-то . Нигде не встречала правового статуса ’человек’ в понимании вашего родственника . Аж интересно стало . Где он собрался статус менять и на основании какого закона ?
У космічній міжгалактичній агенції
_RedGirl_• 07 января 2023
Згідно ст.4 Закону України «Про інформацію» також випливає, що людина, громадянин, фізична особа - це є різні субєкти, зокрема інформаційних
відносин.

Таке знайшла
jif• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ну з фіз особи на людину. Типу фіз особа має обов´язки, а людина права, які дають якісь переваги. Вас ні до чого не можуть змусити юридично, не можуть судити, вимагати гроші за ресурси і багато іншого, це так в теорії, але я не сильно поглиблювалась. Просто переживаю. Раптом будуть потім проблеми з правом власності, пенсією і тд
То нехай. Поржуть з нього в ЦНАПІ чи в податковій та й усе.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 07 января 2023
Ответ дляjif
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
О Боже.
Звідки ви таке взяли?
О, знов понеслось. У людини права, а у особи права і обов´язки, це мов статус емігранта і він має лише право на право. Якщо почитати щось в тому є, але на глобальному рівні це неможливо змінити. Колись же і справді не було інн і так далі . Мають інн ви якби зобов´язанні платити податок, а якби не мали, то якби і ні. Це я так зрозуміла, може неправильно.
Бессмертный пони• 07 января 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
У космічній міжгалактичній агенції
Хіба шо )))
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Я це чула від українських блогерів ще за часів ковіду, але не знаю про деталі
Так, їх багато((
СОЛНЦА ЛУЧИК• 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
відносин.

Таке знайшла
Ви навмисно маніпулюєте, але для чого?
Яка ваша мета?
Бессмертный пони• 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
відносин.

Таке знайшла
Эммм ... Открываем Закон Украины ’Про информацию’ .

Стаття 4. Суб´єкти і об´єкт інформаційних відносин

1. Суб´єктами інформаційних відносин є:
фізичні особи;
юридичні особи;
об´єднання громадян;
суб´єкти владних повноважень.
2. Об´єктом інформаційних відносин є інформація.

Нет тут такого .
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Це ’закидони’ руzиян. Від них оце пішло про якийсь там статус. Давній вкид

А як його змінити не підкажете?
Ні, я не знаю
_RedGirl_• 07 января 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Ви навмисно маніпулюєте, але для чого?
Яка ваша мета?
Це я таке знайшла в Гугл, скопіювала як було
Мені самій цікаво, що то статус і що він дає
СОЛНЦА ЛУЧИК• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Тобто, якщо ’людина’ вчинить кримінальне правопорушення (вбивство, згвалтування, пошкодження майна тощо), то ’людина’ не предстане перед законом і не буде мати обов´язку відшкодувати завдану шкоду?
Бессмертный пони• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Если нет ИНН , то человек или маленький ребенок , который налоги в принципе не платит , или человек отказался от ИНН по религиозным причинам , что не освобождает его от уплаты налогов - ИНН в этом случае заменяют серия и номер паспорта .
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
Фізичне, а хоче стати людиною, причому тут юридичне. Боже, мені вже дурно. Каже читай закони, скрізь написано і блогери тут ні до чого. Кажу що воно тобі дає? От моє майно не моє, а як зміню статус стане власностю. Пздц
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляБессмертный пони
Я не знаю, не можу це навіть чути. Каже читай закони, там все є. А я не хочу.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Який саме закон потрібно читати?
Voblochka-26• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
аааа
то мож вони (ті, хто заробляють) якийсь сертифікат виписують типу, що Марьіванна є людиною? і недорого - за 4999 по акціі?
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляkanni
Я не знаю в чому виражається цей статус(
СОЛНЦА ЛУЧИК• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Це хвороба
Бессмертный пони• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
А сейчас он кто ? Кошка ? Кузнечик ?
Так какие законы читать ?
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
відносин.

Таке знайшла
От він каже, я не громадянин, а мігрант. Кажу чого? Того що немає громадянства в паспорті. А раніше було. В мене мозок пухне від цих розмов.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
А чим вам допоможе ця тема?
Хоча я розумію для чого ця тема
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Мені цікаво, що це дає тим хто несе це в маси?
KiaraUA• 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Дурне питання, але податки як сплачують без іпн?
Так он дается автоматически и не брать бумажку гле он написан не значит его не иметь, он есть в налоговой
автор Цвіту і пахну • 07 января 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Типу всі юридичні маніпуляції можливі лише з фіз особою, а людина нікому нічого не винна.
_RedGirl_• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Може, блогери популярність набивають
Soufit• 07 января 2023
Ответ дляSo_so
Никогда о таком не слышала. А каким нпа это регулируется?
Припускаю, що ветеринарною асоціацією)) бо, за описом, йому ветпаспорт належить виписати)
Бессмертный пони• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Психиатру показать его не пробовали ? Может , у него не все дома ?