і хоче міняти правовий статус. Які наслідки це може за собою понести? Це щось типу відмови від статусу фіз.особи.
Ответ дляЧерноморская ривьера
Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України.
Он таки с приветом у вас.
Я йому це казала. Починається, а от раніше ..... Коли він мені усе це розповідає я сама вже здаюсь собі неадекватною
Бессмертный пони• 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Але ж тих блогерів, що кажуть про статус «людина» ніхто не блокує
Якби була зовсім неправда, вже поскаржились би користувачі і відео видалили б
Ну , попробуйте ради интереса поменять статус . Расскажете потом .
Ответ для_RedGirl_
Ті блогери, від яких я чула, вони кажуть, що юристи, і деякі проводять платні консультації або працюють адвокатами
Прямо юристи? Може тоді це просто фігня, типу якийсь папірець видадуть, який нічого не важить?
Бессмертный пони• 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Я не знаю, чи діє таке насправді
Про це й тема автора
Вот и попробуйте . Заодно узнаете . И нам расскажете .
Ответ для_RedGirl_
Згідно ст.4 Закону України «Про інформацію» також випливає, що людина, громадянин, фізична особа - це є різні субєкти, зокрема інформаційних
відносин.
Таке знайшла
відносин.
Таке знайшла
В конституции тоже пишется людина, а не фізична особа.
Может, родственник автора более сведущ в этом вопросе
Черноморская ривьера• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Разве трудно кивать головой и не нервировать человека? Ничего он не поменяет, главное чтоб деньги каким-то липовым юристам зря не перевёл,хотя опять же, это его деньги.
Ответ дляЧерноморская ривьера
Он таки с приветом у вас.
Так він ще не старий. Батьки його були в здоровій пам´яті майже до самої смерті. Лише бабуся місяці три до того як померла, трохи почала чудити, це було так страшно. Але їй було 80.
Черноморская ривьера• 07 января 2023
Что такое физическое и юридическое лицо подробно объясняет Гражданский кодекс, этому посвящены главы 3 и 4. Но, если говорить просто, физическое лицо — это человек. Физлицом он считается с момента рождения и на протяжении всей своей жизни. Юридическое лицо — организация, которую создают физлица.
Ответ дляБессмертный пони
Да не будет никаких последствий . Просто потому , что никто ему статус не поменяет . Это не предусмотрено законодательством . Разве что психиатричку ему вызовут там , куда он придет статус менять .
А саме головне, куди вони йому той статус впишуть і звідки викреслять попередній). Автор, задайте йому таке питання.
Черноморская ривьера• 07 января 2023
Ответ дляАмарилис
Там где-то у себя))
Черноморская ривьера• 07 января 2023
Может папе это почитать?
Гражданский кодекс Украины устанавливает, что физическим лицом — участником гражданских отношений является человек, обретающий гражданские правоспособности в момент своего рождения (статьи 24 и 25 ГК Украины).
Ответ дляЧерноморская ривьера
Тяжко, він мені починає нагружать в деталях, що це все система, блаблабла. Ну ясне діло що система, і все не так райдужно, і з часом ще більше закручують гайки. Але мене ці розмови доводять до депресії. Бо це все балачки. Ну зміни світ. Але ж не змінить. Він взагалі не з тих хто має активну громадську позицію. Чисто вдома покричати на дивані. Сподіваюсь що його попустить. Але мене це вже лякає.
Ответ дляАмарилис
Наступного разу спитаю
Черноморская ривьера• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Так не спорьте,хочет пусть идёт и делает,взрослый же человек,но никуда не пойдет,идти ведь некуда с таким вопросом.
Ответ дляЧерноморская ривьера
Может папе это почитать?
О, дякую. Цікаво що він на це скаже.
Бессмертный пони• 07 января 2023
Ответ для_RedGirl_
Ви когось хотіли ввести в оману чи що, не зрозуміла ваше питання
Вы писали , что ’Згідно ст.4 Закону України «Про інформацію» також випливає, що людина, громадянин, фізична особа - це є різні субєкти, зокрема інформаційних
відносин.’ . Вам сбросили скрин из Закона Украины ’Про информацию’ . Я вам тоже приводила цитату из закона . Вы упорно это игнорируете .
Ответ дляЧерноморская ривьера
Я от вийшла в магазин, аптеку, повертаюсь а тут ’ я хочу змінити статус, ти мені допоможеш?´
Черноморская ривьера• 07 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Да,что делать,но денег нет)
Треба мабуть просто заспокоїтись і сподіватись що його попустить.
Ответ дляБессмертный пони
То я знайшла таке за запитом «правовий статус людина»