Доброго вечора. Хто продає на пром.юа речі. Бачу там пише створити свій власний магазин? Хто скільки платив, чи йдуть там продажі? Займаюсь дитячими речами, є роздріб та опт. Дякую за відповіді.
Дайте подумать• 07 января 2023
Продаём на проме, но другую категорию.
Чтоб Ваши товары показывались в каталоге, надо купить пакет рекламы, недешево, на год.
Продажи есть
Дайте подумать• 08 января 2023
Ответ дляИрен0709
Підскажіть, цю рекламу тільки на рік можна купити, чи є на менше?
На год