Dianichka• 08 января 2023

Якою б ви хотіли бачити Україну після перемоги?

Давайте позитивно поміркуємо, помріємо, побажаємо Україні. Що ви хочете, щоб з´явилось в країні, а чого доцільно позбутись чи що змінити? Не лише в глобальному сенсі, а й у дрібницях, побуті, звичаях тощо. Комунальні підприємства, освіта, медицина, наявність тварин на вулицях, вода, тарифи, їжа, транспорт,... і багато чого іншого в різних сферах нашого життя. Чого б вам хотілося? Які особисто для вас позитивні зміни на краще?
Марія В• 08 января 2023
Україномовною

Амазонка-3bef• 08 января 2023
Я б хотіла, щоб все було добре, як раніше. Ми добре жили, нема на що нарікати
автор Dianichka • 08 января 2023
Ответ дляМарія В
Україномовною
І я теж!
Н-усик• 08 января 2023
без корупції, щоб пенсіонери не виживали,а жили
ksunuyabelaya• 08 января 2023
Ответ дляАмазонка-3bef
Вот только хотела сказать!!!!
Как мы жили ДО
Теперь я поняла какой счастливой жизнью мы жили
Rozavetrova• 08 января 2023
Я б хотіла, щоб люди були добрішими один до одного. Я зараз за кордоном і за рік я ніразу не чула від Португалів, щоб вони лаялися на вулиці чи в транспорті. Та будьде. І щоб люди були терплячими один до одного.
Марія В• 08 января 2023
Ответ дляDianichka
І я теж!
То так, але зараз і мені і вам напишуть,що ми ’розганяємо мовний срач’
Espresso_caffe• 08 января 2023
Ответ дляАмазонка-3bef
вспоминаются тут темы перед войной - осталось 200 грн до зарплаты, что приготовить на 5 дней?

хочу достойной жизни всем украинцам, чтобы не было нищеты, не было голодных стариков и детей, чтобы была работа у всех
Светлый День• 08 января 2023
Как южная Корея с огромным прорывом или ну хоть как Польша

Амазонка-3bef• 08 января 2023
Ответ дляEspresso_caffe

А мені здається, що в Україні нема стільки бомжів, як в Америці
автор Dianichka • 08 января 2023
А мені, чомусь, перше ))) захотілось,щоб підвали в будинках були акуратними та чистими) Без купи брухту та залишків отрути від гризунів. Щоб труби були в доброму стані!
Rozavetrova• 08 января 2023
А щодо медицини, мені подобається в Португалії те, що коли ти захворів, можна в любий час прийти в лікарню, відвідати лікаря і лікар одразу направляє в сусідню кімнату на безплатні аналізи і так одразу можна поставити діагноз. Я б хотіла, щоб і в Україні так було. Це дуже зручно
Espresso_caffe• 08 января 2023
Ответ дляАмазонка-3bef
может и так, но жалко людей, которые выживали и выживают, в селах работы нет или она на столько малооплачиваемая, что обеспечивает выживание, а не жизнь
автор Dianichka • 08 января 2023
Ответ дляRozavetrova
Мені хочеться щоб, якщо щось в медицині безкоштовне на паперах, то щоб воно й по фату було таким: пологи, аналізи, дитяча стоматологія тощо. Я хочу чітко розуміти за що, скільки та де маю платити без ’доктора отблагодарите и медсестричке дайте 200 грн)))
0208mariia• 08 января 2023
Ответ дляDianichka
Нигните ЖЕК свой. Это можно делать и не ждать окончания войны
pragaElena• 08 января 2023
Україна не буде іншою, а якщо і буде то не скоро, років через 50 мінімум. Податки будемо платить ще більше, при цьому комфорт буде нікудишнім, верховна рада так і набиватиме собі кармани, а пенсіонери ледь кінці з кінцями зводять. Корупція ще більше почала процвітати під час війни. Люди злі бо нестача грошей, те що в Європі і в США у нас буде не скоро.
Goldig• 08 января 2023
Без корупции и
ната0981• 08 января 2023
Найголовніше - мирною, з сильною обороноздатною армією та військово-морським флотом, щоб ніхто і ніколи більше і не думав нападати, хочеться, щоб люди стали добріше, щоб почали чути один одного, щоб не було сварок в середині країни, щоб всі об´єдналися заради відродження нашої країни, щоб не було тих у кого ’ моя хата с краю’, хочеться гідних пенсій людям похилого віку.
mamarama• 08 января 2023
Чтобы те, кто управлял страной, делали для людей, а не себе в карман.
И тогда всё будет.

lana_banana04• 08 января 2023
Ответ дляRozavetrova
Летом заболела, пошла в больницу, врач направил в соседний кабинет, сделали УЗИ, поставили диагноз. Все в течение часа и все бесплатно. Харьков
автор Dianichka • 08 января 2023
Ответ дляlana_banana04
Районная поликлиника? Или это было самообращение в больницу?
lana_banana04• 08 января 2023
Ответ дляDianichka
Самообращение в городскую поликлинику. Посмотрела в хелси, кто поблизости принимает, записалась и пошла, потому что платные все позакрывались. Думала, что ну щас запишусь, потом запишусь на УЗИ через месяц или буду искать где платно можно сделать в ближайшее время.
Уже на месте стало ясно, что можно было даже без записи прийти с улицы, там половина таких сидели. Врач смс сбрасывает с направлением на УЗИ и по нему идёшь делаешь.
Я сама, конечно, приятно удивилась, что у нас уже так можно в гос.поликлиниках
Ori.Ua• 08 января 2023
хочется немного чистого воздуха, чтоб предприятия вкладывали в очистит. сооружения ,а не давали взятки чтоб проверяющие органы закрывали на это глаза( ,
писали полный состав на продуктах, если в масле нет молока то так и писать что его там нет ) и в колбасе мяса, какой то контроль за этим ,
так же чтоб наконец то наелись те кто в карман всё тащит и наживается на чужом горе, это не только про чиновников, но и простые люди все ищут где б тебя нае...ть
Inci• 08 января 2023
Чтобы собачник убирали за своими питомцами и как в Европе платили годовой на них налог, что то около 2-3 тыс грн, ответственный будут относиться
Mrs.Ochmonek• 08 января 2023
Хотілось би, щоб українці все більше дізнавались про себе, про своїх героїв, згадали нарешті свою історію, позбавились комплексів меншовартості і какойразніци.
Хотілось би добрішого загального ставлення до дітей - як в Італії, наприклад) та і взагалі один до одного.
І щоб русскій мат зник разом з нашою перемогою, залишився там в Заліссі, звідки і прийшов.
Witty• 08 января 2023
Без корупції. Тоді розквітне, все інше - дрібниці
Witty• 08 января 2023
Ответ дляАмазонка-3bef
А ми тут щось про Америку говорили?
Давайте порівняємо з Ноовегією, наприклад))
88_Наталья_88• 08 января 2023
Украина без таких, как мадам Фарион.
Valentina shop2020• 08 января 2023
Ответ дляМарія В
Україномовною
Это не главное....
Valentina shop2020• 08 января 2023
Ответ для0208mariia
Какой жэк? там сплошная коррупция,конечно ни в жэке, а на ступеньку выше.
Да и работать никто не хочет за такие гроши