Dianichka• 08 января 2023

Якою б ви хотіли бачити Україну після перемоги?

Давайте позитивно поміркуємо, помріємо, побажаємо Україні. Що ви хочете, щоб з´явилось в країні, а чого доцільно позбутись чи що змінити? Не лише в глобальному сенсі, а й у дрібницях, побуті, звичаях тощо. Комунальні підприємства, освіта, медицина, наявність тварин на вулицях, вода, тарифи, їжа, транспорт,... і багато чого іншого в різних сферах нашого життя. Чого б вам хотілося? Які особисто для вас позитивні зміни на краще?
GIJane• 08 января 2023
Відродилися села: сільське господарство, ремесла, відновлені історичні пам´ятки, туризм.

ElenaMari• 08 января 2023
Без хабарів, щоб жили по законам.
Марія В• 08 января 2023
Ответ дляValentina shop2020
Это не главное....
Удалено администрацией...
Амазонка-3bef• 08 января 2023
Ответ дляWitty
А ми тут щось про Америку говорили?
Давайте порівняємо з Ноовегією, наприклад))
Ми говорили про те, якою б хотіли бачити Україну після війни. Я написала своє бачення. А порівнювати - таке собі, завжди знайдеш тих, хто живе краще, так само як і тих, хто живе гірше
0208mariia• 08 января 2023
Ответ дляValentina shop2020
Какой жэк? там сплошная коррупция,конечно ни в жэке, а на ступеньку выше.
Да и работать никто не хочет за такие гроши
Делайте осбб
uma• 08 января 2023
Меня даже та, что была вечером 23.02 устроит полностью.
Mrs.Ochmonek• 08 января 2023
Ответ для88_Наталья_88
Украина без таких, как мадам Фарион.
Ї просвітницькій роботі немає рівних. Вам вона конкретно чимось зашкодила?
Якщо вас лякають в цілому українські націоналісти, то їх значно побільшало за минулий рік в Україні