Мост_Устал• 09 января 2023
Коротко про мій вчорашній вечір
Фейл.
Через такого "джентльмена" замерзла на морозі вчора ,а сьогодні вже горло першить
Я йому це все не стала писати з претензіями,вирішила залишити все як є.
Мабуть назначив декілька побачень відразу і не справився
Тема просто поговорити
Крошка Енот• 09 января 2023
Одружений він, на вихідних їздив із сім´єю по родичах колядувати, що тут не зрозуміло.
Сайт знайомств?
Чижик Пижик• 09 января 2023
Назначив декілька побачень, або справді робота була. А чому ви стільки чекали? Прийшли , 10 хв нікого немає і йдіть додому
Сижу на стуле• 09 января 2023
Ще і з помилками пише. Ні, не надійний тип і мало у вас зацікавлений
Мост_Устал
• 09 января 2023
Ответ дляТень льва
Ви його в полі чекали?
Чому нікуди не зайшли погрітись?
А куди зайти?
Заходила хіба що на заправку за какао
Мост_Устал
• 09 января 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Тому що людина втирала,що запізниться трошки він же вже попередив,як я з дому вийшла
Мост_Устал
• 09 января 2023
Ответ дляСижу на стуле
Боже,а до чого тут хоть зацікавленість то?)
Ми навіть не бачились
Сижу на стуле• 09 января 2023
Ответ дляМост_Устал
А куди зайти?
Заходила хіба що на заправку за какао
Так ви ж написали що в гриль пабі чекатимете. Ну то прийшли собі в паб і сиділи б...замовили б щось собі ..почекали трошки - нема, то хоч з собою приємно б провели час щось випивши поки чекали
Мост_Устал
• 09 января 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
А зачем вы согласились ждать после всего?
Не знаю,бо писав,що запізниться
Выкупаная• 09 января 2023
Ответ дляМост_Устал
Ми навіть не бачились
И не надо.
Явно ж что вы у него запасной вариант на случай нечего делать..
Moon shine• 09 января 2023
я би його не чекала і взагалі не відповідала би. з переписки видно, що ви дуже зацікавлена в ньому,а він вішає лапшу і прикидається,ніби засмучений. людина - несерйозна.
Тень льва• 09 января 2023
Ответ дляМост_Устал
А куди зайти?
Заходила хіба що на заправку за какао
Зустріч на трасі, що нема нічого крім заправки?
КапитанльнаЯ• 09 января 2023
Ответ дляМост_Устал
Не знаю,бо писав,що запізниться
Вы позволяете так вести себя по отношению к вам. Прождали раз - заболели, второй раз после этого опять согласились. Это ни в какие ворота
Мост_Устал
• 09 января 2023
Ответ дляСижу на стуле
Так,мені було не комфортно самій там стільки часу сидіти,я думала,що зайду туди,як буде він близько вже їхати
Выкупаная• 09 января 2023
Автор, вы сглупили. С каждой бывает, особенно по молодости.
Просто больше так не делайте.
Выглядит так что вы навязываетемь, а он не знает как от вас отделаться.
Просто больше так не делайте.
Мост_Устал
• 09 января 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Так він хоч приїхав?
Ні,я пішла потім додому
из желе я• 09 января 2023
Автор, вы опять согласились? Причем он что-то опять мутит, а вы ещё его и ждать опять согласны? Обалдеть ...
КапитанльнаЯ• 09 января 2023
Ответ дляМост_Устал
А на холоде стоять комфортно?
СкиниУскачи!• 09 января 2023
Ох, автор. ...Ужас какой-то.
Надеюсь, вы больше не общаетесь с этим человеком?
Мост_Устал
• 09 января 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Для чого так принижуватися?
А в чому приниження?
Я такая боевая• 09 января 2023
ой ну нет
еще и ждать час
разве что олигарх какой-то со спортивной фигурой
еще и ждать час
Выкупаная• 09 января 2023
Ответ дляМост_Устал
Ні,я пішла потім додому
Он и не собирался к вам ехать
Это было видно сразу по переписке.
Мост_Устал
• 09 января 2023
Ответ дляВыкупаная
И не надо.
Боже,та який запасний варіант,я його навіть вживу не бачила
Выкупаная• 09 января 2023
Ответ дляМост_Устал
А в чому приниження?
Перечитайте ещё раз как будто чужую переписку.
Вы явно навязываетесь, а он не хочет с вами встречи..
Moon shine• 09 января 2023
ви прямо випитуєте, коли буде і чи чекати...не приїхав? адьес амигос.
в мене інші плани,ставай в чергу. ніколи би в світі не чекала стільки невідомо кого.
от я вас не знаю, але з переписки видно,що ви зацікавлена чоловіком,а він вами ні. ви хочете за будь-яких обставин почекати і зустрітися,а він так собі,проте він гавно вміє налапшати,ніби він засмучений і він зрозуміє,якщо ви не будете відповідати...гарний маніпулятор і гарно їздить по вухах.