Хочу в БАНю• 09 января 2023
Дочь и отчим?
Замужем 2 года , до этого жила с мужчиной 8 лет у нас родилась дочь , разошлись родной отец не принимает участия отсутствует совсем , дочь не интересуется отцом вообще , но и отчима не воспринимает как отца , хотя он как мужчина принимает участие в жизни и занимается полноценно воспитанием , отношения у них отличные , но он ждёт заветного «папа» а я вижу что вряд ли она его газует когда нибудь папой , и называет по имени либо «он»…подскажите у кого так же было ? Не вмешиваться или говорить и объяснять? Хочется полноценной семьи так как дочь муж удочерил , отчество свое дал но она не воспринимает его как отца
Цикавенная• 09 января 2023
Ответ дляА я на шпагате
можно, но не всегда нужно
Вот верно, то что вписали не значит, что он отец. Так и у вас сейчас. Девочка большая, все помнит, живете с новым мужем 2 года, т.е с 8 лет, времени мало прошло. Не вздумайте ребенка заставлять.
пу_пугренчик• 09 января 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Она помнит своего родного отца. Ну какой ’папа’ по отношению к отчиму?
Пиу!Пиу!• 09 января 2023
Мой сын так же,с трёх лет с отчимом ,сейчас сыну 15- родного отца видел в последний раз года в полтора. Скорее всего даже не помнит. Отчима по имени называет
Царевна_несушка• 09 января 2023
Если у них отличные отношения, то это дороже слова папа! А для вашего успокоения, что у вас полноценная семья, то один из наших детей-близнецов очень долго называл и меня и мужа по имени, нам даже нравилось. И у знакомых тоже по имени дочка называла папу родного, и бабушек с дедушками. Нет показателя полноценной семьи лучше, чем хорошие отношения между ее членами! А кто как кого называет - это не важно, главное, что не обзывают и не оскорбляют друг друга.
пу_пугренчик• 09 января 2023
Ответ дляТихомандражная
Однокласниця і колишній чоловік в 7 років познайомилися з другими чоловіками своїх мам, називали їх тато. Моя донька з моїм новим чоловіком познайомилася в 2 рочки. Тому тато. Мене дивують відповіді ’чужого дядю називати татом’? А нічого що цей ’чужий’ її виховує, приділяє увагу, а рідний сперму дав і забув, то вона рідного за це буде татом називати? Порадила би просто поговорити з донькою, вона вже велика, сама вирішує. Але зрозуміє, коли виросте, що любити і приділяти увагу чужій дитині набагато складніше, ніж рідній і цей батько більше заслуговує називатися татом.
Девочка 7 или 8 лет жила со своим отцом. Она его явно знает и помнит.
Тихомандражная• 10 января 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Ну той що. Мій колишній чоловік і однокласниця знали, що то не їх рідний батько. Моя донька теж знає, що мій чоловік не її рідний батько, вона зі своїм рідним 2 рази в рік спілкується по тел. Колись вона щось сказала типу це не мій рідний батько, коли наказав її. Я відповіла-тоді зі всіма своїми проханнями і тим, що ти хочеш до свого рідного, щоб він тебе забирав, возив, водив, зустрічав, годував і т.ін. Відразу змінювалося бачення ситуації. І питання не в тому, щоб називати татом, а в розумінні що до чого і хто тобі щось дає і показує це діями, а хто просто зветься татом. Я при живому батьку не називала слово ’тато’ більше 20 років, вже, на жаль, не назву, але то був його вибір, хоча прожили 16 років разом. Я не за те, щоб всі діти нових маминих чоловіків звали татом, у кожного своя ситуація, я навела приклади, що можливо навіть у 7 років почати звати татом іншого чоловіка, це ж від дитини залежить.
пу_пугренчик• 10 января 2023
Ответ дляТихомандражная
А то, что для девочки папа - это ее родной отец. И не взрослым решать, в каком виде ребенку принимать чужого мужчину. Можно быть хорошим другом и в лице дяди Васи, маминого мужа. Искренне интересоваться ребенком, заботиться.
Тихомандражная• 10 января 2023
Ответ дляпу_пугренчик
На здоров´я до рідного батька шурує зі всіма потребами. Тільки чомусь виявляється, що багатьом ’таким’ татусям дитина не потрібна. Не хочу навіть вступати в обговорення. Кожен робить свій вибір. І дитина теж. Але дорослий може поговорити на цю тему. А то як купити кофтинку і завести на гурток-дядя Вася, а як татом називати, то іншого чоловіка... Я маминого нового чоловіка називала дядя. Але мені було вже 20, як він зявився, ми не жили разом, мене він не виховував, але дуже багато для мене зробив у моєму свідомому житті. Шкода, що так мало прожив.
пу_пугренчик• 10 января 2023
Ответ дляТихомандражная
Вы - мужчина? У меня бы муж с такими заетдонами по отношению к моему от БМ ребенку пошел в долгое пешее. Если ему недостаточно простого уважения ребенка без слова ’папа’.
Тихомандражная• 10 января 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Я-жінка. У кожної людини своя думка і свої потреби. Комусь достатньо поваги, комусь хочеться більшого. Так і кожній дитині - для когось дядя, а комусь найрідніший, найкоханіший, найкращий тато і ніяк інакше, хоча фактично він не рідний.