Я такое• 10 января 2023
В чем смысл вашей жизни?
Долгое время жила ради дочери, теперь она совсем взрослая и не хочет моей заботы
Так пусто теперь, ничто не радует
В чем ваш смысл?
Так пусто теперь, ничто не радует
В чем ваш смысл?
Кидстаффовка• 10 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
т.е. вы себя не принимаете такой какая вы есть?!
Ну что значит - принимаешь не принимаешь ?
Учить языки, занимать спортом - это по-вашему потому, что не принимаешь себя тупым и жирным?
Я постоянно совершенствуюсь физически, духовно и эмоционально, как раз потому что себя люблю.
Чупа-чупс• 10 января 2023
смысл жить ради счастья.
просто жить, чтобы быть счастливым.
если забота о дочери делает вас счастливой, то супер.
у каждого свой путь, и как правило он не один.
просто жить, чтобы быть счастливым.
Бла бла бла• 10 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
мама 75 р., діти. Виростуть -поїду на заробітки. Хотіла б в Італію, там подруги і смачна їжа, море.
Як діти виростуть, то ви теж станете старша, будуть сили на заробітки?
Бла бла бла• 10 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Напевно в дитині. Виростити її гідною та успішною людиною.
І потім своєчасно відпустити, при цьому не втративши себе. Як сказав дорослий син моїй знайомій, коли вона пропонувала різну допомогу сім´ї сина - мама, займись СВОЕЙ жизнью!
Неуловимый Джо• 10 января 2023
Ответ дляБла бла бла
в мене багато планів на пенсію. Це ж не я питала в чому зміст життя - нема часу про таку *уйню думати.
Бла бла бла• 10 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Живу ради детей. Я вечная мать. Дочь выросла, я родила опять. Вырастет сын, будут внуки.
Скажіть чесно, Ви реально хочете займатися внуками? Я щось поки не розумію.
Бла бла бла• 10 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Я хочу зрозуміти, як українки у віці 55+ їдуть на заробітки? Звідки сили беруть? Я б теж хотіла колись поїхати, щоб допомогти дітям, але не знаю, як це можливо.
Неуловимый Джо• 10 января 2023
Ответ дляБла бла бла
а ви не українка?
Бла бла бла• 10 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
а ви не українка?
Українка, з кучою хвороб після 40 років. Хочеться радіти життю, а не робити на ліки.
Марія-22c6• 10 января 2023
В Бозі, в сім‘ї, в тому, щоб прожити життя так, щоб бути в вічності з Христом
Стильная штучка• 10 января 2023
Ответ дляБла бла бла
Так я і не проти відпустити дитину від себе. Тільки за.
Неуловимый Джо• 10 января 2023
Ответ дляБла бла бла
ой, шкода вас...поїхали б теж в Італію на море, по ходу пошукали б якусь неважку роботу. Може б клімат посприяв. Я не знаю, так працювати як працюють українці , то пенсія - це не відпочинок, а життя тільки починається. Закордоном ніхто не наробляється лишнього, бо за це не платять. Мені теж 40, дякувати Богу. Намагаюсь сильно не нароблятись, щоб сил надовше вистачило, але де там: город, ремонти в двої своїх хатах, садок вишневий коло хати, пси, коти, може курочок заведемо. Звісно, хочеться манікюр і з вигляду я пані, але працюю з роками по наростаючій - діти ж теж ростуть.
Глас_Народа• 10 января 2023
Ответ дляБла бла бла
Да, я хочу еще и внуков нянчить. Надеюсь, что я буду хорошая любимая бабушка.
Бла бла бла• 10 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Знаю, як важко працювати в селі, виросла там, батько не зважав, що ми, доньки - дівчата, працювали, як прокляті з дитинства, у всіх тепер є хвороби. Як згадаю, в літній душ 40 відер води наносить, з років 7..
Бла бла бла• 10 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Моя подруга, яка живе в Європі років 12, каже, що не збирається з внуками вовтузитися, в неї є своє життя.
Колючая Роза• 10 января 2023
Ответ дляБла бла бла
вважаю правильна позиція, вона дитину виростила свою, тепер час для себе жити
Неуловимый Джо• 10 января 2023
Ответ дляБла бла бла
печалька. Вам треба пожити для себе - зараз саме найкращий момент для цього, маю на увазі 40 років.
ЯНаПэПэ• 10 января 2023
Ответ длямистерЛяпсус
А коли пишу тут, що не потрібно жити заради дітей - в мене кидаються тапками
потому и кидают что больше не зачем жить, а так очень удобное объяснение
Багиня• 10 января 2023
Ответ дляЮпитерная
Ужас)
Для кого-то может и ужас, а для меня нет. Человек для того и приходит в мир чтобы продлить жизнь на земле и свой род. А жить лишь ради себя любимого, это ужас для меня. У меня свекр такой, считаю его эгоистом, живет лишь ради себя, всячески убложает себя и хвастается перед детьми и внуками сколько у него всего и что он себе ни в чем не отказывает в отличии от них, у которых этого всего нет. А также у него позиция что его миссия была лишь ’родить’ и не более...
Волшебная палочка• 10 января 2023
Дівчата, не можна жити кимось, дітьми чи чоловіком, чи батьками. Це неприродно. Людина народжується, щоб пройти свій шлях і зробити, в першу чергу, себе щасливою. Якщо по ходу вона робить щасливими інших - це прекрасно, але не основне.
Ті, хто живе дітьми, дуже страждають, коли ті виростають і не потребують батьків, як раніше. З внуками тим більш не все однозначно - діти можуть жити далеко, внуків треба ділити з іншою бабусею і т.д.
Тому завжди майте на увазі - що ви в першу чергу, потім всі інші. Щоб не було потім дуже боляче.
Бла бла бла• 10 января 2023
Ответ дляКолючая Роза
Там у багатьох така позиція, і тільки наші ’бабулі’ кладуть себе на вівтар онуків.
Бла бла бла• 10 января 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Оце я і зрозуміла, пробую жити і радіти кожному дню.
АнтиТанкист• 10 января 2023
Просто живу, люблю ходити, кататись на велосипеді, сидіти біля річки, щось випікати, їсти смачну їжу, музику улюблену слухати, іноді під неї всплакнути, кота прижимати і слухати як він муркоче, квіти люблю, сонце люблю і небо.
Барбитта• 10 января 2023
Ответ дляМарія-22c6
Зачем?