Гладковыбритый шишун• 10 января 2023
Втомилася
Просто так пишу. Втомилася від того, що чоловік знаходиться в постійному стресі, а я маю ходити навшпиньках щоби не порушити його такий тендітний спокій. Вчора сам почав зі мною розмову, що я стала з ним менше розмовляти, а коли я сказала, що не хочу лишній раз його зачепити, перевернув все на мене, знову я винна, знову я вчинила сварку, хоча я мала намір просто спокійно поговорити. Знову я не розумію, як мені з ним пощастило, а в нього просто стрес. І я маю узяти на себе відповідальність за всі сварки, бо то я запитала в нього, щось не в той час, то вирішили щось обговорити довше, ніж треба. Раніше намагалася ставитися з розумінням, бо а людини стрес, зараз вже набридло. Шкодую про шлюб.
МошеЙница• 10 января 2023
найдите уже общий язык с собственным мужем, он же самый близкий человек у вас
Г@Л@В@ломка• 10 января 2023
Вы же женщина, будьте хитрее. Он начал бурчать, скажите и я тебя люблю, поцелуйте и идите занимайтесь тем, что приносит вам удовольствие. Гасите его претензии сразу
Рожайтретьего• 10 января 2023
От чего у него стресс?
Он мужик или кто?
Какие нежные пошли...
Сидит в Киеве и стрессует?
Он мужик или кто?
Какие нежные пошли...
Сидит в Киеве и стрессует?
Гладковыбритый шишун
• 10 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Так я стараюсь так і робити в основному, але інколи, я так думаю, накоплюються претензії і простоихочеться, вирішити ситуацію, а виходить, що я починаю сварку, бо реакція його завжди емоційна
Лорка-хлорка• 10 января 2023
Ведите себя естественно, не сдерживайтесь. И посмотрите, он сначала начнет бросаться предметами в стену , а потом и в вас, как к раздражителю. Потом насчёт бить.
Г@Л@В@ломка• 10 января 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
Напишите список вещей, что вам приятны и приносят удовольствие и направьте энергию туда, а не в ссоры
Лорка-хлорка• 10 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А из теплых вещей ему ничего не надо ?
Автор на цыпочках ходит, и ещё его целовать ...
Гладковыбритый шишун
• 10 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я так стараюся робити, займатися тим, що мені приємно. А потім виявляється, що я його ігнорую і пішло поїхало. Знову я у всьому винна, бо не змогла вчасно змовчати і нервую його
Г@Л@В@ломка• 10 января 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
А из теплых вещей ему ничего не надо ?
Я о том, что не нужно ввязываться в конфликт
Леди_на_драндулете• 10 января 2023
Это не стресс, это психологическое насилие. Но тут бабенции в своём репертуаре «нас е…т, а мы крепчаем»
ОливьЕЖечка• 10 января 2023
Автор, сколько вам лет и сколько мужу?
У меня муж тоже был постояно в стрессе , но , правда, без сканадалов . Просто постоянно в состоянии ’ не знаю чего хочу и как этого достичь’ ....развелась.
Лорка-хлорка• 10 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Почему ? Носиться с ним как с хрустальной вазой ? Надо выяснить отношения
Гладковыбритый шишун
• 10 января 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Просто виходить, що він може мене повчати, виказувати, що йому не подобається, а коли я говорю про свої почуття, то «починаю» сварку
Гладковыбритый шишун
• 10 января 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Автор, сколько вам лет и сколько мужу?
Нам по 36. Для обох другий шлюб. І ще дратує, як він уміло покладає почуття провини, каже «може я не створений для шлюбу. Але я так стараюсь для тебе, а тобі все мало і ти ні за що не вдячна». Від цих слів мене вчора і розірвало. І я розказала про свої почуття, без крику, спокійно, а все одно винна
Гладковыбритый шишун
• 10 января 2023
Ответ дляЯ не такая
А від чого він стресує?
Через судову справу, яка тягнеться вже кілька років і ось має наче вирірщиттся. Бізнес
Лорка-хлорка• 10 января 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
Девушка, бегите. Он портит вам жизнь. Найдете себе хорошего.
На_оба_рот• 10 января 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
Так ви вважаєте , що судова справа то це замало для стресу?
Гладковыбритый шишун
• 10 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Ні я не вважаю, що це замало для стресу і відношуся до цього з розумінням і підтримкою. Але ще є шлюб і сімейні відносини і недоквзаності накоплюються, тому що стараюся не додавати стресу.
Гладковыбритый шишун
• 10 января 2023
Виходить, що я працюю над стосунками, а в нього стрес. От так і вийшло «я маю змінити це і ще ось це і ось це», а в нього стрес.
Гладковыбритый шишун
• 10 января 2023
От вчора поговорили і дійшли висновку, що я це і те роблю не так і маю це змінити. А я питаю «а що будеш робити ти?». І в собі людина недоліків не бачить