Закусенец• 10 января 2023
МСЕК, інвалідність, хто знає, є такі люди, як медичні юристи?
МСЕК не ухвалив рішення, яке я вважаю вірним. Написала заяву для оскарження. Але хочу юридично получити консультацію.
Чи є юристи, які розуміються на цьому?
Трактор Вика• 10 января 2023
Ответ дляЗакусенец
И что делать тем, На кого у государства не хватило денег?
автор, скільки вам років і скільки робочого стажу?
Закусенец
• 10 января 2023
Ответ дляТрактор Вика
К чему вопрос?
МощныйШива• 10 января 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Ви знаєте я теж думала оформити інвалідність так як на роботу я ходити просто не можу за станом здоров´я вже тримаюсь з останніх сил тому що потрібно якось дітей тягнути. Але мені відмовили об´здила скрізь ті посилають туди ті туди лікар казала щоб получити інвалідність це тобі потрібно пройти 7 кругів пекла і не факт що дадуть а в одному місці мені взагалі сказали що зараз в зв´язку з війною міністерство дало такий наказ щоб інвалідність зараз під будь яким приводом не видавали.
Знайома жінка, яка має з дитинства вади сердця, просто ніколи не оформлювала інвалідність, а зараз у період війни захотіла оформити, щоб вони з родиною могли виїхати. Так їй оформили. Не швидко, але оформили, бо порок сердця був з дитинства.
Вареный лук• 11 января 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Дают не по заболеванию, а по тяжести этого самого заболевания. Там много нюансов.
Так вот сам факт ’лежачий больной’ это не говорит о тяжести заболевания? Человек не встаёт!
Моему папе за две недели до смерти сняли группу вообще, была онкология.... По мнению зазравшегося мсэк мой папа выздоровел и мог работать... Это перед смертью!