Люблю_джаз• 11 января 2023

Чого деякі люди не заточені під сімейне життя?

Природа задумала, щоб чоловік і жінка жили разом, разом виховували дитину. Дивлюся на свою маму ( вже з висоти ппожитого) і розумію - вона не для сімейного життя. Троє чоловіків. Купа коханців. Отак все життя бігала по чоловіках. А толку? А немає ніякого. Ну хіба що купа емоцій. Від закоханості до розбитого обличчя ( коли хтось з них дізнавався про іншого). Характер - жесть. На дітей - пофік.
Тато мій - інфантильний. Дитя, яке застрягло у віці 12 років. Алкаш. На дітей - пофік.
Дивлюся на батьків чоловіка. Тато теж пив і плював на дітей. Поки не проп´є всю з.п. не заспокоїться. Його мати ростила дітей, можна та сказати, сама. Нє, в мене є і позитивні приклади. Але негативних прикладів більше. Може то тільки в мене таке неадекватне коло.
So_so• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Згодна. Але ті люди залишили слід в своїх дітях. І дітям з цим тепер жити.
Всё вокруг оставляет в нас свой след. У соседей включился пылесос, моя дочка 3.5г : мама, тивога?!
Такая вот жизнь.

Кусочек Сыра• 11 января 2023
У випадку з вашими батьками - тоді більше одружувалися бо ’так треба’. Самотня людина викликала непорозуміння і навіть осуд, їй неможливо було побудувати кар´єру (куди, він же несерйозний), тож і одружувалися усі підряд, незалежно від того, приваблює людину сімейне життя чи хочеться свободи, калейдоскопу емоцій і яскравих романів.
Зараз з цим трохи легше, на жінок ще є тиск, але вже не такий, а чоловіків повно знаю 35+, які ніколи не були одружені і не планують, і це звичайна справа, ніхто їх за це не осуджує, не шепочуться за спиною, може тільки мами бідкаються, що онуків хотіли б, але глобально суспільству нема до них ніякого діла.
никогда такого не было• 11 января 2023
Абсолютну більшість сучасних людей не влаштовує сама ідея сімейного життя. В сучасних реаліях воно вже не потрібно. Тому що сім‘я це соціальний конструкт, а вони як з‘являються так і відмирають.
Матрёна• 11 января 2023
Ніхто нікого не гострить, це індивідуальний вибір людини.
Хоче - обирає сім´ю, хоче - 3 чоловіка і коханців, кожному своє
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляКусочек Сыра
Добре. А навіщо тоді народжують по декілька дітей? Ось вона не хоче бути заміжня. Натиснули неґа неї - одружилася ( чи одружився). Нащо народжувати двох? Народи одну,якщо діти не твоє.
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляникогда такого не было
Ну все ж таки в нашому суспільстві жінка в декреті то незахищена особистість в без допомоги вона не зможе.
никогда такого не было• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Тобто? Жінки народжують «для себе» спокійно, отримують декретні, зберігають їм робочі місця роками (!), купа пільг. Чого це вона не захищена?

Inci• 11 января 2023
Є таке, в мене позитивний досвід, мої батьки вже 50 років у шлюбі, а ось двоюрідна сестра не бачила сім´ї, її батьки розлучилися рано, потім там був другий чоловік, тоді просто сожитєль; і на фоні цього вона чогось теж не може на сімейних чоловіків, звертає увагу на невігласів
]Mrs.Сексуальность[• 11 января 2023
Ответ дляNebahat Gunay
Невіглас теж може бути сімейним, бо одне не виключає іншого))
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляникогда такого не было
На декретні неможна вижити жінці без допомоги.
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Що таке невіглас?
никогда такого не было• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Тоді не народжувати, хто не може. Це теж нормально.
]Mrs.Сексуальность[• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Що таке невіглас?
Неосвічена людина. Неуч.
Ручки-Крючки• 11 января 2023
Є люди дофамінові, які без емоцій і ходіння по лезу ножа не можуть жити і серотонінові, яким сім´я, традиції, усталене життя - понад усе.
Мій батько, нам дітям, готовий останнє віддати, все життя дбав про свою сім´ю, зате з мамою стосунки не дуже, бо не давав їй того, що вона потребувала.
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Неосвічена людина. Неуч.
Дякую.
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляникогда такого не было
І я про те
Ручки-Крючки• 11 января 2023
Ответ дляникогда такого не было
В природі нема моногамії, толерантності, милосердя. Хоча б натуральний відбір як виглядає. Народився кволим, нездатним чи «не таким як всі» – тебе вбивають або зїдають, щоб хибні гени не виживали.
Поки не винайшли медицину, то так і з людьми було
Холодная каша• 11 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Я й сама не заточена під сімейне життя.По молоду хотіла сім‘ю,велике шкільне кохання,так і склалося.Життя показало,що ми різні,саме головне що і колишній більше не одружився за 15 років,хоча зараз на керівній посаді і міг би ,враховуючи доходи.Але я помішана трохи на дітях,в міру звісно,весь свій вільний час між роботою я присвятила їм і все що досягала в житті,це що б покращити їхнє життя,не знаю чи для себе я б думала як покращити матеріальний стан а ж так.Діти живуть за кордоном,а мені так добре з котом,ну маму забрала,доглядаю,але заміж не хочу.
Яка ви молодець! Де працювали, як заробляли гроші?
ХикориДикори• 11 января 2023
Да не все люди созданы для семьи. Жаль что только сейчас общество начинает понимать что такие люди есть и уже меньше принуждать людей к образу жизни который им чужд. Родись ваша мама чуть позже и условно в Европе, возможно жизнь сложилась бы по другому

Налетчица Муся• 11 января 2023
Ответ дляЧу Ча
Природа задумала самцу оплодотворять максимум самок, а самке выбирать лучшего самца
Де це таке написано? Є тварини і птахи які створюють пари на все життя. А людина тим більше соціальна.
Налетчица Муся• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Як то кажуть, в сім´ї не без потвори. Я походу та сама потвора і є. Хоча мій брат категорично не хоче одружуватися і дітей. Він на те все подивися і сказав - ну його нафік. Йому майже 40. Бува, кажуть, що чоловік який не одружився до 40 не такий як треба. Він просто надивився на те жахливе життя і не хоче собі такого.
А що саме для нього жахливо?
Телепузик• 11 января 2023
Значит дети будут нормальными может. Бывает что родители вроде и хорошие, а детей бог не дает. Хорошо что вы это понииаете, значит своих воспитаете по другому, будет с чем сравнить. Я тоже своих трех воспитывала не так как меня родители, совсем противоположно. Значит бог дал такую ситуацию чтоб было сравнение .
Khmelnichanka• 11 января 2023
Я не заточена під сімейне життя. Заміжньою ніколи не була і не буду, мені так комфортно.
Не відчуваю себе обділеною і не розумію отих всвх штампів про ’ заточеність’.
Кому там слова не давали• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Дуже мені імпонують люди, які осознано не вступають в брак, бо не хочуть. Не мучать ані себе, ані оточуючих.
Я категорично не хочу жити з чоловіком і осознано от цього втікаю.Але втомилася от тих сватів ,який думають що мене треба терміново видати заміж
Ответ дляСирожено_пирожено
Не знаю. Думаю очень много причин. Начиная от воспитания, среды, в которой вырос, от характера( желание и умение брать на себя ответственность) до неправильного выбора партнёра. Ведь часто так бывает, что с разными партнёрами человек совершенно другой становится. К примеру мой кум. Жил с девушкой около 4 лет. Постоянно до неё докапывался, всё ему не так - не так стоит, не то говорит. Такой себе абьюзер. А потом познакомился с девушкой и всё, пропал и абьюзер и хам. Я по началу думала, что он употреблять что то стал))). Такой няшка стал. Через 3 месяца женился и живут вот уже года 4 . И до сих пор такой мимишный
Тоді питання навіщо він жив з першою, якщо вона його не влаштовувала.
Невже жити хоть з кімось треба.А почекати свою людину слабо
Пуки-куки• 11 января 2023
Ой, если не зотят семью, детей - лучше не заводить. Я нежеланный рнбенок.
Да, я не замужем, детей нет и уже не будет. Лишь бы за кого не хотела, рожать одна - не потяну.
Даха-сваха• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Ну природа так задумала ...
Нет.
Природа задумала полигамность.
И чтоб один самец оплодотворять множество самок.
Даха-сваха• 11 января 2023
Ответ дляникогда такого не было
Природа зовсім не так задумала. З чого ви це взяли? Все, що люди придумали - це соціальний конструкт. І багато що всупереч природі, як от моногамний брак.
Даха-сваха• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Але і виростити теж задумала. Бо дитина просто не виживе без мами ( батьків).
Только мама нужна ребенку чтоб выжить.
Отец - оплодотворил и пошел других самок оплодотворять.
Даха-сваха• 11 января 2023
Ответ дляНалетчица Муся
Социальная, а не моногамная.
И единицы животных и птиц создают пары на всю жизнь и обычно это миф, а не реальность.
Большинство животных и птиц полигамны.