Люблю_джаз• 11 января 2023

Чого деякі люди не заточені під сімейне життя?

Природа задумала, щоб чоловік і жінка жили разом, разом виховували дитину. Дивлюся на свою маму ( вже з висоти ппожитого) і розумію - вона не для сімейного життя. Троє чоловіків. Купа коханців. Отак все життя бігала по чоловіках. А толку? А немає ніякого. Ну хіба що купа емоцій. Від закоханості до розбитого обличчя ( коли хтось з них дізнавався про іншого). Характер - жесть. На дітей - пофік.
Тато мій - інфантильний. Дитя, яке застрягло у віці 12 років. Алкаш. На дітей - пофік.
Дивлюся на батьків чоловіка. Тато теж пив і плював на дітей. Поки не проп´є всю з.п. не заспокоїться. Його мати ростила дітей, можна та сказати, сама. Нє, в мене є і позитивні приклади. Але негативних прикладів більше. Може то тільки в мене таке неадекватне коло.
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Дуже мені імпонують люди, які осознано не вступають в брак, бо не хочуть. Не мучать ані себе, ані оточуючих.

So_so• 11 января 2023
Да. Среда имеет значение, всегда оставляет свой след.
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляSo_so
А як жеж почуття, інстинкти. Таке враження, що і наших батьків не було почуттів.
]Mrs.Сексуальность[• 11 января 2023
А чого всі мають бути заточені? Дивне питання.
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Ну природа так задумала ...
Яжемать Мне можно• 11 января 2023
Потому, что все люди разные, автор
]Mrs.Сексуальность[• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Ну природа так задумала ...
Чого Ви так вирішили? Є люди яким добре самим і це також є нормою.

никогда такого не было• 11 января 2023
Природа зовсім не так задумала. З чого ви це взяли? Все, що люди придумали - це соціальний конструкт. І багато що всупереч природі, як от моногамний брак.
Просто красавица• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Ну природа так задумала ...
Природа задумала только воспроизводить потомство
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляПросто красавица
Але і виростити теж задумала. Бо дитина просто не виживе без мами ( батьків).
Просто красавица• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Ну вырастили же)
Чу Ча• 11 января 2023
Природа задумала самцу оплодотворять максимум самок, а самке выбирать лучшего самца
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 января 2023
Как Вы с такими трезвыми мыслями могли вырасти в этой семье))) тот мужчина точно Ваш папа?
Вечный двигатель• 11 января 2023
Я у вимушеному шлюбі пробула менше року. Зараз мене цілком влаштовує життя з сином. Вже розумію, якщо до 38 не зуміла створити повноцінну сім´ю, то вже її і не буде.
Але мені нормально.
Сирожено_пирожено• 11 января 2023
Не знаю. Думаю очень много причин. Начиная от воспитания, среды, в которой вырос, от характера( желание и умение брать на себя ответственность) до неправильного выбора партнёра. Ведь часто так бывает, что с разными партнёрами человек совершенно другой становится. К примеру мой кум. Жил с девушкой около 4 лет. Постоянно до неё докапывался, всё ему не так - не так стоит, не то говорит. Такой себе абьюзер. А потом познакомился с девушкой и всё, пропал и абьюзер и хам. Я по началу думала, что он употреблять что то стал))). Такой няшка стал. Через 3 месяца женился и живут вот уже года 4 . И до сих пор такой мимишный
никогда такого не было• 11 января 2023
В природі нема моногамії, толерантності, милосердя. Хоча б натуральний відбір як виглядає. Народився кволим, нездатним чи «не таким як всі» – тебе вбивають або зїдають, щоб хибні гени не виживали.
Верочка 100%• 11 января 2023
В мене колишній чоловік, коли ми ще зустрічалися, одразу відверто сказав, що він не сімейна людина. Мене це не зупинило, думала що зміню щось, ага… ну таке, мені було лише 20 років. Але так воно й було у шлюбі він жив лише для себе. І після розлучення живе для себе і насолоджується життям, хоча дітям дпомогає.
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Як то кажуть, в сім´ї не без потвори. Я походу та сама потвора і є. Хоча мій брат категорично не хоче одружуватися і дітей. Він на те все подивися і сказав - ну його нафік. Йому майже 40. Бува, кажуть, що чоловік який не одружився до 40 не такий як треба. Він просто надивився на те жахливе життя і не хоче собі такого.
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляВечный двигатель
Але мені нормально.
Я теж у вимушені носу шлюбі пробула рік ( тупо втекла з хати).
Розлучилася. Але дітей не хотіла. Потім зустріла свого чоловіка. Одружилися, народили дитину. Я дуже сімейна як виявилося. Навіть занадто. Було багато чого, але сім´ю зберегла.. зараз все дуже добре. Я рада що втрималася.

Сирожено_пирожено• 11 января 2023
А маме моей например не нужно было рожать детей. Это не её. И если б она родилась чуть позже, то сто процентов была бы чайлдфри. Мы её никогда не интересовали. Ну росли как то и ладно.)
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляВерочка 100%
Нащо одружився тоді? Незрозуміло.
So_so• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
У моих родителей когда-то была собака, её отдал им бывших хозяин, можно сказать так спас, его жена била её смертным боем.
Собака прожила у них в любви и обожании не один год, женщин, включая маму ненавидела, в первое время не раз её кусала и до смерти не справилась с пережитым.
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляSo_so
Так, нейронні зв´язки - постійна штука...

Але ми ж люди. От вгорі хтось написав про кума. З різними людьми ми різні.
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Тобто собі мама не зраджувала так? Але пішла на поводу в ’щолюдискажуть’ і народила. Під чужих прогнулася, а під рідну дитину не змогла. Дива... Ще й не одну дитину народила... Де логіка?
So_so• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз

Моё субъективное мнение : оставить других (маму, свекровь итд) в покое и строить свою жизнь, только это важно.
Верочка 100%• 11 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Нащо одружився тоді? Незрозуміло.
Важко сказати, але з11 років, що ми прожили, 7 років я була абсолютно щаслива. Далі що сталося те сталося, але ні про шо не шкодую і діти то моя нагорода
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляSo_so
Згодна. Але ті люди залишили слід в своїх дітях. І дітям з цим тепер жити.
Цветок Мира• 11 января 2023
По сути каждый проживает свою жизнь как хочет. Может ваша мама моментами бвла счастлива и ни о чем не жалеет
Сиреневая цапля• 11 января 2023
Я й сама не заточена під сімейне життя.По молоду хотіла сім‘ю,велике шкільне кохання,так і склалося.Життя показало,що ми різні,саме головне що і колишній більше не одружився за 15 років,хоча зараз на керівній посаді і міг би ,враховуючи доходи.Але я помішана трохи на дітях,в міру звісно,весь свій вільний час між роботою я присвятила їм і все що досягала в житті,це що б покращити їхнє життя,не знаю чи для себе я б думала як покращити матеріальний стан а ж так.Діти живуть за кордоном,а мені так добре з котом,ну маму забрала,доглядаю,але заміж не хочу.
автор Люблю_джаз • 11 января 2023
Ответ дляЦветок Мира
Вона шкодує про все. Каже що неправильно обрала чоловіків. Але для неї правильного не було. То така людина, яка не може жити з людиною. І про це відверто каже.