IQ 80• 11 января 2023
Меланома - родственник приехал на операцию в Киев как долго её делают
Как долго нужно быть под наблюдением врача
Хочу узнать на какой период нужно ему в Киеве оставаться.. ищу квартиру
Как это все лечится
Обьясните пожалуйста чтоб понимать для себя
Как это все лечится
Любавишна• 11 января 2023
Меланома то рак, а його лікують довго
Обстеження всі проходять по різному, як є гроші, то тиждень два, як майже безкоштовно, то місяць+
Наскільки знаю, то ефективна лише імунотерапія кітрудою, 150 тис одна терапія, їх потрібно від 6 і більше, кожні 3 тижні.
IQ 80
• 11 января 2023
Ответ дляЛюбавишна
Меланома то рак, а його лікують довго
А за рулем може їхати людина
Чи після такої терапії він лежачий?
Дама_с_караваем• 11 января 2023
Це залежить від степеню. Чи потрібне лікування, є випадки де лише операція, відійшов і додому поїхав, тоді лиш шви знімати через декілька тижнів.
IQ 80
• 11 января 2023
Ответ дляmargokl
Если просто удаление то быстро, но скорее всего надо брать на анализ лимфоузел сторожевой, отпустили через сутки но неделю на перевязку ходил, но можно домой отпроситься это наша была инициатива
Назначили робити мрт всього тіла
Любавишна• 11 января 2023
Ответ дляIQ 80
А за рулем може їхати людина
Чи після такої терапії він лежачий?
У всіх по різному, залежить від стадії і поширення
Анка-пулемётчица• 11 января 2023
Ответ дляIQ 80
Назначили робити мрт всього тіла
Так это он ещё на этапе диагностики. Стадии ещё нет.
Пока не ясно, какое там лечение назначат даже