Добрий день. Сьогодні чоловіку на КП в Києві вручили повістку. Можливо комусь так вручали, це для обліку потрібно з´явитися чи можуть забрати?
Листопад-920d• 12 января 2023
Ответ дляWomAnn
Ой, знаю одну такую, пишет и говорит как вы, а сама с мужем выехала заграницу. Он же под бронью, а шо такого.
Жар чужими руками легко загребать
Точно! Теж таких знаю.А хіба заброньованих випускають?
Гитаристка• 12 января 2023
Ответ дляjudit
А, ездим до 9 на работу
до 9.00 меньше шманают, что б пробку не сосздавать, а потом уже многих проверяют
Espresso_caffe• 12 января 2023
Ответ дляМарика-bf42
А молиться за тех , кто без мозгов , не планируют?
нет, исключительно за тех, у кого нет мозгов, чтобы приобрести нормальную профессию и заработать на кусок хлеба не опуская себя промыслом в гнусной, низкой и подлой деятельности.
Листопад-920d• 12 января 2023
Ответ дляRaRiZ
не вьіпускают. Бронь не дает разрешения на вьіезд. Если человек забронирован, значит он нужен здесь, логично же?
Ну і я так думаю.
Cgin chjkbvfg• 12 января 2023
Ответ дляklaraneill
строить, тушить пожары, таскать габаритные грузы и т.д. тоже женщин отправите?
а у нас разве не феминизм?
Ответ дляVivaForever
а слуховой апарат носит?
Ні, апарат йому лікарі рекомендували ще давно, але не хотів.
Він чує розмову на підвищених тонах або іноді і нормальний тон, коли кругом немає ніяких сторонніх звуків. В буденному житті якось пристосувався. А що буде там, не знаю (
klaraneill• 12 января 2023
Ответ дляCgin chjkbvfg
а у нас разве не феминизм?
по законам нет) иначе бы и женщин за границу сейчас не выпускали
Cgin chjkbvfg• 12 января 2023
Ответ дляklaraneill
ну так отсрочили на год всего,призыв денщин
klaraneill• 12 января 2023
Ответ дляCgin chjkbvfg
можно подумать за год в этом плане что-то изменится. скорее всего будет повторение осенней ситуации, ну или же нас ждет массовый выезд оставшихся женщин
Екатерина27• 12 января 2023
Ответ дляCgin chjkbvfg
До 2026 даже женщины врачи выездные.
Cgin chjkbvfg• 12 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
До 2026 даже женщины врачи выездные.
все военообязанные невыездные,посмотрите
Может пойти.
Может не пойти.
Если служил, то, скорее всего заберут, если по состоянию здоровья годен.
Те, кто по повестке, сразу заходят и быстро проходят мед комиссию. Есть несколько очередей. Те, кто пишут, что ждать долго - это не так, первых пропускают по повестке. А уже потом тех, кто пришёл сниматься с учёта, женщины-медики и тп.
Может не пойти.
Ответ дляWomAnn
Жар чужими руками легко загребать
И я таких знаю. Сидят на западной,в санатории. У него бронь,зато на форумах в фейсбуке такой патриот,такой патриот,противно просто..
Авторе, вибачте, що пишу про своє у вашій темі. Але хочу запитати, може, тут є більш обізнані, ніж я в усіх цих питаннях. Яка ймовірність, що мого чоловіка (я писала вище в темі, що в нього нейросенсорна туговухість, не служив і його відправляють на навчання), після проходження навчання відправлять в гарячі точки? Були такі випадки? Чи є таки надія, що буде десь в більш безпечному місці служити?
Ответ дляirenmay
Я не спец,але,думаю,зараз ніхто ні на що не дивиться. Можуть відправити куди завгодно. Вам треба щось терміново робити. Лягати в лікарню, інвалідність оформляти (якщо це можливо зараз).
KaterionOK• 12 января 2023
Ответ дляirenmay
Сил вам! По питанню не підкажу. Молимось, щоб швидше закінчилася війна нашою перемогою.
Марика-bf42• 12 января 2023
Ответ дляEspresso_caffe
А если вы ошибаетесь, клеймя незнакомых людей? Не страшно?
Ответ дляirenmay
Шукайте військового юриста, висновок комісії краще переглянути. Можуть відправити в гарячу точку, можуть в тилу залишити, але ніхто гарантії не дасть, особливо якщо чоловік сам нічого не робить.
Ответ дляRtyu-92ee
У вас видать нету мужчины
Ну, мій був непридатний у мирний час все життя. Буквально перед повномасштабною отримав повістку, пройшов медогляд, аби швидше і став придатним. Ні військових кафедри, ні в армії не був, тому тижневі навчання і на тому все. Живе за місцем реєстрації, медогляд виходить свіжий, ніде не ховався. Нікуди не ’загребли’. Два знайомих з військовою кафедрою, але без досвіду, самі ходили у воєнкомат ще у березні, поновили медогляди і все.
Воюють зі знайомих і рідних ті, хто вже з бойовим досвідом переважно і пару добровольців без. Особисто не знаю жодного, кого б ’зняли з потяга’