lliso• 12 января 2023

Чоловіку на КП вручили повістку

Добрий день. Сьогодні чоловіку на КП в Києві вручили повістку. Можливо комусь так вручали, це для обліку потрібно з´явитися чи можуть забрати?
olyagol• 12 января 2023
Ответ дляviika65
кого гребут? где движение перекрывают? у нас никто нигде не ходит. даже на блокпостах не останавливают. полный дом мужиков призывного возраста.
Вам по адресам перечислить? добро пожаловать в личку, советую еще подписаться на канал Повестки Днепр
, если вы это не видите, не значит, что этого нет

Астролог Ирина Киев• 12 января 2023
Удалено администрацией...
viika65• 12 января 2023
Ответ дляolyagol
так , если ТАК гребут, чего же я не вижу? чего же у нас не гребут?. по работе проезжаем три блокпоста, водителю 35 лет, даже документы не проверяют.
olyagol• 12 января 2023
Ответ дляviika65
А кто сказал, что это делают на блок постах? они ходят около ТЦ, супермаркетов. Вчера была остановка движения около стадиона, который давно не работает, я просто не знаю, можно ли эту инфу писать тут. Там останавливали каждую машину. Раньше эти мероприятия проводились не так массово, последняя неделя их очень много и много локаций.
Вы так пишите, нет такого, я не вижу, как-будто я тут сижу обманываю))
viika65• 12 января 2023
Ответ дляolyagol
я бы сказала- нагнетаете.
olyagol• 12 января 2023
Ответ дляviika65
я бы сказала- нагнетаете.
Еще раз, подпишитесь на канал, который я указала выше, там тысячи подписчиков, обычные люди, выкладывают адреса с фото и видео, где сейчас выдают повестки. Я не нагнетаю, вы просто поверить в это не хотите. Сходите, тогда убедитесь.
viika65• 12 января 2023
Ответ дляolyagol
куда сходить?

olyagol• 12 января 2023
Ответ дляviika65
куда сходить?
В телеграм, название канал написала выше.
Leeloo_aloha• 12 января 2023
Ответ дляmRina
Женщин не хватит закрыть все пустующие рабочие места, да и не по каждой вакансии женщина может подойти
Які пустуючі місця? У нас безробіття, закриті кордони. Чоловіки йдуть добровільно, бо там платять.
Подрысь• 12 января 2023
Ответ дляlliso
Со стороны въезда Авторынок Чапаевка Столичное шоссе. Взяли паспорт и вписали всё данные
это нарушение
Leeloo_aloha• 12 января 2023
Ответ дляNatasha-27
От і даремно не зробив, так би не призвали.
Ну не можуть люди з серйозними проблемами зі здоров‘ям воювати!! Ну шо вони таке чудять? І чим ми тоді відрізняємось від мобіків???
Армія, воєнкомати і т.д. у нас і в рф організовані по однаковому совковому принципу. У кожного пункту комплектації (тільки назву змінили) є норми по постачанню живої сили, як не вистачає - беруть всіх
Irina7926• 12 января 2023
Ответ дляirenmay
Так, в банку. Якраз в ці дні, коли вирішувалось питання з його мобілізацією, банк ухвалив і підписав списки заброньованих працівників на 6 місяців. Якби повістку вручили хоч трішки раніше, він міг би попроситись в ці списки. Але сталось як сталось (
Прикро... Нехай все буде добре!
Svetlana-7070• 12 января 2023
Може бути по різному. Що ви хочете почути? Можуть записати дані і відправити додому, можуть на медкомісію і на навчання відправити. В країні війна, ви ж розумієте що в нас також є жертви, мало того потрібно оборону на північному кордоні робити, а він довгий дуже. В крим багато хто літом планує їхати, яким чином, хто його будемо звільняти?. От чесно, через день одні і ті самі теми. Чи за рік війни ви думали що вашого чоловіка це стосуватись не буде, а якісь міфічні добровольці будуть воювати, так вони закінчились уже. Так ще рік і тоді кожного третього буде стосуватись, це навіть наша влада говорить.
Робіть довідку шо він у вас упісюється ( да да да таких зараз купами і лікарнях) і спіть спокійно і готуйте плавки в крим.
Leeloo_aloha• 12 января 2023
Ответ дляЗлатка 07
Капець. А якщо просто відмовитися, сказати, що не піду і все. Можна так, ну що вони зроблять?
Не можна :(
кримінальна відповідальність
Люблю весну• 12 января 2023
Ответ дляRaRiZ
не вьіпускают. Бронь не дает разрешения на вьіезд. Если человек забронирован, значит он нужен здесь, логично же?
Могут выпустить забронированного сотрудника в командировку.
Подрысь• 12 января 2023
Ответ дляВаЛеНТинКА-39
Все по закону. Бывает, что не хочешь расписываться в повестке временно могут отобрать права и паспорт. Я бы вообще не советовала с этими повестками ’играться’.
почитайте, такие повестки не по закону. Они должны быть заполнены сразу, с местом прописки. Все остальное нарушение.
Rtyu-92ee• 12 января 2023
Ответ дляolyagol
Может вы с разных городов ?
Вероника-2014• 12 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Если все воевать будут, чем им будет платить государство, откуда деньги возьмутся?
olsen• 12 января 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Яка ви розумна.
У вас або немає чоловіка,сина і т.д.або вам на них байдуже.
Ніколи не розуміла,коли так впевнено готові відправляти на війну своїх рідних.
Звичайно війна,звичайно хтось має воювати,але для цього є військові,які для цього вчилися і на це йшли свідомо. А виходить повно військових сидять в офісах,а воювати мають ті,хто немає досвіду.

Sara-a• 12 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Не можна :(
кримінальна відповідальність
За что ?
Война документально не зафиксирована
Военкомат это частная структура , а не государственная .
Любой адвокат это оспорит
olyagol• 12 января 2023
Ответ дляRtyu-92ee
Может вы с разных городов ?
Вроде обе из Днепра, во всяком случае, я писала о Днепре, девушка мне ответила, что ничего не видит)
Гитаристка• 12 января 2023
Ответ дляolyagol
в той девушки и свет не отключают ;). Вы же понимаете, что тут тоже работает армия ботов, которіе поднимают дух населению :)
Leeloo_aloha• 12 января 2023
Ответ дляSara-a
За что ?
Война документально не зафиксирована
Любой адвокат это оспорит
Ні, якщо пройшов медкомісію, отримав приписне і не явився - тюрьма. І це не жарти.
Астролог Ирина Киев• 12 января 2023
Автор, советую приложение ’НаДія’ для юридическо-правовой помощи установить
Svetljachokkkk• 12 января 2023
Ответ дляirenmay
Чоловіку 43 роки, не служив, має нейросенсорну туговухість 2 ступеня - це серйозні порушення слуху. Вручили повістку в обласному центрі біля трц, проходив навіть аудіограму, які підтвердила ці порушення, все одно визнали придатним. На днях відправляють на навчання.
Я розумію, що хтось має захищати нашу країну. Але стільки читаю тут, що навіть здорових просто ставлять на облік, нікуди не відправляють. Тепер мучать думки, чому з ним так вийшло, може, потрібно було щось зробити, може, мені треба було щось зробити....
Дивна історія. В мене в сина 2 ст нейросенсорна туговухість. Інвалідність. Знятий з обліку.
Ваш чоловік має групу? Слухові апарати носить?
Yammystar• 12 января 2023
Ответ дляirenmay
Він не пробивний. Ніколи нічого не буде виясняти, сперечатись, виборювати щось на свою користь. Тому й боюсь, що такого в першу чергу і відправлять в небезпечні місця.
У вас, у когось з батьків чоловіка чи ваших батьків є інвалідність 1 чи 2 групи?
ВаЛеНТинКА-39• 12 января 2023
Ответ дляПодрысь
Вот когда у вас заберут паспорт и водительские права, расскажете про свои права.
irenmay• 12 января 2023
Ответ дляYammystar
Тільки третя у його батька.
Подрысь• 12 января 2023
Ответ дляВаЛеНТинКА-39
как столкнусь, так и расскажу. не в первый раз.
ВаЛеНТинКА-39• 12 января 2023
Ответ дляПодрысь
Расскажете. Вызовут наряд полиция и в отделении быстро вашу личность установят.