lliso• 12 января 2023

Чоловіку на КП вручили повістку

Добрий день. Сьогодні чоловіку на КП в Києві вручили повістку. Можливо комусь так вручали, це для обліку потрібно з´явитися чи можуть забрати?
чаревна• 13 января 2023
Мини´

riri• 13 января 2023
Ответ дляКиев_Елена
А как он уехал из Бахмута домой? Просто сказал ’всем пока’ - я домой, разве так в армии можно?
Я так поняла скандалить начал и тд,поднял кипишь и его отпустили
ЛисаЛилу• 13 января 2023
Ответ дляol_kin
Так і є, хлопчик моєї доньки літом закінчив військову кафедру, зараз вчиться на магістратурі, потрібна була довідка з військомату, то йому сказали, що як тільки довчиться, то зразу призвуть, бо військова кафедра і спіціальність дефіцитна, піхота. Його мама дуже шкодує, що закінчили військову кафедру, бо ті хто не проходив її, тих дітей не чіпають. Якось так.
можно еще раз пойти в магистратуру)
Darina26• 13 января 2023
Ответ дляbella21
Вчера верх рабочей писали-низ Метеора, на фото видно все
Спасибо. Я уже сегодня от очевидцев узнала:( грустно это все блин:(
Nifertity• 13 января 2023
якщо в расеї в січні буде оголошена мобілізація, то заберуть дуже багато наших чоловіків також
Нина____• 13 января 2023
Ответ дляLena Sht
а я вважаю дуже добре , що роздають, хлопців ніким мінять! Всі хто залишились на теретіорії Украіїни повинні йти на підмогу вчитись і воювати. В мого чоловіка просто военна кафедра і він воює. В нас не було армії нормальної.
І всі жінки які зараз тут пишуть про болячки, про які їх чоловіки згадали зараз, давайте на правду, всі ми можемо придумати собі болячку. Нащо описувати це, в мене куча знайомих купили собі болячки, і нормально живуть і ждуть що якийсь «вася» буде воювати, а мене не для цого мама народила.
Мої діти тата бачили за 9 місяців, 8 днів, і навіть новий рік без тата, бо ніким мінять їх. Ви тут всі при своему розумі всі? Меньша донька моя взагалі татка скоро забуде. Я живу в Дніпрі, зайдіть в любий заклад всі сидять здорові, та виявилось отдні ссикуни!
А с приводу будуть платити, допомагати, якщо у Вас дівчата хоть хтось служе, ви чудово знаете , як самі ж хлопці які воюють скидуються та ремонтують за свої кошти авто, купляють собі одяг і все інше.
В мене відчуття, що війна тільки для тих хто на війні і їх сімей, у всіх інших все ок, вони чекають закінчення війни, щоб сказати «Боже як ми страждали»
Низкий Вам поклон и особенно Вашему мужу!! Я полностью согласна с Вами
Svеta_l• 14 января 2023
Ответ дляHeksa
Можна просто знайти знайомих в Дніпрі, колишніх одногрупників, і перепитати в них. Або тут запитати у дніпрянок.
да это правда. ходят по квартирам. недавно перегородили дорогу автобусом и всех водителей приглашали в бус

Lena Sht• 14 января 2023
Ответ дляНина____
Дякую Вам за підтримку! Тут просто всі пишуть як відкосити. І хоч би одна написала, який у них план, якщо конченні рашисти прийдуть до них в хату. Мабудь їх чоловіки готові вареники ліпить окупантам, і жінок своїх віддатуть, тільки б навійну не йти квіточкам.