lliso• 12 января 2023

Чоловіку на КП вручили повістку

Добрий день. Сьогодні чоловіку на КП в Києві вручили повістку. Можливо комусь так вручали, це для обліку потрібно з´явитися чи можуть забрати?
звездочка3• 12 января 2023
Ответ дляТатья-1ef9
Вчора свекру вручили теж, йому майже 53 роки.
Планує поки не йти, в нього болячок повно, але він по лікарях не любив ходити. Хочемо його спочатку обстежити і вже з результатами обстежень хай йде на медкомісію.

А за цю повістку штраф адміністративний заплатить. Бо в них там такий військомат в місті, що сто відсотків беззаконня. В мене колись чоловіка студента до війни хотіли на строкову затягнути, бо в них недобор був.
Говорят, могут просто порвать все эти справки, нужно или копии сразу давать, или писать заявление в канцелярии, про приобщение всех справок, там перечислить их, и чтобы на втором экземпляре вам поставили номер заявления и что его приняли

zaraopta• 12 января 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Я не розумна, я така сама жертва як і більшість жінок України і ще їх буде і буде. Кожний день для мене як мука, бо мій чоловік служить. І кожний день я задаю собі такі самі питання, чому військові в офісах, а мій чоловік який все життя працював і платив податки, зараз під бахмутом і чому він в мене такий чесний?
Пораду я автору дала, може бути і так і так. А можна наперед склепати довідку щоб відмазатись наверняка.
Так вы же писали 3 числа ,что муж в плену и просили помощи.А тут уже Бахмут?
Sara-a• 12 января 2023
Ответ дляSanechko
Авторе, а подумайте, чому не забирають отих, хто жирує в наших санаторіях?.
І вимагає сауну і ’ дєвочєк’
Их нельзя
Их снайпер сразу убЁт , вы что
Марика-bf42• 12 января 2023
Ответ дляirenmay
Я відповідала вище на ці запитання. Чоловік ніколи навіть говорити не хотів ні про які інвалідності. Апарат йому рекомендували лікарі, але він обходився без нього. Він же не зовсім глухий, чує коли розмовляють на підвищених тонах, чує нормальний тон - але тільки коли немає ніяких сторонніх звуків. Я не знаю, чи дали йому б взагалі інвалідність навіть в мирний час. Не розбиралась з цим питанням. А зараз йому лікар сказав щось типу: ну ви ж можете почути за 3 метра, значить все норм
Та все так. В мене чоловік 100% не чує на одно вухо. В дитинстві пропонували інвалідність, але мати його не схотіла( Як це так, шо син інвалід. А потім вже ніхто й не пропонував. В армії не служив, але й з обліку не зняли. А тепер хз, може вважається придатним.
SVKisa• 12 января 2023
Мне вот тоже родственники из КР не верят, что в Днепре на улицах выдают повестки. Говорят не может такого быть, по телеку сказали, что это незаконно. И всё.
Татья-1ef9• 12 января 2023
Ответ длязвездочка3
Дякую, буде знати.
Але ми більше для свого розуміння чи є шанс, що його спишуть. Бо він постійно коле уколи знеболюючого, то рука не підіймалась, то розігнутися не міг. З нього такий вояка, але сказав, що сам піде, якщо немає причин лишатись.

А в нього на спецтехніку категорії відкриті, тому боюсь що хвороби його проігнорують, бо водії явно потрібні (він ще й служив в молодості)
Teonaa• 12 января 2023
Ответ дляirenmay
Чоловіку 43 роки, не служив, має нейросенсорну туговухість 2 ступеня - це серйозні порушення слуху. Вручили повістку в обласному центрі біля трц, проходив навіть аудіограму, які підтвердила ці порушення, все одно визнали придатним. На днях відправляють на навчання.
Я розумію, що хтось має захищати нашу країну. Але стільки читаю тут, що навіть здорових просто ставлять на облік, нікуди не відправляють. Тепер мучать думки, чому з ним так вийшло, може, потрібно було щось зробити, може, мені треба було щось зробити....
Треба було.
Треба було просить його, щоб позбавився тої повістки, яка дали в трц. А от відкрийте секрет тепер, як ХТО він іде на начання зараз - як призваний чи як доброволець?що в результаті після такої повістки просто?

Teonaa• 12 января 2023
Що буде, якщо взагалі не йти по ній нікуди?
Alexsandra• 12 января 2023
Ответ дляYammystar
У вас, у когось з батьків чоловіка чи ваших батьків є інвалідність 1 чи 2 групи?
вот дякую, що це питання зачепили.
у мене в мами 2 група інвалідності по псих захворюванні. у неї опікуном оформлений її син (мій рідний брат).
Так вот я чоловіку кажу, що по закону його (чоловіка) би не повинні призвати, так як він підпадає під відстрочку мобілізації якщо хтось з батьків (чи батьків дружини) інвалід. А він вперся, що я не права, так як у неї є опікун.
якщо Ви володієте чим питанням, розкажіть будь ласка як є насправді!
Буду щиро вдячна Вам!!!
Heksa• 12 января 2023
Ответ дляklaraneill
строить, тушить пожары, таскать габаритные грузы и т.д. тоже женщин отправите?
Приятелька працює в Канаді пожежницею. Чоловік інженер, двоє дітей.
Ukrainika• 12 января 2023
Ответ дляlliso
Да, каждый день ездит на роботу, и сегодня первый раз такое
Эллисон стороны Обухова?
Евгения_Д• 12 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Не можна :(
кримінальна відповідальність
Криминальная ответственность начинается тогда, когда у вас повестка ’явиться в вещами’. И то, я смотрела перу месяцев назад по решениям суда - дают условный срок. А людей с условным сроком у нас не мобилизуют. Сюр?
А все потому, что военкоматы были такими себе конторами по перекладыванию бумажек. Ничего не оцифровано, баз нет. Потому что бумажку продать всегда легче, чем в базе менять. В военкомат устроиться на работу всегда было привилегией. А теперь беднягам приходится работать и днем и ночью, потому что через пол года все сведения должны быть в одной общей базе и ДИЕ. Отака фигня, малята. Тут мы от рашки недалеко ушли. Война сразу показала все наши слабые места.
По теме: в ИФ раздают. Был момент, когда поутихло, а сейчас и утром перед работой и на дороге и супермаркетах.
Ukrainika• 12 января 2023
Это со стороны Обухова?
Евгения_Д• 12 января 2023
Ответ дляAlexsandra
вот дякую, що це питання зачепили.
Буду щиро вдячна Вам!!!
Напишите Адвокат Дарья Тарасенко в ФБ, она подскажет. Теоретически, если муж принесет документы об инвалидности и докажет родство, не упоминая о опекунстве, то у него отсрочка
Ukrainika• 12 января 2023
Ответ дляЕвгения_Д
А если у моего папы инвалидность 2 группа, опекуна нет. Мой муж тоже имеет право на отсрочку?
Евгения_Д• 12 января 2023
Ответ дляMagiса
да, собираете документы, где подтверждаете родство. И документы об инвалидности
Heksa• 12 января 2023
Ответ дляbella21
Сейчас не просто гребут-а гребут пачками!! В Николаеве хватают за руки и насильно в машину затаскивают и сразу везут в военкомат! А в Днепре вчера дошли до того, что машины на дорогах начали тормозить!
Мій знайомий з Миколаєва поржав, коли я йому подзвонила і перепитала, чи це правда.
Heksa• 12 января 2023
Ответ дляolyagol
Еще раз, подпишитесь на канал, который я указала выше, там тысячи подписчиков, обычные люди, выкладывают адреса с фото и видео, где сейчас выдают повестки. Я не нагнетаю, вы просто поверить в это не хотите. Сходите, тогда убедитесь.
Можна просто знайти знайомих в Дніпрі, колишніх одногрупників, і перепитати в них. Або тут запитати у дніпрянок.
Евгения_Д• 12 января 2023
Ответ дляMagiса
Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації

Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:
які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи;

Я вам больше скажу - ваш муж может выехать, сопровождая вашего папу

Any• 12 января 2023
Ответ дляMagiса
У Вашого тата у висновку МСЕК потреба в догляді й більше немає кому здійснювати догляд?
klaraneill• 12 января 2023
Ответ дляHeksa
так наверное в Канаде пожарное оборудование лучше, чем у нас и больше автоматизации?
Any• 12 января 2023
Ответ дляMagiса
Даруй е, глянула зміни від 2022, там навіть опікуном не треба бути. Абз. 11 ст. 23 ЗУ ’Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію’. Не підлягає
Heksa• 12 января 2023
Ответ дляTeonaa
Чоловік вчительки моєї дитини отримав повістку, коли вивозив родину на Закарпаття.
Повістку викинув.
Після облаштування родини, повернувся до Києва і пішов до свого воєнкомату з питанням, чи буде йому щось за те.
Воєнком сказав, щоб він не хвилювався, адже він приписаний саме в Києві і повістка йому прийде у потрібний час саме з його районного відділення.
Коли складають списки потреб і фахівців, то враховують всіх приписаних. А отакі рандомні повістки на кпп їм трохи псують процес.
Any• 12 января 2023
Ответ дляHeksa
Ну, в мене кум у Дніпрі, теж посміявся з ’гребуть’
Heksa• 12 января 2023
Ответ дляklaraneill
У великих містах може й так. Вона працює в невеликому містечку. І по драбинах лазить зі шлангом.
Yammystar• 12 января 2023
Ответ дляAlexsandra
вот дякую, що це питання зачепили.
Буду щиро вдячна Вам!!!
Відповідно до ст. 26 ЗУ ’Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію’ - не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов´язані, які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи
Не треьа бути опікуном. Він йде до воєнкомату зі своїм паспортом, воєнним, документами вашої мами (паспорт, довідка МСЕК, посвідчення інваліда), ваше свідоцтво про шлюб і ваше свідоцтво про народження.
Ukrainika• 12 января 2023
Ответ дляЕвгения_Д

Дякую!
Ukrainika• 12 января 2023
Ответ дляЕвгения_Д

Ні, він не хоче виїзджати. Він працює. Без нього фірма стане і 26 людей будуть без роботи! Не можна виїзжати :(
Ukrainika• 12 января 2023
Ответ дляAny
Є мама моя. Але в неї операція 24 січня
Alexsandra• 12 января 2023
Ответ дляYammystar
Щиро дякую за роз´яснення. Саме цей закон я і читала і зустріла такий пункт.
Но мого чоловіка ’бентежить’, не знаю як правильно сказати, що у тьощі є опікун. Каже,якби опікуна не було, то так , було б можливо. А так як є опікун, каже, що сумнівно.