Добрий день. Сьогодні чоловіку на КП в Києві вручили повістку. Можливо комусь так вручали, це для обліку потрібно з´явитися чи можуть забрати?
Киев_Елена• 12 января 2023
Ответ дляОксана_12
Глухого??? Ото командири на місцях зрадіють
А что они сделают? Какого ’бойца’ дали, такого и возьмут
Ответ для crystal
Мне просто кажется, что вот эти все «умники», которые рассказывают про чужие юбки и плюются своей злобой, это одинокие тетки, тетки, не имеющие детей, тетки, у которых мужья, как вы пишете, инвалиды-стретеги-многодетные.
Из серии не своё - не жалко.
Примитивизм, от которого уже тошнит.
Да, каждая нормальная женщина переживает за жизнь мужчины - мужа, сына, брата. Никому! по собственно воле не хотелось бы, чтоб этот мужчина был на войне. Это нормально.
Ненормально ждать «ладу калину».
Поэтому эти злобные ядовитые впрыски уже смешно и противно читать.
Из серии не своё - не жалко.
Примитивизм, от которого уже тошнит.
Ненормально ждать «ладу калину».
Причому це зовсім не означає, що чоловік поділяє цю точку зору і готовий у бейбі боксі перетинати кордон) Але кожна нормальна жінка, кожна нормальна людина цінує життя своїх близьких. Чоловік теж буде не в захваті, якщо мене попре на фронт. Хоча особисто я сама цього не боюсь. А от втратити його і дітей - боюсь. Це просто нормально.
Іра Мельник• 12 января 2023
Ответ дляТатья-1ef9
Вчора свекру вручили теж, йому майже 53 роки.
Планує поки не йти, в нього болячок повно, але він по лікарях не любив ходити. Хочемо його спочатку обстежити і вже з результатами обстежень хай йде на медкомісію.
А за цю повістку штраф адміністративний заплатить. Бо в них там такий військомат в місті, що сто відсотків беззаконня. В мене колись чоловіка студента до війни хотіли на строкову затягнути, бо в них недобор був.
Обстеження з приватних клініках не підходить, коли ти на медкомісії і ти маєш скарги тобі виписують направлення в держ клініки і після обстеження виписують офіційний акт, тоді з цим актом ідеш знову на медкомісію.
Татья-1ef9• 12 января 2023
Ответ дляІра Мельник
Він в державну їде
Ответ дляHeksa
Мій знайомий з Миколаєва поржав, коли я йому подзвонила і перепитала, чи це правда.
якщо ваш знайомий цого не бачить, це не значить, що цього нема. Зайдіть в телеграмм, группа ’Правдивый Николаев’, там кожен день фотографії, де виписують повістки. І знайомий нехай сходе, перевірить!
Киев_Елена• 12 января 2023
Ответ длязвездочка3
Говорят, могут просто порвать все эти справки, нужно или копии сразу давать, или писать заявление в канцелярии, про приобщение всех справок, там перечислить их, и чтобы на втором экземпляре вам поставили номер заявления и что его приняли
Так в чем отличие от рашки, если мужчины боятся прийти в военкомат, т.к. беспредел и справки порвут и хромого/больного на фронт пушечным мясом пошлют? Читаю и волосы шевелятся...человек принес справки, а их тупо порвали
Ответ дляirenmay
Авторе, вибачте, що пишу про своє у вашій темі. Але хочу запитати, може, тут є більш обізнані, ніж я в усіх цих питаннях. Яка ймовірність, що мого чоловіка (я писала вище в темі, що в нього нейросенсорна туговухість, не служив і його відправляють на навчання), після проходження навчання відправлять в гарячі точки? Були такі випадки? Чи є таки надія, що буде десь в більш безпечному місці служити?
Моего знакомого , с грыжой спины и глухотой на 1 ухо под Бахмут . Перед этим сначала в учебку , от туда отпустили домой и спросили какой придурок его к ним прислал так как он в бронике не сможет ходить. А потом раз и под Бахмут . Он со скандалом своим ходом еле добрался домой ,ему выдали его чистую. с нуля медкарту и сказали снова проходить медкомиссию . Вот так бывает
TATATA1973• 12 января 2023
Ответ дляA B C Demon
все знакомые которые получили повестку даже мед комисию не проходили . пришли показались галочку поставили и все.
У нас всі проходять комісію, ще з жовтня. Чоловік вже 2 рази був, купу актів заніс. Колега , по закону звільнений, теж вже 3 рази повістку давали, теж всіх лікарів уже по третьому колу обходить
Ответ дляolyagol
Еще раз, подпишитесь на канал, который я указала выше, там тысячи подписчиков, обычные люди, выкладывают адреса с фото и видео, где сейчас выдают повестки. Я не нагнетаю, вы просто поверить в это не хотите. Сходите, тогда убедитесь.
Вы зря таким людям это все рассказываете. Непонятно вообще зачем она здесь сидит и троллит. Может наоборот выясняет что и где
Ответ дляolyagol
А потом поход в военкомат напоминает визит к детскому стоматологу. Приходишь такой. Тебе говорят: открой рот, я ваткой потрогаю и всё. Открываешь рот, а тебе уже 3 зуба сверлят и 1 вырывают. Так и в военкомате. Приходи, мы данные сверим. Приходит мужчина. Идёт на комиссию. Здоров- годен. Говорит: так у меня одна почка. Ну ниче. Ноги ж ходят. И уже все соседи собирают на машину, а бывшая жена ищет где-то в Польше берцы 47 размера.
Ответ дляol_kin
Так і є, хлопчик моєї доньки літом закінчив військову кафедру, зараз вчиться на магістратурі, потрібна була довідка з військомату, то йому сказали, що як тільки довчиться, то зразу призвуть, бо військова кафедра і спіціальність дефіцитна, піхота. Його мама дуже шкодує, що закінчили військову кафедру, бо ті хто не проходив її, тих дітей не чіпають. Якось так.
Можно в аспирантуру потом как вариант...
Ответ дляirenmay
Я не можу дати відповідь на всі ваші запитання, тому що ніколи не намагалась до кінця у всьому цьому розібратись. Та й взагалі майже не звертала увагу на проблему зі слухом, поки в нас не народилась донька і з віком в неї виявились такі ж проблеми (. В неї найлегша стадія, ніхто з оточуючих не помічає. Але бувають проблеми з учителями, які не розуміють чому це класі, де галдять 30 дітей, донька не зразу реагує на зауваження вчителя (.
Навіть доньці з мінімальними проблемами рекомендують апарати, поки обходиться без них.
А чоловіком з дитинства батьки толком не займались. Так, пару разів в лікарню сходили і все. Як там вийшло з обліком в юності, я не знаю.
Оформляйте дитині інвалідність і тоді тато буде мати законні підстави не служити
Киев_Елена• 12 января 2023
Ответ дляriri
А как он уехал из Бахмута домой? Просто сказал ’всем пока’ - я домой, разве так в армии можно?
Ответ дляol_kin
После магистратуры можно пойти еще раз в магистратуру учиться, на дневное, на другую специальность. Или в аспирантуру на дневное. Главное, парню не отсвечивать и не попадаться военкомам в промежутке между окончанием текущей магистратуры и приказом на зачисление опять на учебу.
Ответ дляJuлия1978
Нашому знайомому вручили повістку, він давай розбиратись, а код на печатці дитячому садочку належить. Ці всі шарашкіни кантори слати лісом
Такие коменты хорошо подкреплять теми самыми повестками с печатями для общего обозрения.
А так похоже на байку.
Да и если бы их были десятки, все каналы телеги были бы усеяны этими фото
А так похоже на байку.
Ответ длячаревна
А так похоже на байку.
Байка не байка, но такое есть. Мне, чесно говоря, не удобно просить человека дать сфотографировать его повестку, чтобы вам здесь ее выложить
Ответ длячаревна
А так похоже на байку.
Скажу Вам ще, що всі воєнкомати розформавані давно і створені трц, які навіть не внесені в Єдиний реєстр. У них права зовсім не такі, які вони несуть в маси. Якщо почнете більш детально цікавитись, то багато цікавого дізнаєтесь по цій темі
а я вважаю дуже добре , що роздають, хлопців ніким мінять! Всі хто залишились на теретіорії Украіїни повинні йти на підмогу вчитись і воювати. В мого чоловіка просто военна кафедра і він воює. В нас не було армії нормальної.
І всі жінки які зараз тут пишуть про болячки, про які їх чоловіки згадали зараз, давайте на правду, всі ми можемо придумати собі болячку. Нащо описувати це, в мене куча знайомих купили собі болячки, і нормально живуть і ждуть що якийсь «вася» буде воювати, а мене не для цого мама народила.
Мої діти тата бачили за 9 місяців, 8 днів, і навіть новий рік без тата, бо ніким мінять їх. Ви тут всі при своему розумі всі? Меньша донька моя взагалі татка скоро забуде. Я живу в Дніпрі, зайдіть в любий заклад всі сидять здорові, та виявилось отдні ссикуни!
А с приводу будуть платити, допомагати, якщо у Вас дівчата хоть хтось служе, ви чудово знаете , як самі ж хлопці які воюють скидуються та ремонтують за свої кошти авто, купляють собі одяг і все інше.
В мене відчуття, що війна тільки для тих хто на війні і їх сімей, у всіх інших все ок, вони чекають закінчення війни, щоб сказати «Боже як ми страждали»
Ответ дляJuлия1978
На повестках печати мокрые, минестерства обороны Украины. Других я не видела