Ноу коммент• 12 января 2023
Пологи
На якому тижні вагітності народили 3 дитинку? Дякую
Ms. Любмая жена• 12 января 2023
В 41 тиждень і 1 день. Було і миття підлоги, і секс, і ще кучу всього, щоб народити швидше.
Куратор дебошей• 12 января 2023
Та в кожного по різному, мабуть як із першою дитиною . Хтось недоносить , хтось переносить
Благоуханочка• 12 января 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
От і правда не вгадаєш, хоч з першою, хоч з третьою. Свекруха п´яту в 41 тиждень касторкою виганяла) а її донька третю в 34т народила