Snna Scv• 12 января 2023

Якими таблетками для посудомийної машинки користуєтесь?

Порадьте найкращі таблетки для посудомийки з вашого досвіду
Бла бла бла• 12 января 2023
Финиш все беру. Последний раз из эпика какие то странные попались без шарика

МоДнАя_КоШеЧкА• 12 января 2023
Фініш квантум
Бритоножка• 12 января 2023
Фініш all in 1
Пьера Безухова• 12 января 2023
Сомат
Лепешечка• 12 января 2023
Неожиданно самыми лучшими оказались фейри.
Organic• 12 января 2023
Сомат.
Финиш хорошо моют, но запах ужас.
ФсеСама• 12 января 2023
Я брала лом таблеток на d-tabs.
Отличные таблетки и очень дешево.
Сейчас не дома

Стрекоза любви• 12 января 2023
Фрош
автор Snna Scv • 12 января 2023
Ответ дляФсеСама
Я брала лом таблеток на d-tabs.
Отличные таблетки и очень дешево.
Сейчас не дома
Все гарно відмивають?
ЗлойанОним• 12 января 2023
Сомат
Кукуша• 12 января 2023
лише фініш. все інше не подоб. фейрі не пробувала (бачу, вище хвалять)
черная мамба• 12 января 2023
Ашан беру
Волшебная палочка• 12 января 2023
фініш
ФсеСама• 12 января 2023
Ответ дляSnna Scv
Все гарно відмивають?
Отличео отмывают, не оставляют запаха химии как после сомат и финиш.
sobacura• 12 января 2023
Взяла Єві по акції Фейрі. Подобаються. Але поки миється посуд, то запах на кухні є, хімією. Після закінчення миття, як відкриваю посудомийку запаху немає.
ФсеСама• 12 января 2023
Ответ дляSnna Scv
Все гарно відмивають?
Закажите пробники, никогда больше не вернётесь к таблеткам из магазина
https://www.kidstaff.com.ua/tema-11577216.html
Mozarella• 12 января 2023
Somat беру на розетке ( таблетки, соль)
Финиш тоже нравится, особенно ополаскиватель и очиститель посудомойки
Сундучок с каникулами• 12 января 2023
Беру тут де табс, задоволена.
ФсеСама• 12 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Беру тут де табс, задоволена.
я беру у них мешки по 4,6 кг, мне хватает, наверное, на год, если не больше.
Экономия колосальная.

Сегодня сержусь• 12 января 2023
Ответ дляЛепешечка
и для меня
ksunya_kiss• 12 января 2023
Брала сначала finish 3 в 1, потом подумала возьму хваленый Somat, еле доиспользовала ту пачку. А потом была акция в Еве на fairy и уже 1,5 года моем ими (вижу по акции, так сразу беру побольше).
Хотя сейчас стали редко пользоватся посудомойкой изза отключений света
Черпак_для_фантазий• 12 января 2023
Фрош, грюнтаб.
Грин&клин не советую, купила по акции, еще не закончились, но бесят)
База_птеродактилей• 12 января 2023
Раніше брала Somat all, але стала відчувати аромат, особливо на пластику. Спробувала denkmit nature, поки влаштовують.
Сундучок с каникулами• 12 января 2023
Ответ дляФсеСама
Экономия колосальная.
І я такі беру, тільки в нерозчинній плівці запах більш нейтральний.
ФсеСама• 12 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
я беру те, что без плёнок, лом.
Я люблю мыть посуду 1/2, 2/3 таблетки. Считаю, что так меньше химии потом семья съедает.
Сундучок с каникулами• 12 января 2023
Ответ дляФсеСама
я беру те, что без плёнок, лом.
Нормально вимиває? Бо у мене щось не пішла така практика, наче недомиває. А посудомийка хороша.
ФсеСама• 13 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Як мені, то добре вимиває половинка таблетки.
Але я не кладу сильно грязний посуд, в мене звичка - змивати залишки їжи водою і тоді ставити.
sobacura• 13 января 2023
Ответ дляФсеСама
Не знаю... я брала, таке шось.
tabs• 15 января 2023
Бизнес публикация
Вітаю.
Мене звати Лев, я власник de-tabs, який тут згадувався вище.

Хочу подякувати тим, хто згадував продукцію, що я пропоную .

Для тих, хто сумнівається, наведу основні факти:
1. Вся продукція легально імпортується на територію України, сплачуються усі податки, і, відповідно, присутні документи, що підтверджують походження та безпеку товарів ( Сертифіка́ти безпе́чності матеріа́лу MSDS )
2. Виробник у всіх таблеток - DALLI-WERKE GmbH & Co. Виготовляє продукцію на замовлення 14 найбільших торгових мереж Європи: Lidl, Aldi, Rewe, Edeka, DrogerieMarkt, Rossmann і т.д. Сумарна кількість магазинів, в яких продаються таблетки цього виробника у Європі - понад 70 000.
Звісно, бренди в кожної мереж різні. Я впевнений, ви знаєте деякі з них: Denkmit, W5, Miele, Domol, Alio ...
3. Так, пробний комплект таблеток ( а він - чималенький, вистачить на 10+ мийок посуду ) можна замовити і отримати безкоштовно ( оплачується тільки доставка.
4. Щодо Сомату та інших брендів. На моєму сайті в розділі тестування можна ознайомитись з останніми тестуваннями таблеток для ПММ від Stiftung Warentest ( НЕ комерційна організація, що субсидується урядом Німеччини для об´єктивного тестування різноманітної продукції ) - Тестування таблеток для посудомийних машин All-in-1. Жовтень 2020 - (Німеччина).
Для тих, кому буде лінь це робити , зазначу, що за результатами тестування ( а там близько 30 параметрів ) продукція від DALLI зайняла перших 7 місць, а Сомати і Фініші - з 9-го по останнє :)

Запрошую до себе на сайт: https://de-tabs.com/ua/

або тут, на Кідстаф ( до речі, відгуків вже більше 3000 ): https://www.kidstaff.com.ua/myannouncements-915886