Нехай щастить• 12 января 2023
Что самое, самое вкусное?
Только что то одно напишите)
Пингвинчик сизокрылый• 12 января 2023
Салат с крабовіах палочек как в детстве и нутелла) это все якори детства )
Н@Диете• 12 января 2023
Ответ дляКокошинЭль
Мої чебуреки по рецепту приятельки з Бахчисараю
Рецепт тіста в студію! І попрошу бігом, бо досі шукаю хороший рецепт)
КокошинЭль• 12 января 2023
Ответ дляН@Диете
Простіше немає куди: 600 гр борошна, 250 мл води (майже гарячої), столова ложка уксусу або горілки, столова ложка олії, чайна ложка солі. Тісту постояти хвили 20 і вперед! Ну і начинка повинна бути дуууууже волога. Щоб потім сік по рукавах Тік)
Н@Диете• 12 января 2023
Ответ дляКокошинЭль
Спробую!
сЛАдКОежКА• 12 января 2023
Ответ дляКокошинЭль
Рецепт в студию, плиз! Давно не ела вкусных чебуреков.
КокошинЭль• 12 января 2023
Ответ дляН@Диете
Спробую!
Тісто дуже еластичне виходить і можна тоненько розкатати. Смачного!