Автопортрет нурофена• 13 января 2023
Стайлер dyson, сумочка нужна?
У кого есть в комплекте сумочка для путешествий черная, вам пригодилась? Нужная штучка или лишняя?
Stepa_nida• 13 января 2023
В мене є сумочка на магніті, користуюсь часто, зручна. Але з усіма насадками не защіпається, я беру зазвичай пару штук.
Але краще чохол (той, що як ролл розкручується), як на мене ще зручніше буде. Це якщо окремо купувати. Бо мені сумочку і брашинг в подарунок дали.
Интимная• 13 января 2023
Имеете в виду тот огромный кейс? У меня стайлера нет, но есть фотоэпилятор в подобном кейсе, всеми насадками я не пользуюсь, поэтому таскать эту махину за собой не удобно, а вот для хранения - красота. Если разница в цене не велика, то с кейсом ежедневно будет удобнее. У меня фен, без кейса, насадки кучей валяются, лучше бы не пожалела денег на кейс.
Stepa_nida• 13 января 2023
Ответ дляИнтимная
Ні, мова про оксамитову сумочку, вона із каркасом у верхній частині, але в цілому м´яка.
Автопортрет нурофена
• 13 января 2023
Ответ дляStepa_nida
Ну от я і живлюся на новий синій з тим чохлом. Він трохи дорожчий, за один колір не готова переплачувати. А за колір і щось потрібне - інша справа
Stepa_nida• 13 января 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Якщо нечасто подорожуєте, то можливо і не знадобиться. Простіше тоді окремо замовити підставку для того місця, де будете часто користуватись.
А так для поїздок кльова опція.