Дежурный по кухне• 13 января 2023
Антидепресанти в США
Дівчата, таке питання. Я по програмі U4U в США. Зараз відчуваю, що мій психоемоційний стан дуже жахливий. Вдома б купила біфрен і не парилася. Тут не можу в відкритому доступі такого знайти. Якщо я звернувся до психотерапевта з проханням виписати антидепресанти, це може негативно вплинути на мою сім´ю? Точніше, чи не буде це сигналом що дітям зі мною небезпечно?
loveagain05• 13 января 2023
Я думаю нет, все америкосы сидят на АД уже 200 лет. Мне кажется там это норма.
loveagain05• 13 января 2023
У Вас тревожное расстройство или депрессия?
Может эмиграция так повлияла?
Дежурный по кухне
• 13 января 2023
Ответ дляloveagain05
Да? Мені просто страшно. Начитаєшся, що закордоном щодо дітей дуже прискіпливо. І , від незнання законів, дьорганий.
Хлопаю ресницами• 13 января 2023
Не буде, дуже багато українців зараз на АД, буквально вчора я ходила перекладати для українця, лікар відразу виписав, ніяких питань, пост- воєнний синдром у багатьох(
Ви приймаєте магній, валеріану?
Дежурный по кухне
• 13 января 2023
Ответ дляloveagain05
Может эмиграция так повлияла?
Я не знаю. Сиджу мало не плачу. Болить все тіло від роздратування
Хлопаю ресницами• 13 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Ніхто не забирає за таке дітей
loveagain05• 13 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Понимаю, думаю что там с этим все ок, но может напишут девочки которые там живет давно более достоверную информацию.
Дежурный по кухне
• 13 января 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Ви приймаєте магній, валеріану?
Валерьянку купила. Але від неї спати хочеться. А мені потрібно рано вставати.
loveagain05• 13 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Ну какая симптоматика у Вас?
ПА, чувство страза, тревоги? или что например?
loveagain05• 13 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Смотря что у Вас, валерианка это подорожник иногда.
Роза завяла• 13 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
А как вы искали аналоги? Загуглила, пишут Фенибут аналог и он в США не считается лекарством. Продается как пищевая добавка на IHerb.
Там точно всякие stress relax средства есть
Хлопаю ресницами• 13 января 2023
Ответ дляloveagain05
Зробіть спочатку аналіз крові, потім поговоріть з лікарем про свої симптоми, всі розуміють, що з України люди багато пережили і переживають.
Дежурный по кухне
• 13 января 2023
Я планую через декілька місяців повернутися додому. Як закінчиться навчальний рік. Тому шукати окремо житло не виходить. Тут же в основному на рік і більше + меблі все купувати.
Живемо в сім´ї сапортів. Вони хороша сім´я. Але. В них двоє маленьких дітей, ще купили старшому собаку. Скоріше як іграшка. Ранок починається у них десь о 7 . Вмикається музика ( з тачок, ’ трак трак трак’, з барабанами). І вони під неї співають і танцюють. Бо малий любить. Паралельно старший постійно верещить бо цуценя захищається коли той його занадто придавлює. І так майже весь день. Я працюю віддалено, встаю рано, підти кудись - тут банально нікуди. На початку осені хоч в парк можна було.
Я розумію, що ми в гостях. Що не подобається - зїзджай.
Але від цього фонового шуму у мене вже їде криша. Ще й останнім часом, побачили, що діти зі мною добре ладять , то все частіше просять посидіти з ними. То у спати замість 8-9 вечора, я йду о 10.
Це все до переживань загальних про дім та особистих, про близьких людей, які на війні зараз.
Якби ми залишалися в США надовго, я б вже з´їхала на окреме житло. На 2-3 місяці мені ж не здадуть. Або не за ту суму, яку я ще можу собі дозволити.
Дежурный по кухне
• 13 января 2023
Ответ дляРоза завяла
О, якраз в магазин йду. Гляну. Дякую. Можливо я просто туплю вже сильно тому не знайшла
Дежурный по кухне
• 13 января 2023
Ответ дляloveagain05
Ну какая симптоматика у Вас?
Задишка, в голові каша, німіють руки , бажання забитися в вугол і закрити голову руками і кричати
Морожена_курка• 13 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
ні. проблем не буде утому плані, що ви переживаєте
дітей не заберуть, навіть на думку таке не спаде
loveagain05• 13 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Похоже на невроз, тревожное расстройство.
Психотерапевт, но скорее АД
Дежурный по кухне
• 13 января 2023
Ответ дляМорожена_курка
Дякую 🤗
Морожена_курка• 13 января 2023
Також вам не потрібен психотерапевт. Сімейний так само добре випише вам рецепт і зробить це на well visit, який є безкоштовний, якщо ви ще не використали його.
Я не знаю, що і як покриває ваша страховка, але цей спосіб буде 100% безкоштовним
Дежурный по кухне
• 13 января 2023
Ответ дляМорожена_курка
Тут говорять є фенібут, аналог біфрену. Якщо не знайду- піду до сімейного
Чеширская кошечка• 13 января 2023
дівчата, а як довго і в яких концентраціях валеріану треба приймати?
Ms. Откровенность• 14 января 2023
Идите к семейному врачу , говорите , что Вы в таком состоянии и хотите пропить антидепрессанты. Вам дадут рецепт
Ms. Откровенность• 14 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
В каком вы Штате?
Ms. Откровенность• 14 января 2023
Не спешите домой … жильё можно найти с хозяевами за минимальную цену
Вы откуда в Украине?
Дежурный по кухне
• 14 января 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Вы откуда в Украине?
Я з Києва. Так ми тут і так з господарями живемо. Як шукати, то то вже на рік і самостійно. Які б приємні люди не були, а коли ти працюєш з дому, то краще щоб самі жили. Потрібно іноді час на побути наодинці з собою. Тиша. І можливість відпочити.
Ms. Откровенность• 14 января 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Это правда
С чужими людьми жить трудно
Удачи вам
С чужими людьми жить трудно
Удачи вам
Ответ дляloveagain05
Ну какая симптоматика у Вас?
Скажите пожалуйста, если у меня апатия, часто плачу, не хочу ничего, не умываться ничего просто совсем, ни общаться ни с кем, еле собираю себя чтоб готовить еду детям. То надо к врачу, или это какая-то лень, апатия из-за войны?
Ответ дляДежурный по кухне
В нас так само. Я не витримую життя з іншими людьми, а своє не можу дозволити.