Трактор Вика• 13 января 2023

Підозрюю, що менеджер краде клієнтів. Як перевірити?

Найняла на роботу жіночку. Всі клієнти, які до неї попадають, відмовляються працювати з фірмою. Підозрюю, що вона робить заявки без оформлення. Як можна перевірити? Можна через банк перевірити чи є регулярні надходження на її картку крім зп, якщо я знаю фірми і прізвища від яких гроші могли надходити. Чи це закрита інформація і тільки через суд? Готова заплатити, бо втрати чималі
Просто красавица• 13 января 2023
Да просто предложите ей прозвон и сделать клиентов. При вас. Под видом, мол, Ань, ну давай прозвоним вот этих пятерых отказавшихся сейчас, жалко хороших клиентов терять, послушаем их аргументы и вместе может придумаем какое-то предложение для них интересное, чтоб вернуть. Ты ж работала с ними, ну набери напомни, поспрашивай ненавязчиво. Набираете, на громкую связь и сидите рядом.
И по ее поведению, и по разговорам понятно будет. Даже если они и договорились за спиной у вас, то ситуации всякие не проигрывали же. Вы увидите и как она разговор ведёт и пытается ли намекнуть, что вы слушаете, и как клиент отреагирует на ее звонок, не зная, что вы слышите. В любом случае, в каком-то из разговоров будет прокол , если там все нечисто.

Но только это надо внезапно делать, чтобы не было возможности подготовиться.

автор Трактор Вика • 13 января 2023
Ответ дляПросто красавица

Дякую, цікава ідея, обдумаю за вихідні
Пиши-пропало• 13 января 2023
Ответ дляЗубная фея
Ахаха,а ещё можна понаоткрывать в определённом банке виртуалок и менять каждую раз в месяц
Да, виртуальную открыла, потому что срок у карт закончился, так они рабочие, а вот если где то оплата на сайте, где надо вводить срок действия, то пишут - карты просрочены. Пришлось виртуальную открыть, это дело 2х минут
ИМХОля• 13 января 2023
Ответ дляТрактор Вика
Я знаю, що таке робили в нас в місті, звідки я. Тому і пишу. Тільки ті люди вибрали іншу сторону. Тому до них звертатися не буду
А хтось в носі ковиряється, то ви теж таке робитимете, бо хтось таке робе?
Ніхто не має право розголошувати таку інформацію, бо за це можуть взяти добряче за жопу. І правильно б зробили.
Хочете перевірити, то перевіряйте таємним покупцем. Типу дзвінків контролю якості. А про доступ до персональних данних забудьте.
Отмотала своё• 13 января 2023
Або шукати таємного покупця,говіркого такого. Або продзавонювати самій, в образі недолугої стажерки помічниці ´ Світлани´ чи як її звати. І типу,або ви не всю передплату внесли,або ви перечислили зайву 1 т грн
От у мене табличка,я продзвонюю клієнтів. В процесі корчити з себе дурепу, в кінці сказати,що переплутали і дзвонили у фірму рога і копита,замість рога і хвости. Виєбачте.
ИМХОля• 13 января 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Банк не даст вам информацию о чужом счете, только по запросу суда.
Ви шо... У місті аутора таке во робили..
Lydmila408• 13 января 2023
Ответ дляТрактор Вика
Премії не давала. Та й свого заробітку не хочу втрачати. Якщо мої підозри вірні, то я втратила тисяч 100.
Тю.
Так она завтра сама от Вас уйдет.
Деньги у нее уже есть..база клиентов,тоже у нее уже есть.

ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 января 2023
Ответ дляСірничок
Вона вам так прям і сказала скільки рахунків у яких банках?) Зараз відкрити рахунок модна за 5 хв))
у реєстрах на кшталт убкі видно
ИМХОля• 13 января 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
у реєстрах на кшталт убкі видно
При перевірці в убкі того кого перевіряють, приходить повідомлення, хто перевіряв і не дай Боже, той кого перевірили цього не хотів....
Рву и мечу• 13 января 2023
https://4service.group/polevoi-personal-ua/
Вот агентство тайников, не думаю, что сильно дорого
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 13 января 2023
Ответ дляИМХОля
Письмовий дозвіл у співробітника можна і взяти
Рву и мечу• 13 января 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Да, служба безопасности обычно проверяет кредитную историю у сотрудников
ИМХОля• 13 января 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я вже сплю і бачу, як вона його взяла.
Тим більше убкі покаже кредитну історію, а не що там приходить на карту.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 января 2023
Ответ дляТрактор Вика
Я не розумію . Ви не можете встановити бінотел і прослуховувати розмови ?всі дзвінки тільки через бінотел
автор Трактор Вика • 14 января 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Вона ж може і ввечері передзвонити зі свого номера
автор Трактор Вика • 14 января 2023
Ответ дляLydmila408
Тю.
Так она завтра сама от Вас уйдет.
Бази немає, є контакти, які я їй дала і все
никогда такого не было• 14 января 2023
Ответ дляТрактор Вика
Не все так просто. Треба знайти ще іншу на її місце, навчити нашій специфіці. А раптом, це не так і мені це тільки здалося? Вона спеціаліст хороший
Тим більше гонять її в шию. Цей хороший спеціаліст дуже швидко зробить Ваш бізнес поганим.
никогда такого не было• 14 января 2023
Ответ дляТрактор Вика
Дякую!!! З радістю Вам допоможу. Бо хочеться довіряти людям, але нажаль не виходить. Може вона і запідозрить щось. Послухаю ще коментарі на рахунок банку, там би були 100% гарантії. Бо сума чимала, особливо для мене зараз
Це не реально, це банківська таємниця, яку Вам ніхто не відкриє ( хіба що, там працює Ваша дуже близька людина і навряд чи на таке піде, просто це не те питання, щоб людина втратила роботу).
никогда такого не было• 14 января 2023
Ответ дляТрактор Вика
То сому відмовляєтесь від підставного клієнта? Тут вже декілька дівчат Вам пропонували це зробити.