Шо це?
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляSvetlana svk
Удалено администрацией...
Жить рядом с пво ?
А ничего , что это мобильные ( передвижные установки )?
НамСвоюРобити• 14 января 2023
Ответ дляSvetlana svk
Удалено администрацией...
Ще раз.
Влучання в будинок у Дніпрі, то робота ППО?
Mariya Prokhorova• 14 января 2023
Ответ дляMozarella
Ну вот снова значит решили посеять панику
Терор зі всіх боків
Marinka152• 14 января 2023
Ответ дляBrovalia
Я в ТГ канале увидела, но уже не знаю, кому верить.... Сам факт, что прилетело в многоэтажку , ужас вызывает
’ Не знаю кому верить’ - це як? Це припхатися сюди в таку хвилину і мати нахабство таке писати?
Безимени890123• 14 января 2023
Ответ дляnenatasha
Масаракш
Пише тепер українською, шоб не впізнали
А русскій залишила для кухні
Пише тепер українською, шоб не впізнали
А русскій залишила для кухні
І так співпало по часу, що один нік зник, а інший з´явився. Дивина.
Nata.t.1970• 14 января 2023
Ответ дляnenatasha
Теодор бастард як завжди, у неї завжди винні ппо, які змінили курс ракети.
Цікаво а воронка в селі у когось у дворі чи в городі, що вранці залишилася від ракети, то теж ппо підбило? Чомусь у неї завжди робоча версія ппо підбило і відсутня можливість неточності ракети
А Где она?
Я не встречала в этой теме её
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляПавлодарская
Если бы начало прилетать по РФ, больше никто не захотел бы поддерживать войну с их стороны. Хотят - пока мирно. И спят спокойно
Белгород не в счёт.
Я об этом пишу в каждой теме
Не остановятся , пока сами не получат
Только так можно этих тварей остановить , но не дают чем бить , увы
Не остановятся , пока сами не получат
Ответ дляЭлли Иванова
Та знаете, все опасно. У нас в городе были попадания в сталинки -такой же кошмар - подъезды снесены подчистую, просто груда кирпичей и выживших очень мало....
Согласна от ракет не спасет ничего, а если и идти некуда то что остаётся. По ответам поняла что у людей реально выбора больше нет как дома быть 🙁
Павлодарская• 14 января 2023
Ответ дляblack-opium
Я об этом пишу в каждой теме
Не остановятся , пока сами не получат
Возможно, это вопрос времени.
МаргаритаЛьвовна• 14 января 2023
Ответ дляBrovalia
в смысле не знаю кому верить??
Безимени890123• 14 января 2023
Ответ дляBrovalia
Тобто? Це Україна розбила будинок в Дніпрі? Ви точно при тямі?
Nata.t.1970• 14 января 2023
Ответ дляBrovalia
Девочки, из Днепра правда, что прилет сильный был?
Ещё одна Ппц

Вкусныйпончик• 14 января 2023
Ответ дляblack-opium
Жить рядом с пво ?
В нас ще є стаціонарні, вони після роботи ховаються під землю , от туди постійно й летять ракети, все намагаються його розгатить.
Svetlana svk• 14 января 2023
Ответ дляblack-opium
Жить рядом с пво ?
А ничего, что их устанавливают рядом с объектами критической инфраструктуры? И те, кто живут рядом с такими объектами, очень хорошо понимают опасность. Или Вы думаете, что ПВО, как самокат, разъезжает по всему Киеву?)
НамСвоюРобити• 14 января 2023
Ответ дляblack-opium
Я об этом пишу в каждой теме
Не остановятся , пока сами не получат
Та хз.
Їм вже й їхній літак під´їзд розхріначував, і БНР постійно від КурНР ’страждає’...
З їхнім девізом ’нас ₴бут, а ми крєпчаєм’ не факт, що спрацює...
black-opium• 14 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Ось тільки ’мобільничають’ вони плюс-мінус в одній зоні, защихаючи певні об´єкти. Тож тут скоріш питання шо жити біля стратегічних цілей небезпечно.
Судя по тому , куда лупит рашня они им везде мерещатся
Mariya Prokhorova• 14 января 2023
Ответ дляMarinka152
Мені не треба рота затикати! Бо я вже ось майже рік нормально не сплю,крім роботи треба щотижня зібрати два буса,ви знаєте ,як збирати допомогу військовим а не гуманітарку?!! А родичі двоюрідні і троюрідні з Самари Тюмєні і Сургута прямо зараз в Таїланді і на Кіпрі, відпочивають вони блін.Чути і знати не хочу. А троляки тут набігли і будуть розказувати мені в моїй країні,що і як мені відчувати і що писати.Трохи помилилися адресою - ми НЕ в раші,не за те б´ємося!!! і ніколи такими,як вони не будемо,не старайтеся!!!
а втіх кацапів , зараз , літаки літають тільки в трьох напрямках Єгипет, Тай та Туреччина на вкрадених літаках до тогож
Чекаю коли вони падать вже будуть з цими туристами (
І відразу до пекла