Тепличная• 14 января 2023
Який з цих ноутів кращий
Шукаю оптимальне рішення хотілося б компактніший для навчання і роботи
1. ASUS Laptop X515EA-BQ3231 (90NB0TY2-M035B0) Transparent Silver / Intel Core i3-1115G4 / RAM 12 ГБ / SSD 512 ГБ
2. Або діагональ 14
Буду вдячна
2. Або діагональ 14
Буду вдячна
Результат:
вже голосів:
10 (66.67%)
5 (33.33%)
Марфушечка душечка• 14 января 2023
Я за меленькую диагональ, удобно таскать и дольше работает без сети, что сейчас очень актуально
ВсеПроВсехЗнаю• 14 января 2023
Ответ дляМеряю линейкой
второй думает быстрее
но нужно еще автономность сравнить
З чого взяли?
Меряю линейкой• 14 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
З чого взяли?
процессор выигрывает, даже несмотря на меньшее количество оперативной памяти
а в первом i3, который уже устарел
Залізна пані• 14 января 2023
А какая у вас работа? Я вот тоже думаю одни курсы пройти, так вот соответственно и ноут смотрю, какой какой для такой работы нужен... Как не очень давно здесь писали, за 20тыс сейчас ноут- это калькулятор.
Пы сы у самой долго денег не было на хороший ноут, все тянула....
ВсеПроВсехЗнаю• 14 января 2023
Ответ дляМеряю линейкой
а в первом i3, который уже устарел
Представлений райзен буде старше і3 і по характеристикам гірше, хоча по суті різниця в них дуже несуттєва
ВсеПроВсехЗнаю• 14 января 2023
Ответ дляЗалізна пані
Менше слухайте різних ідіотів, техніка підбирається під потреби, якщо для вашої роботи не потрібно потужне залізо, то і за 20 тис вам буде ідеальний варіант
Залізна пані• 14 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Чем лучше комп, тем комфортнее с ним работать. Норм комп стоит от 1000дол. Так мало всегда
ВсеПроВсехЗнаю• 14 января 2023
Ответ дляЗалізна пані
Маячня, набирати та редагувати текст , до прикладу однаково що за ноутом за 1000, що за 400-600. Маки взагалі ще дорожче коштують, але від нього вже через 2 години настільки печуть очі, що хочеться розбити об стіну той макбук
Залізна пані• 14 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так мало всегда-так было всегда
Залізна пані• 14 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Слушайте, я тоже могу написать, что вы пишете бред, но воздержусь. Пишу исключительно свой опыт.
ВсеПроВсехЗнаю• 14 января 2023
Ответ дляЗалізна пані
Так аргументуйте, я ж не просто пишу аби писати, приклад привела навіть.
Кнопус• 14 января 2023
Ми ж не знаємо, яке у Вас навчання, якщо робота з текстами, то вистачить і цього, хоча ці характеристики реально вже, як для калькулятора. Я взяла б/у потужне залізо, але в мене в програми стоять відповідні.
Залізна пані• 14 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Смотрела на днях одного блогера, он сказал, можно достать десятилетней давности ноут и на нем работать, только от этой работы какое удовольствие?
ВсеПроВсехЗнаю• 14 января 2023
Ответ дляЗалізна пані
Мова йде не про 10-річний, хоча й багато 10-річних перевершать сучасні середнього цінового сегменту, а про ціну та швидкодію для конкретних задач
Залізна пані• 14 января 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я написала можно работать, а не сравниваю 10 лет и новые. Ну да, таблицу в Эксель можно сделать на любом компе)
ВсеПроВсехЗнаю• 14 января 2023
Ответ дляЗалізна пані
Я про теж саме
Ответ дляЗалізна пані
Мои первые ноуты были древними, но классные. Потом уже купила хороший и новый. А для работы и учебы подойдет и бушный, в хорошем состоянии и характеристиками.
Залізна пані• 14 января 2023
Ответ дляДжусс
Бу с хорошими характеристиками на сколько будет дешевле нового стоить? Бу продают тоже за приличные суммы и бу есть бу
Тепличная
• 14 января 2023
Ответ дляКнопус
Дякую. Робота з текстами, презентаціями, іксель, зум, гугл міт, може трохи фотошопу все.
Кнопус• 14 января 2023
Ответ дляЗалізна пані
В мене бу ноут з i7core за 16 тис грн, новий коштував 95000 грн у нас. Але я купувала з Європи, тут вже встановила віндовс.
Залізна пані• 14 января 2023
Ответ дляКнопус
Класс! А на каком сайте покупали?
Кнопус• 14 января 2023
Ответ дляЗалізна пані
Класс! А на каком сайте покупали?
Не пам´ятаю вже, українська платформа з бу технікою, пориюсь в пошті, може знайду ще дані, якщо не видалила.
Кнопус• 14 января 2023
О, компбест, згадала. Але я шукала, конкретно модель. А магазинів таких вистачає.