Брыкалка• 14 января 2023

Хто переїхав за кордон?

Можливо ще і до війни , ви продавали всю нерухомість в Україні чи щось залишали?
Результат:
вже голосів: 73
60 (82.19%) Р-т
9 (12.33%) Частково залишили
4 (5.48%) Продавали все одразу
0 (0%) Продавали все пізніше
Муроводчица• 14 января 2023
Поки не зробимо нормальні візи( не толерантності), продавати не будемо. В тій країні,де ми зараз, поки немає ніяких способів перейти на інший тип візи.

автор Брыкалка • 15 января 2023
Ответ дляМуууумие
Справа в тому що ці візи і схеми тимчасові на 3 роки. Які зовсім не ведуть до громадянства..Як закінчиться війна вас відправлять додому. Я не чула щоб давали на зовсім. Чула що можете по другій схемі перейти. А це мати среціальність гарну та мову . І це було ще і до війни. І це не так просто. А пенсіонерам зовсім не репльно бо вони не можуть працювати
А нас інші підстави
автор Брыкалка • 15 января 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Можешь ходить голосовать
Без цього можу обійтися
Муууумие• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Ні, можна десятки років спокійно жити, громадянство не дає ніяких особливих бонусів
Емли у вас не украинское гражданство , а европейское то для Великобритании да. И то это было до брексита. Сейчас забрали эти все плюшки.
автор Брыкалка • 15 января 2023
Ответ дляМуууумие
В мене українське громадянство , живу у Франції , тут , щоб отримати громадянство потрібно багато років , але це суттєво нічого не змінює. Без громадянства можна робити все те саме, хіба що не голосувати.
Не фонарь• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
можно, только у вас в лучшем случае всегда будет внж, которое каждые 3-5 лет надо продлевать.
И в один прекрасный момент вам его могут не продлить.
гражданство получают не для выборов, а для стабильности.
Муууумие• 15 января 2023
Ответ дляНе фонарь
Да. Это точно для стабильности И там наверное куча документов и деньги наверное ещё надо платить.

Муууумие• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Не думаю що з українським громадянством там все так просто ,.бо схема для українців тимчасова.. Ви спочатку поцікавтесь. Бо в мене за кожні 2.5 роки треба не одну тисячу заплати ще і єкзамени,.але в мене інша країна і я не по українській схемі.там мабуть те саме.
автор Брыкалка • 15 января 2023
Ответ дляНе фонарь
Після 10-ти річного титру можна подаватися на громадянство. Не продовжити не можуть , в нас багато підстав.
автор Брыкалка • 15 января 2023
Ответ дляМуууумие
З українським громадянством можна робити абсолютно все - вчитися, працювати , брати кредити і т.д.
Муууумие• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Ви по схемі для українців там? Приїхали під час війни?
Муууумие• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
На 3 роки! Такого ніде не має. Ще і кредити. Ні одна країна не зробила на весь час. Ви щось плутаєте
автор Брыкалка • 15 января 2023
Ответ дляМуууумие
Зараз приїхали , коли почалася війна, але ми вже і раніше тут жили, є дитина, народжена у Франції, нерухомість, робота.
автор Брыкалка • 15 января 2023
Ответ дляМуууумие
Що саме я плутаю і що на 3 роки? Я спокійно можу брати іпотечний кредит, якщо моя зарплата і робочий контакт це дозволяють.
Муууумие• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
То у вас зовсім інше якщо є нерухомість. Не плутайте українську схему
автор Брыкалка • 15 января 2023
Ответ дляМуууумие
Я не писала , що ми біженці
Муууумие• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Ну навіть якщо дитина народжена в неї хіба громадянство Франції , якщо батьки українці. Ні . Якщо купили там нерухомість і заплатили великі грощі то є плюшки
автор Брыкалка • 15 января 2023
Ответ дляМуууумие
Зараз ні, через декілька років вона може зробити натуралізацію і отримати громадянство.
Муууумие• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Ви впевнені ? Прошение на гражданство Франции по программе натурализация (“Naturalisation”) возможно после пяти (5-ти) лет легального проживания в стране или после воинской службы во французской армии. Срок проживания может быть снижен до 2-х лет для людей, закончивших высшее учебное заведение Франции или за выдающиеся заслуги перед Францией. Кроме того, необходимо доказать успешную интеграцию во французское общество, а именно, подтвердить достаточный уровень владения французским языком, знание прав и обязанностей гражданина Франции.
Условие о достаточном уровне владения французским языком не применяется к лицам старше 60 лет.

автор Брыкалка • 15 января 2023
Ответ дляМуууумие
Так, впевнена, для дітей , що народжені і проживають у Франції зовсім інші умови.
Муууумие• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
По совершенолетию может получить и не через пару лет .По рождению. Процедура получения гражданства Франции для детей разнится в зависимости от обстоятельств. Рассмотрим основные случаи:

• Если ребенок родился на территории Франции и один из его родителей гражданин этой страны, ребенок автоматически получает французское гражданство.

• Усыновленные дети граждан Франции также автоматически получают французские документы.

• Если оба родителя ребенка, родившегося во Франции, являются гражданами других стран, ребенок может получить гражданство только по натурализации, достигнув совершеннолетия.

• Если родители-иностранцы имеют французский ВНЖ на срок более 1 года, то ребенок может претендовать на гражданство при достижении совершеннолетия. Для этого ему нужно непрерывно прожить в стране 5 лет, отсчет может начинаться с возраста 11 лет.

• Ребенок, родившийся во Франции от неизвестных родителей, считается французом по происхождению и имеет право на автоматическое получение гражданства.

4. По происхождению. Если ребенок родился на территории иной страны, при этом хотя бы один из его родителей является гражданином Франции, он также может претендовать на гражданство. Для этого нужно иметь свидетельство о рождении с подтверждением родства
автор Брыкалка • 15 января 2023
Ответ дляМуууумие

Дитина може отримати громадянство вже у 13 років , якщо з 8 років вона проживає у Франції, там зовсім інші умови.
Муууумие• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Проживала більшу частину..то там мабуть дні рахуються за рік відсутності . А я так розуміла ви в Україні проживали. Якщо у весь час жили там то так
автор Брыкалка • 15 января 2023
Ответ дляМуууумие
Останній рік знову проживає постійно, тому я і написала, що зможе отримати через кілька років
ПлакалаВАвтомобиле• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Без цього можу обійтися
Супер