Love_Love_Love_• 15 января 2023

І на совєтчіца ру не відправиш відео тих криків

Я вже їх не ненавижу і норіти в пеклі не бажаю, десь 3 тижні в мене новий вимір несприйнятя
Просто гостья• 15 января 2023
А чому не відправиш? Ті прошмандовки закрили доступ користувачам з України? Вибачте,не в курсі нюансів роботи того смітника.

Просто гостья• 15 января 2023
Я у ВК постійно таке викладаю,а його постійно видаляють з моєї сторінки
автор Love_Love_Love_ • 15 января 2023
Ответ дляПросто гостья
І банять
Просто гостья• 15 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І банять
Господи,хоч би їх уже життя забанило((( гній планети та русня((
Темканика• 15 января 2023
помста буде страшенна.вони не доживуть до гааги.весь інтернет гремить.вмирати будут довго і по їхньому мучітєльно.цих льотчиків і командирів понаходили дітей жінок фотки дані усі..Кислиця в ООН емоційно звернувся -як вам сидіти в одному приміщенні з мясников-вбивцею?руку йому пожимати,не липка від крові?
автор Love_Love_Love_ • 15 января 2023
Ответ дляТемканика
Ой, дай Бог
Але…..
Просто гостья• 15 января 2023
Ответ дляТемканика
А який в цьому сенс? Вже ж подавали звернення щодо вигнання параші із радбезу,і що з цього? Аж нічого,всі,як оті муму,проголосували проти,ніззя нібито. Тьху! Вони всі грамотні,бо не їхніх дітей вбивають рашистські ракети((

opium_black• 15 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ой, дай Бог
Але…..
за Кременчуг уже ответили... Как бы нам этого не хотелось
ir.zhuck• 15 января 2023
Ответ дляopium_black
Відповіли? Як?
Argesha• 15 января 2023
Слухали вони ті крики, що їм.
В них скрізь розгоняється - ’’ну вот, классика. Как обьічно, украинское пво. Сами по своим.’’.
І вірять, звичайно. Та що похєр там на ті крики.
Николь1986• 15 января 2023
Всем давно все похер. И то оружие, и та техника, и то пво, что нам дается- это просто издевки. Вот и все. Все страны в целом имеют до хера этого всего, а дают по 2 танка и по 2 ракетки раз в 2 месяца. Это плевок в лицо Украине и ее народу. Если б сначала дали все, что нам нужно, то и война б закончилась уже. А если честно, если б Америка захотела, то и пуйла вместе с парашей уже бы на Земле и не было.
Mazhar21• 15 января 2023
Ответ дляНиколь1986
Отчаяние и паника уже
автор Love_Love_Love_ • 15 января 2023
Ответ дляНиколь1986
Я без сарказму і іздьовки. Можна я запитаюсь🙏дайте відповідь без гугла хто такий Леонтович. Івасюк і яка суть і хто написав Чорну Раду?
Николь1986• 15 января 2023
Леонтович Щедрыка написал, Ивасюк такой композитор вроде был, если не ошибаюсь, а Чорну Раду в школе читали, Пантелеймон- Кулиш. А они связаны между собой? Без сарказма.
Jsolo• 15 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Без сарказму і іздьовки запитуєтесь… А дайте відповідь, яка суть вашої вікторини в цій темі?
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляir.zhuck
Відповіли? Як?
В том то и дело, что никак
my_tess• 15 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого ці запитання, цікаво?
Перевіряєте рівень знань у місцевих?
З метою?
irina2005• 15 января 2023
Ответ дляТемканика
Нічого не буде. Всім начхать. От просто забудуть через два дні.
irina2005• 15 января 2023
Ответ дляArgesha
Слухали вони ті крики, що їм.
Та вони навпаки радіти будуть

irina2005• 15 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Всі знають відповіді. Питання в тому, що вони не по темі. І до чого Івасюк до Дніпра???? І взагалі тошнить уже історія, ми були, ми ми ми. Нас вбивають кожного дня. Ми нічого не можемо зробити самі, на нас начхать світові і не треба ще тут Анну Ярославну згадувати. Реалії такі, що хто розумніший - виїхав. Цвіт нації трощать на передовій. Решту або вб´ють, або самі повмтрають від серцевих нападів.
ir.zhuck• 15 января 2023
Ответ дляopium_black
В том то и дело, что никак
я так і пам´ятала. думала, що щось пропустила.
ebbi• 15 января 2023
Ответ дляТемканика
Ви знаєте,розум відмовляється чекати,помста повинна була б бути ще вчора.Хіба це перший будинок?Згадайте,липень Часів Яр,зруйновано будинок,48 загиблих.Цих паскуд потрібно знищити це вчора
ebbi• 15 января 2023
Ответ дляir.zhuck
Відповіли? Як?
Те падло,яке запустило ракету на Кременчуг ,вчора запустило її на Дніпро.От якщо завтра він буде в статусі ’колись існував’ може по гарячому хтось і замислиться.Але це моя власна думка