Я вже їх не ненавижу і норіти в пеклі не бажаю, десь 3 тижні в мене новий вимір несприйнятя
Просто гостья• 15 января 2023
А чому не відправиш? Ті прошмандовки закрили доступ користувачам з України? Вибачте,не в курсі нюансів роботи того смітника.
Просто гостья• 15 января 2023
Я у ВК постійно таке викладаю,а його постійно видаляють з моєї сторінки
Ответ дляПросто гостья
І банять
Просто гостья• 15 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І банять
Господи,хоч би їх уже життя забанило((( гній планети та русня((
помста буде страшенна.вони не доживуть до гааги.весь інтернет гремить.вмирати будут довго і по їхньому мучітєльно.цих льотчиків і командирів понаходили дітей жінок фотки дані усі..Кислиця в ООН емоційно звернувся -як вам сидіти в одному приміщенні з мясников-вбивцею?руку йому пожимати,не липка від крові?
Ответ дляТемканика
Ой, дай Бог
Але…..
Просто гостья• 15 января 2023
Ответ дляТемканика
А який в цьому сенс? Вже ж подавали звернення щодо вигнання параші із радбезу,і що з цього? Аж нічого,всі,як оті муму,проголосували проти,ніззя нібито. Тьху! Вони всі грамотні,бо не їхніх дітей вбивають рашистські ракети((
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ой, дай Бог
Але…..
за Кременчуг уже ответили... Как бы нам этого не хотелось
Николь1986• 15 января 2023
Всем давно все похер. И то оружие, и та техника, и то пво, что нам дается- это просто издевки. Вот и все. Все страны в целом имеют до хера этого всего, а дают по 2 танка и по 2 ракетки раз в 2 месяца. Это плевок в лицо Украине и ее народу. Если б сначала дали все, что нам нужно, то и война б закончилась уже. А если честно, если б Америка захотела, то и пуйла вместе с парашей уже бы на Земле и не было.
Ответ дляНиколь1986
Отчаяние и паника уже
Ответ дляНиколь1986
Я без сарказму і іздьовки. Можна я запитаюсь🙏дайте відповідь без гугла хто такий Леонтович. Івасюк і яка суть і хто написав Чорну Раду?
Николь1986• 15 января 2023
Леонтович Щедрыка написал, Ивасюк такой композитор вроде был, если не ошибаюсь, а Чорну Раду в школе читали, Пантелеймон- Кулиш. А они связаны между собой? Без сарказма.
Ответ дляТемканика
Нічого не буде. Всім начхать. От просто забудуть через два дні.
Ответ дляLove_Love_Love_
Всі знають відповіді. Питання в тому, що вони не по темі. І до чого Івасюк до Дніпра???? І взагалі тошнить уже історія, ми були, ми ми ми. Нас вбивають кожного дня. Ми нічого не можемо зробити самі, на нас начхать світові і не треба ще тут Анну Ярославну згадувати. Реалії такі, що хто розумніший - виїхав. Цвіт нації трощать на передовій. Решту або вб´ють, або самі повмтрають від серцевих нападів.
Ответ дляТемканика
Ви знаєте,розум відмовляється чекати,помста повинна була б бути ще вчора.Хіба це перший будинок?Згадайте,липень Часів Яр,зруйновано будинок,48 загиблих.Цих паскуд потрібно знищити це вчора