На-перекуре• 15 января 2023

Дитячий закордонний паспорт в Польщі, вартість

Скільки вартує зробити дитині закордонний паспорт в Польщі ? Закінчується термін дії . Дякую
Пусин Кукин• 15 января 2023
Зайдіть на сайт ДП Документ - там всенаписано
Форс мажор• 15 января 2023
У вас відключили інтернет? Заходьте на офіційну сторінку і чітайте
allo4ka21• 15 января 2023
У Документі 1500 грн + 372 злотих
Потрындельница• 15 января 2023
Для таких наглых я бы требовала его получение только в Украине
автор На-перекуре • 15 января 2023
Ответ дляallo4ka21
У Документі 1500 грн + 372 злотих
Там тільки через Документ роблять? Через консульство ніяк? Чи інші способи. Щоб подешевше
автор На-перекуре • 15 января 2023
Ответ дляПотрындельница
Яких?
Форс мажор• 15 января 2023
Ответ дляНа-перекуре
Можете і через консульство,але там потрібен від батька дозвіл
Глубоководная селедка• 15 января 2023
Ответ дляНа-перекуре
Дешевле только в Украину ехать
Потрындельница• 15 января 2023
Ответ дляНа-перекуре
Яких?
Таких как вы.
В чем проблема приехать и сделать в Украине?
allo4ka21• 15 января 2023
Ответ дляНа-перекуре
Через консульство можна звичайно, та я взагалі в іншій країні, і дізнавалась для себе варіант, тому знаю тільки цю цифру. От що знала, то в написала.
У консульстві треба ловити слоти, я вже трохи відчаялась, та мені пощастило виловити. Саме у польському консульстві ціни не знаю.
автор На-перекуре • 15 января 2023
Ответ дляПотрындельница
Таких как вы.
А ви знаєте яка я?)
Отакі як Ви не розберуться в ситуації , і гадять в кожен тапок
автор На-перекуре • 15 января 2023
Ответ дляallo4ka21
Дякую Вам за інформацію!
allo4ka21• 15 января 2023
Ответ дляНа-перекуре
Дякую Вам за інформацію!
https://online.mfa.gov.ua/application
Ось тут ловити запис
автор На-перекуре • 15 января 2023
Ответ дляallo4ka21
https://online.mfa.gov.ua/application
Ось тут ловити запис
Дякую!!!
Мені важлива була саме сума, люди які там озвучили набагато більшу, от перевіряю
Дякую_аж_підскакую• 15 января 2023
Мы платили осенью 1500грн и 375 злотих

Сестра перед НГ - говорит обошлось 900 злотых
Но они ещё место в очереди покупали за 200 зл
Дякую_аж_підскакую• 15 января 2023
Ответ дляНа-перекуре
Через консульство сын два месяца пытался попасть
В итоге поехал в Документ
автор На-перекуре • 15 января 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Мы платили осенью 1500грн и 375 злотих

Оу.. то все ж може бути кругла сума.
В мене просять 10000 грн, і ще не знають чи вкладуться в неї
БЦАшка• 15 января 2023
Ответ дляНа-перекуре
Ого, куди вже дешевше, у нас у консульстві 120 євро і ще 40 за пересилку, от думаю що в Польщу дешевше поїхати
Японский Городовой• 15 января 2023
Ответ дляНа-перекуре
Оу.. то все ж може бути кругла сума.
За что?
В Кракове реально за 2 дня оформить. Кому везёт - и за день. Но последнее, что читала: человек записался в тетрадь вечером, приходил на переклички когда надо, на следующий день днём оформил загран. Единственное, что надо одеваться тепло - микроавтобусы ДП Документ на улице
Японский Городовой• 15 января 2023
Ответ дляБЦАшка
Дорога на оформление+дорога на забрать готовый паспорт+ заплатить за отель в Польше. По крайней, мере в Кракове за день не успевают люди.
То на то и выйдет.
Хотя, конечно, можно переночевать и у волонтеров на ЖД вокзале (а ДП Документ рядом). Тогда да, будет экономия
Вообще не факт• 15 января 2023
Ответ дляПотрындельница
Таких как вы.
Многим Украинцам уехавшим в Европу под защиту, запрещено ездить в Украину, им за это забирают статус защиты и восстановить полноценно его невозможно.
Хотя думаю вам это не интересно, вы просто ненавидите всех , кто уехал.
allo4ka21• 15 января 2023
Ответ дляНа-перекуре
Оу.. то все ж може бути кругла сума.
Може це без черги, без слоту? У нас дитячий паспорт коштував 49£ до НР, офіційно. То щось занадто, по моїм підрахункам, якби мені довелось робити дітям паспорти у Документі, з перельотом і проживанням між рейсами, то я мала витратити приблизно 30 тис, з них левова частка саме переліт та проживання. Вам хтось занадто хитрий попався.
Та, навіть, у Документі дешевше виходить.
Йосип_молодий• 15 января 2023
Ответ дляНа-перекуре
Дякую Вам за інформацію!
Я зараз чекаю на дитячий паспорт . Оформляла через консульство . Треба вибрати місто ближче до вас, бо на подачу треба їхати . Основна складність : зловити вільну дату на подачу . Рівно в 10.00 вечора оновлюються дати ( в пт і сб ні, бо в ці дні відкриваються дати на сб та неділю, тр у найбільше шансів виловити дату у нд, бо більшість думає, що в цей день дати не відкриваються). Наводьте собі будильника за 5 хв, відкриваєте сторінку, старанно все заповнюєте і чекаєте коли відкриються дати, оновлюючи сторінку( краще не з телефону). Як оновляться дати, у вас є секунда часу, щоб клікнути на вибрану годину і кнопку резервації . Ще в деяких містах є жива черга . Тоді приїжджаєте на 4-6 ранку і записуєтеся в живу чергу. Якшо пощастить потрапити у число людей, що можуть прийняти у робочі години - то все зробите за один день . Вартість дитячого через посольство 160 злотих плюс 5 комісія. Інші витрати виключно ваші ( фото, їжа, дорога). Чекати 1-3 місяці . Ще запустили мобільні точки оформлення( автобуси), вартість не підкажу.
Потрындельница• 15 января 2023
Ответ дляВообще не факт
За год на работу не вышли?

Не вижу никаких проблем если человек уехал и нашел там работу, а не просиживает штаны
Вообще не факт• 15 января 2023
Ответ дляПотрындельница
За год на работу не вышли?

При чем тут работа? «Защита»- это медстраховка, разрешение на легальное пребывание , права на равнее резидентов.
И еще много чего.
Потрындельница• 15 января 2023
Ответ дляВообще не факт
И еще много чего.
Получайте нормальные документы и сможете спокойно ездить
Вообще не факт• 15 января 2023
Ответ дляПотрындельница
Украинцам пересекшим границу после 24.02.2022 запрещено выдавать любые документы легализации , кроме тех, что разрешены на основании временной защиты. Все кто пересекают границу после начала войны, автоматом беженцы!
Даже воссоединение с семьей запрещена.
БЦАшка• 15 января 2023
Ответ дляЯпонский Городовой
То на то и выйдет.
Знакомые ездили без ночевки, приехали рано утром, через 4 часа уже подали документы
Японский Городовой• 15 января 2023
Ответ дляБЦАшка
Считайте, читайте, пробуйте.
Поспрашивайте в телеграмм каналах/Фейсбуке/Инстаграме наших того города в Польше, куда планируете поехать.