Пахне не реально на весь дім))
Сколько_мне_лет?• сегодня в 10:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Запах такий, школу нагадує
Ааа)
Я кажу, що мені бузок іспитами пахне)))
Тушьмушьнюшь• сегодня в 10:18
Ответ дляДжулияробертс
Ну це реально краса. Я обожнюю нарциси і піони. Тільки у моїх піонах з садку завжди мурашки....
Нарциссы вообще никак
Тушьмушьнюшь• сегодня в 10:20
Ответ длякуркулиха
Мої минулорічні, щось в минулому році в я була трохи щасливіша, то мабуть прибухувала
Так припухните сейчас
Дама_с_коготками• сегодня в 12:13
А мені місцевий полубомж кульбабки дарує, теж пахнуть. Обидва)
Коплю на груди• сегодня в 12:30
Ответ дляДама_с_коготками
Не расстраивайтесь. Мой алкаш мне тоже кульбабки и тюльпаны с клумб дарил, а потом, поднявшись на сдаче тары, - стабильно дарит пионы.
Дама_с_коготками• сегодня в 13:17
Ответ дляКоплю на груди
Мій ще філософ, каже на мене мадам і те що в цьому просторі є нерегулярності