Бутылка Кифира• 15 января 2023
Зрада. Скриті інфекції
Ось мучить мене таке питання, якщо у чоловіка при обстеженні знайшли в мазку хламідії, це свідчить про 100% зраду, що десь загуляв і підципив на стороні? За себе впевнена, бо немає на стороні нікого. Та й ці аналізи здавала як почали стосунки, тоді було все добре.
А ось пів року не вилажу від гінеколога, постійно завишені лейкоцити, бактеріальний вагіноз. Але чомусь не один лікар мені не сказала здати на скриті інфекції, але хоть порадили чоловіку відвідати уролога. І ось лікар назначив йому це обстеження і як результат- є хламідії. Я в шоці, тепер теж піду провірятися. Але більше мене турбує звідки вони взялися, це зрада??? Чи можливо десь при якихось маніпуляціях у лікаря чи в лабораторії це підципити, бо я вже себе накручую((
вибачте за емоції.
Гл. Амурная• 15 января 2023
Контакт явно но какой то был. Пусть и просто минет. Потому что знаю что, поцелуй, минет, тоже передается , уреаплазмоз так точно.
АдеКВАтная• 15 января 2023
Так,це десь підцепив,пройдіть повне обстеження на всі інфекції, так як може й бути букет(
Домовенок Кузя• 15 января 2023
Та вы могли и принести от врача . Когда мазок брали . Таких случаев дофига.
Садоводница• 15 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Версия для тупых жён.
Садоводница• 15 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Версия для тупых жён.
Бутылка Кифира
• 15 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Дякую за вашу відпрвідь. Ось про це і починаю думати. Може є все ж таки якийсь процент, що десь випадково. Бо я вже і до розлучення прям готова.
АдеКВАтная• 15 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Як моя подруга казала,що це не зрадив її чоловік,а заніс у сауні,так і Ви,мазки беруть одноразовим набором,як давно Ви були на огляді?
АдеКВАтная• 15 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Ви краще не на Порадниці питайте,а у свого лікаря,хай Вам поясне ,як
йде передача полових інфекцій
Домовенок Кузя• 15 января 2023
Ответ дляСадоводница
Версия для тупых жён.
Зачем же вы о себе так громко?
Все возможно• 15 января 2023
Мій лікар-гінеколог, у якого я лікувала інфекційні хвороби, розпрвідав, що версії про передачу статевих інфекцій через брудний рушник, громадський туалет та ін. він озвучує тим жінкам, які хочуть це почути.
Аноним Советчик• 15 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Сифіліс якраз є побутовий, через рушник можна ’піймати’.
Але більшість статевих інфекцій все ж таки через секс передаються і треба бути дуже наївною, щоб вірити такому лікареві.
Пуки-куки• 15 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Удивительное рядом. Доктор не только обсуждает пациентов с пациентами, а несет ересь в массы.
Чупа-чупс• 15 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Нужен контакт миклофлор, при мазке у врача тогда бы не только хламидии подхватили а весь букет инструкций и не только вы.
Нужно было до начала отношений сдавать ПРЦ (мазки не информативны ) общий вам и мужчине. Но и то не факт, если хламидиоз и уриаплазмоз в хронической форме но не рецидив, то могут быть показатели в норме, типо инфекция есть но организм бороться или бывает что мужчина с сильным иммунитетом просто переносчик инфекции.
Баррикадница• 15 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
да, или в бассейне надуло)))
Баррикадница• 15 января 2023
так может он всю жизнь жил с этими хламидииями и они ему не мешали?
или вы прям перед началом отношений оба провели комплексное обследование с провокацией?
Ростки жимолости• 15 января 2023
У меня был уреаплазмоз по мазку, у мужа нет. Я не изменяла
Потом мне вообще сказали что это ложный диагноз, его всем пишут для галочки
Так же у меня есть дисплазия, а впч нет, что тоже очень странно
СМСница• 15 января 2023
А сколько Вы вместе?
Может Вы его с букетом уже встретили?
И по факту, Вам то может и не изменял?
Может Вы его с букетом уже встретили?
И по факту, Вам то может и не изменял?
Чумачечая_• 15 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Не кажіть дурниць. Все в лікарні стерильно. Чоловіки членами по бабам чужим метуть, а винні лікарі. Що тільки не вигадають, щоб кобелів виправдати.
Холодная каша• 15 января 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Да да, моей куме навешал на уши что чужое полотенце в сауне взял, поэтому трихомониаз подцепил. Через несколько лет, не пойми откуда то вообще целый букет схватил, включая глисты и стрептококки, она до сих пор не до конца верит откуда то все
Ло Шарик• 15 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Фигню несете, открывают всегда стирильный набор при клиенте
Маруська Му• 15 января 2023
Ответ дляЧумачечая_
Про все стерильно, то ви точно перегнули, в лікарні таке можна підчепити, що мати рідна.
Чумачечая_• 15 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Боже, сліпа , як кріт))) Ви дійсно думаєте, що вас врач заразив приборами?)))) Там без варіантів все стерелізують. Не полізуть до вас після іншої. Та і інфекція ж як лізуть не стерильним, буде не зразу)).
На чоловіка надавіть . Скажіть, що заразили вас половим шляхом. Давіть по розумному. Тіпа : ’ зізнайся, я прощу, я розумію’. Зізнається рано чи піздно.
Чоловіки дибіли, що зраджують без презерватива. Що тут ще скажеш.
Чумачечая_• 15 января 2023
Ответ дляБаррикадница
да, или в бассейне надуло)))
Ой, а ще у бані сів на лавку і перейшло)) Може вони там лавки членами миють, що так приципилось))))
Маруська Му• 15 января 2023
Ответ дляХолодная каша
А глисти як вписуються в картину подружньої зради? Може, то мандавошки, а не глисти
Чумачечая_• 15 января 2023
Ответ дляМаруська Му
Так так. А всі рогаті дружини інфекції , які передаються статевим шляхом тільки з лікарні ж і приносять. Це так зручно )))
Маруська Му• 15 января 2023
Ответ дляЧумачечая_
Тому ті хвороби і названо венеричними або статевими,бо передаються відповідно статевим шляхом. Але це ніяким чином не свідчить про стерильність в лікарнях. Половина санітарок руки не миють після вбиральні.
Садоводница• 15 января 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Зачем же вы о себе так громко?
Не умеете без хамства общаться?
Холодная каша• 15 января 2023
Ответ дляМаруська Му
Взрослый человек сразу хапанул и ляиблии и аскариды, думаю оттуда же откуда и бактерии