Умничка-помощничка• Изменено 15 января 2023
Що вам дарував чоловік на ДН?
Мій питає що подарувати, а я не знаю.
Вперше в житті не маю ідей..
Нічого не хочеться.
Ні парфумів, ні сумки.. це щось не з мене. Хоч би не перші дзвіночки депрессіі)
Що вам дарували?
Можливо щось згадаю що хотіла чи чиюсь ідею підхоплю
Вперше в житті не маю ідей..
Нічого не хочеться.
Що вам дарували?
Умничка-помощничка
• 15 января 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Гроші
Варіант)
Можна потім щось купити..
Щоб не купити будь-що зараз, а потім буде без діла
Можна потім щось купити..
Жабры жабы• 15 января 2023
Електронну книгу, на нг навушники. Зараз ще сама собі подарувала абонемент в спа з масажем.
До одягу/взуття абсолютно байдужа останнім часом та нічого не потрібно.
Умничка-помощничка
• 15 января 2023
Ответ дляКарамелька
Playstation VR дарил
Украшения
Планшет
Поездки
Пианино
Украшения
Планшет
Поездки
Пианино
Дякую)
Я думаю над прикрасами.
Купилаб сережку ще одну чи каблучку
Подумую ше одну дирку щробити і носити дві сережки, як на фото, але вагаюся
Я думаю над прикрасами.
Купилаб сережку ще одну чи каблучку
Карамелька• 15 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Дякую)
Я думаю над прикрасами.
Купилаб сережку ще одну чи каблучку
Я думаю над прикрасами.
Купилаб сережку ще одну чи каблучку
Лучше сделать и жалеть, чем не сделать.
Леплю из пластилина• 15 января 2023
Из тех подарков, что произведут впечатление на Советчиц- автомобиль. Из абсурдного и странного - ружье, очень красивое , инкрустированное, но абсолютно не нужное.
Ну а из того,что мне приносит радость- экземпляры для моей коллекции
Умничка-помощничка
• 15 января 2023
Ответ дляЖабры жабы
Електронна книга - ідея. Бо читаю в телефоні і зір саджаю. В книзі екран більший, читати люблю)
Карамелька• 15 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Так, це тема. Не пошкодуєте.
Умничка-помощничка
• 15 января 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну авто не в нашій ціновій категорії)
Питання до 150 дол десь)
Жабры жабы• 15 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Ну ось. Дуже зручно, рекомендую.
Я то чоловіку на дн дарувала курс з екстримального/контаварійного вождіння. Якщо ви водій, то також знадобиться. Бо зараз сама думаю пройти щось подібне, а то світла немає ще й гололід..
Леплю из пластилина• 15 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Подарочный сертификат в книжный магазин ,как вариант
Умничка-помощничка
• 15 января 2023
Ответ дляКумушка
Я хотела кофемашину простую или украшение
Я маю кавомашину, це любов )
Леплю из пластилина• 15 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Ну авто не в нашій ціновій категорії)
Питання до 150 дол десь)
Я бы выбрала курс массажей
Где тут 0?• 15 января 2023
Сережки, фен щетку, духовку, парфюмерию, наборы посуды. Деньгами дарил, а я покупала сама, что хотела.
Умничка-помощничка
• 15 января 2023
Ответ дляЖабры жабы
Ну ось. Дуже зручно, рекомендую.
Я не водій(
Не впевнена в собі і страх водіння. Хочу побороти і сісти за руль, бо дуже треба
А поговорить?• 15 января 2023
Украшения, Эппл воч, эйрподс про, духи, сумку, кожаную косуху, косметику
Умничка-помощничка
• 15 января 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я бы выбрала курс массажей
Це можна вибрати з бюджету просто так, без привязки до ДН)
А типу лікувальні цілі)
А на ДН хочу подарунок)
Прикрасу, чи електронну книгу
А типу лікувальні цілі)
А на ДН хочу подарунок)
Прикрасу, чи електронну книгу
Умничка-помощничка
• 15 января 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Читаю лише коли світла нема і паперові книги стоять без діла.
А от підсвічуюяий екран теоефону - те що треба)
+ якщо книга не сподобалася, то я не дочитую, видаляю)
Ку ка ку ка ку• 15 января 2023
Нічого минулий раз не дарував, бо це був березень ми були в селі, і так він там пересидів і навіть квітки не подарував, не балує він мене.
Цикавенная• 15 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Годинник хочу
А мне муж как раз на ДР подарил самсунг часы, правда бубнел что дорогая игрушка, и у меня есть фитнес браслет
Бедная Лиза• 15 января 2023
Нічого не даруємо одне одному, від початку стосунків була така домовленість. Якихось окремих бажань не маємо, все можемо придбати в момент хотіння, а не чекати ДН. То ж даруємо якусь дрібницю типу цукерок, квітів чи алкоголю, просто показати що про ДН не забули.
дамаАмстердама• 15 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Я навпаки хочу такі класичні, щоб масивні були. Не тяне мене до електронних
Цикавенная• 15 января 2023
А по теме, если кризис жанра, может сертификат куда то, наприме мне до войны сетификаты бодо дарили, я сама выбирала себе развлечения, можно сертификат в спацентр. Или что тотдля хобби, я фанат спорта, коврики, гантельки, одежда-кроссовки, мастер классы, как то так. Ну и аксесуаров много не бывает, ремни-шарфы-часы
Умничка-помощничка
• 15 января 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
А ви що?
Моя подруга така «мій чоловік забув про мій ДН. Я образилася»
А в мого немає шансів забути)))
Я починаю за місяць питати що подарує, завжди знала що хочу і тд
Також були часи коли грошей не дуже було і я обирала дешевенький подарунок.
То ж за відсутність квітів я б його вичитала)
А в мого немає шансів забути)))
МЧСница• 15 января 2023
Я уже второй год не могу придумать подарок. А тут вспомнила, что давно хотела ирригатор. Полезная штука.