Пластилин_Колец• 15 января 2023

Чи можливо щось зробити в цій ситуації? Кішці зламали лапу у клініці

В нас склалась дуже неприємна ситуація з нашою кісунею коханою.Перед новим роком почалася блювота,ми звернулися в міську ветеринарну клініку.Нас направили на узі,яке знаходиться на території клініки.В нас кішечка дуже ніжна і домашня вона була трошки налякана,я не хотіла робити різких рухів,хотіла акуратно покласти на стіл узі.В кабінеті був лікар узі і ще жіночка похилого віку.Ця жінка почала підганяти що давайте бистріше і вихопила з рук ,я навіть не встигла зорієнтуватися.Вона іі поклала на спину і розтягнула як кроля.Тримала за задні лапи і за холку дуже сильно на мої зауваження не реагувала.Кішка вдома постійно ховалася,а на наступний день ми побачили що вона не ступає на ніжку нормально.Я звернулася туди же до лікаря,але він сказав що спочатку потрібно вилікувати блювоту і пронос,а потім дивитися ніжку,звернутися після лікування.Потім сказав через тиждень ніжку показати.Коли ми приїхали через тиждень,він сказав що нічого зробите не можно ,що судячи з того як вона на ніжку ступає то в неї розрив Ахіла,або тромбоємболія.Сказав що це на все життя і вони нас не допоможуть,що це не лікується.Будь-яку провину своєї співробітниці заперечував,а в кінці сказав що це може бути запалення через перенесене захворювання.Ми запропонували зробити рентген,на що нам сказали що це не має сенсу,при сому дуже впевнено.Ми поїхали додому у розпачі .Але воно мені не давало спокою.Колись давно головний ветеринарний лікар області врятував мою собаку,коли в неї був параліч лапок і ніхто нічого зробити не міг.Тому я вирішила звернутися до нього.Зробили рентген(була якась інтуїція)і майже тиждень намагалися до нього потрапити через його щільний графік.І вчора дивом ми потрапили.Він як тільки глянув на рентген,одразу сказав що перелом і передав пламений привіт своєму колезі некомпетентному(в достатньо грубій формі,було видно що він був обурений його діями).Коли ми сказали що це сталося після узд,він одразу спитав чи іі не тримали як кроля,бо перелом був саме характерним тим точкам.Весь цей час наша кисуня ходила з поламаною лапкою!!! У мене не має слів і одні сльозі від цієї жахливої ситуації.Підскажіть будь-ласка яким чином можно якось пожалітися на ці жорстокі дії? Інших тварин так само можуть покалічити.А більше обурює сам факт того,що лікар ціленаправнено це прикривав.З понеділка буде інтенсивне лікування,але час втрачено і тяжко спрогнозувати чи повністю відновиться.Але якщо би одразу наклали шину чи гіпс,його би не було,а вони це не зробили щоб зам’яти провину.Іти завтра в ветеринарну до головного лікаря і жалітися?
Прячусь от Всех• 15 января 2023
Які виродки. Звісно йти і скаржитись!
В якій клініці це сталось? Не дай Боже потрапити на таких
Здоров’я киці!
автор Пластилин_Колец • 15 января 2023
Ответ дляПрячусь от Всех
Які виродки. Звісно йти і скаржитись!
Здоров’я киці!
Дякую.Розголошувати поки не хочу конкретно місто,думала писати пост в фейсбук але не хочу цих нервів.Писала волонтерам вчора по захисту тварин,вони відповіли що не займаються таким
Нога на ногу• 15 января 2023
1) Звернутися з діагнозом до цих лікарів. Вимагайте компенсацію за рентген, лікування та ін.
2) Залишити всюди відгуки з описом ситуації, фото висновків іншого лікаря

А їх попередьте одразу, що зробите такий розголос, що до них ніхто більше не зайде.
Кнопус• 15 января 2023
от ви як тютя не ображайтеся
я коли у ветеринара я кажу якщо я не хочу щоб побили щось що мені не подлбається і сумніви що так не має бути
а у Києві вже передивилася горе спеціалістів масу
на кожному розі «ветеринари»
Нога на ногу• 15 января 2023
Ответ дляПластилин_Колец
А що ви хочете?
Нам шкода кицю.
Але таке треба висвітлювати!
Бо інші теж можуть постраждати.
А власник кліники зробить висновки, можливо.
автор Пластилин_Колец • 15 января 2023
Ответ дляНога на ногу
А що ви хочете?
Нам шкода кицю.
Але таке треба висвітлювати!
Бо інші теж можуть постраждати.
Це державна клініка
Нога на ногу• 15 января 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Це державна клініка
І? То їм можно каліками тварин робити?
Нуждаюсь в общении• 15 января 2023
Уроды,я бы их на кол прямо в этой клинике посадила.
автор Пластилин_Колец • 15 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
К меня такое же желание,но не знаю как грамотно наказать
66сезон666серия• 15 января 2023
Не на Троєщині часом у Києві? Не знаю, що можна зробити,головне кицюня вилікувати,біднесенька(( Я б відгуки залишила де можна, не знаю чи в цьому випадку можна подавати до суду... Кошмар(((
автор Пластилин_Колец • 15 января 2023
Ответ для66сезон666серия
Ні,це не в Києві
ksusha1155• 15 января 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Це державна клініка
Нічого що державна. Вони негідники! Я б йшла і скандалила, вас мали оглянути зразу ж, зробити рентген. Оголосіть прізвища цих безруких, будь ласка. І тьотя яка тримала кицю як кроля- я б їй вмазала, чесно. Я часто зверталась з тваринами до ветів, ніякі маніпуляції не проводяться так, що тварина має бути скалічена!!!! І лікар має одразу реагувати на ваші зауваження і прохання. Кошмар.. чому ви мовчите я не розумію
happy camomile• 15 января 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Только отзывов накатать в Гугле и ФБ.Если не хотите с настоящего акка в ФБ,пишите мне,я выложу.У меня куча рабочих акков.Сделаем этим уродам рекламу.Даже не представляю,чтобы моему такое сделали.Я бы их на 0 умножила.
Мафиозная• 15 января 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Якщо ви в Києві,то я б радила звозити кішечку в клініку Стойкова (під Глевахою),там дуже гарні фахівці ортопеди ..
автор Пластилин_Колец • 15 января 2023
Ответ дляМафиозная
Не в Києві.Вже вчора звернулися до чудового лікаря,який з матами просто кричав обурено на своїх колег.Це дуже чудовий лікар,сумнівів не маю щодо нього,він дуже відомий
автор Пластилин_Колец • 15 января 2023
Ответ дляksusha1155
Дякую,завтра поїду туди до головного лікаря і буду говорити з ним.Моя проблема в тому що я не вмію правильно жорстко говорити.Скажу що звернусь до журналістів і буде розголос.
Не танцую- но пою• 15 января 2023
ничего вы не сделаете. я так бодалась с Зоолюксом, в итоге забила на все это. у меня ушло прилично денег, повскрывали собаке барабанные перепонки и 0 результата. кицуне вашей скорейшего выздоровления.
РукиМыли?• 15 января 2023
Жалійтеся головному лікарю, і в фб їх прославте. Не впевнена чи чогось доб´єтеся, але щавляки розголосу може чийсь улюбленець не постраждає.
Так шкода вашу кицюню, нехай лапка пошвидше зростеться.
Мафиозная• 15 января 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Ви обов’язково вимагайте компенсацію за весь лікувальний процес лапки,потім їм чеки принесіть ,хай компенсують
Ананомчикус• 15 января 2023
Ой, автор очень сочувствую вашей кошке.
Некоторым врачам в ветклиниках я бы вообще запретила работать. С какой ненавистью, раздражением обращаются с животными, это просто ужас! Хочется спросить -- какого х...я вы идете учиться на эту специальность, если ненавидите животных, бабло только грести???
Столкнулись с подобным отношением в одной из клиник Киева, тоже с кошкой на УЗИ. Врач так орала на бедное животное, что та не лежала спокойно, а немного дергалась. Не кусалась, не царапалась, не орала, а только иногда шевелилась. Правда мы держали кошку сами. На мое замечание не кричать, что это животное, не человек, оно не понимает, что надо тихо лежать, врач начала психовать. Быстро закончила УЗИ, сказала все нормально и выпроводила нас. Естественно туда больше не ездили.
автор Пластилин_Колец • 15 января 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Вот и я так думаю что ничего не будет.По-этому спрашиваю тут совета как грамотно все сделать.Есть знакомый журналист в местной газете,но хочу завтра к ним наведаться к главному врачу
автор Пластилин_Колец • 15 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
Дякую,ми її дуже любимо сильно,взяли зачухану таку малесеньку страшну,дику,вона боялась всіх дуже довго,а виросла справжня красуня.Лагідна і ніжна
Не танцую- но пою• 15 января 2023
Ответ дляПластилин_Колец
вот моя тема.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3219505
автор Пластилин_Колец • 15 января 2023
Чоловік говорить що навіть не має сенсу туди іти-вони скажуть що ви нічого не докажете.Що не має доказів,що це потрачені нерви
happy camomile• 15 января 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Если надо будет написать в ФБ,не стесняйтесь,пишите в личку.
автор Пластилин_Колец • 15 января 2023
Ответ дляhappy camomile
Спасибо,завтра если что напишу,я спрошу у того врача что мы лечимся завтра что делать,он главный по области
happy camomile• 15 января 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Ок,без проблем.Сделаю в лучшем виде.
Пиши-пропало• 15 января 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Боже, автор, помню вашу тему. Все-таки поломали?? Вот же ж слов нет.. И это ветеринары. Обязательно требуйте свое и дайте огласку!!
Некомильфо• 15 января 2023
Немножко не про кошку. Но про косяки в работе.
Прислали мне, значит, по почте серьги. Заказывала дочке на нг. Приехали 28.12. Учитывая то, что ювелирка вообще мелкая, свет на нп общий и не достаточно яркий, я не увидела, что одна из сережек повереждена. Только дома под настольной лампой заметила.
Расстроилась, шо капец. Понимаю, что пока туда пошлю, пока они посмотрят, пока другую пару вышлют, у меня ребенок останется без подарка. Вот прям до слез. А заметила уже поздно вечером. И от отчаяния на каком-то левом сайте написала на них отзыв. В общем, серьги мне поменяли. Оформили возврат бракованых, хотя у них нет возврата, только обмен. А новые выслали мне 29.12, в тот же день, что я им позвонила. А еще сделали на них скидку около 40%, только попросили отзыв мой, тот самый, с какого-то левого сайта, убрать)
Это я к тому, что для некоторых репутация важна.
Я бы на Вашем месте попыталась максимально осветить Вашу ситуацию в интернете, с фото рентгена. И таки подойти к их руководству.
Но из компенсации они могут предложить, например, скидку на последующее лечение у них) Как бы, нафиг надо
автор Пластилин_Колец • 16 января 2023
Ответ дляПиши-пропало
Да😭у меня было предчувствие сразу,но они уверенно отрицали что это перелом.