Teonaa• 15 января 2023

Шо це за така загальна повістка

Це щоб не роздавать повістки по трц і ін.місцях?
автор Teonaa • 15 января 2023
Ответ дляopium_black
КТ?
КТ??
Як мрт? Чи яке кт?)

black-opium• 15 января 2023
Ответ дляTeonaa
Як взвгалі це виглядає?
Стояли люди в военной форме и полицейские с ними , останавливали мужчин и выписывали повестки .
автор Teonaa • 15 января 2023
Ответ дляE-ducate
На паркані багато чого пишуть ...
У 21 століття повідомлення про загальну мобілізацію не на стовпах клеять
То шооо це
(Це може банально буть дія диверсантів. Психологічне нашнітання)
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляTeonaa
КТ??
Як мрт? Чи яке кт?)
Як МРТ
Як ви здогадалися?
автор Teonaa • 15 января 2023
Ответ дляIZol
В Голосеевском районе везде такие висят. На всех домах
Зараз чи давненько?
Alex_Kri• 15 января 2023
хрень полная и непонятно зачем... Если скоро можно будет повестки отправлять на работу
автор Teonaa • 15 января 2023
Ответ дляРуда Сова
Мужу второй раз принесли, я уже писала в другой теме. Хоть по первой в июне он приходил в военкомат и там отметили,что у него трое детей
Ааа, проскоче значить

black-opium• 15 января 2023
Ответ дляТемканика
Оперативне командування ’Південь’/Operational Command “South”
11 ч. ·
Головне управління розвідки Міністерства оборони України - Найближчим часом очікується масштабне вкидання ворогом фейкових новин
Воно здійснюватиметься із залученням усього спектру сучасних інформаційних засобів
‼️Довіряйте лише офіційним джерелам інформації та користуйтеся тільки перевіреними даним‼️
Так люди видят это своими глазами
При чем тут раша ?
На днях тема была с фото и видео , как машины останавливают и раздают
В Днепре девочки писали , что на входах в тц стояли и выдавали
Руда Сова• 15 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ааа, проскоче значить
Не поняла? Кто проскоче?
Темканика• 15 января 2023
господи заспокойтесь.фейк це.розвідка попереджала .ще купа буде зараз всякої дези.по темі-дальній родич з товаришем(трохи за 30ть років обом,не служили) пішов по справам.зупинили військові-виписали повістку .вранці в воєнкоматі првістку забрали і сказали-до свіданія.навіть не пройшли медкомісію.було це 6 днів тому приблизно
автор Teonaa • 15 января 2023
Ответ дляРуда Сова
Не поняла? Кто проскоче?
Ну я так зрозуміла ваш чоловік?
Руда Сова• 15 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ну я так зрозуміла ваш чоловік?
Да он и не пойдет второй раз уже туда
Ольга7• 15 января 2023
Ответ дляE-ducate
Ну то напаркуа розповсюджувати неперевірену інформацію?
У нас на дверях під’їзду таку вивісили три дні тому, Теремки 2
автор Teonaa • 15 января 2023
Ответ дляТемканика
Так в моїй темі оно ж відповіла одна, що в голосіївському на аожному домі таке
Чого фейк
black-opium• 15 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ну я так зрозуміла ваш чоловік?
Так у нас по закону , с тремя детьми родину защищать не обязан же
автор Teonaa • 15 января 2023
Ответ дляРуда Сова
Да он и не пойдет второй раз уже туда
Ну вітаю вас)
автор Teonaa • 15 января 2023
Ответ дляОльга7
Така сама наче
автор Teonaa • 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Так так, то мені добре відомо
Темканика• 15 января 2023
я вище писала.двоє хлопців по повістці прийшли ,а їх відправили до дому.сказали-не треба людей.це було 6 чи 5 днів назад.повістку дали на вулиці.і навіть ніхто на медкомісію не відправив.

Руда Сова• 15 января 2023
А вообще, в поселковый совет повестки у нас приносят каждую пятницу, когда больше, когда меньше.
Но по месту прописки мужа приходили с повесткой именно из военкомата второй раз. Первый в поселковом совете оставили.
Kristinka2106• 15 января 2023
До последнего украинца...
black-opium• 15 января 2023
Ответ дляTeonaa
Чого фейк
На Оболони тоже висели
У нас в подъезде на стенде, утром ехала на работу и увидела
Правда к вечеру уже ничего не было )
автор Teonaa • 15 января 2023
Ответ дляТемканика
Ну це те, що я пишу в кожній подібній темі: що то не повістки-ПОВІСТКИ роздають. А прігласітельньіе в вій ькомат, а далі видно буде. Типу добровольці. Типу САМІ прийшли
Руда Сова• 15 января 2023
Ответ дляTeonaa
Так так, то мені добре відомо
У моего отца вторая группа инвалидности, тоже есть пункт о родителях или родителях супруги с 1-2 группой, что не призывают.
Я на всякий случай все копии подготовила
Темканика• 15 января 2023
Ответ дляE-ducate
На паркані багато чого пишуть ...
і то правда.не клепають на стовбах повістки.і на деревах)
Isa Dora• 15 января 2023
Ответ дляТемканика
Какой нафиг фейк

это Голосеево и новая реальность
автор Teonaa • 15 января 2023
Ответ дляРуда Сова
А містечно де ваше, яка обл
Kitty-77aa• 15 января 2023
Виб’ють всіх чоловіків, і так мало нормальних
Хай Кошовому повістку дадуть, харю надбав таку, що скоро репне
Руда Сова• 15 января 2023
Ответ дляTeonaa
А містечно де ваше, яка обл
Житомирская
автор Teonaa • 15 января 2023
Ответ дляРуда Сова
Я от вже питала, - то як , якщо чоловік скаже я мол не піду. Робіть що хочете. На повідку піде? Чи що