Печальки.нет• 16 января 2023

Секс (муж)

Мне 46 мужу 52 года ) хочет секса каждый день по 5 раз в день на старости лет сошёл с ума 😭 секс длится +- час с такими темпами я от него скоро уйду ,если что то секс пока что раз в день пять раз я точно не выдержу ! На днях думала дуба врежу стало мне плохо поднялось давление ,стало млостно лицо побелело у меня и так куча болячек давление , остеохондроз шейного отдела и позвоночник ушел в сторону на 9 миллиметров ,муж аж испугался говорит ладно давай хоть раз в день )
Девочки у вас так же секс каждый день в таком возрасте? Чесно мне каждый день не хочется секса
УраганнаЯ• 16 января 2023
Віагру там під‘їдає нишком чи багато вільного часу? 🤭 5 разів по годині - це 5 годин. Звідки стільки?
Дружная семейка• 16 января 2023
Якщо ви не троль,то це може бути пухлина. Краще тролем будьте
Оловянный_Прагматик• 16 января 2023
Каждый день, каждый час, каждый год, та что там, каждую секунду. Вот правда, девочки, в 70 лет я уже так не могу, а мой дед все не успокоится
Ромашкинная• 16 января 2023
Вік такий самий. Ну, майже щодня, але ж не по 5 годин. Це щось попахує тролятиною. І остеохондроз мій не страждає, а навпаки любить секс, оскільки це масаж, розслаблення, покращується крово- і лімфовідтік.
автор Печальки.нет • 16 января 2023
Ответ дляРомашкинная
Почему сразу троляка? Я думаю что вы бы так же анонимно создали тему
СноваЗдорова• 16 января 2023
певно, у нього проблема з потенцією, 1 година- що саме він робить? чи є в нього сім’явипорскування?
Ласунка• 16 января 2023
Мені теж 46, а чоловіку 52 )))) Що вам сказати, я сама зараз чогось шаленно хочу сексу, і отримую від нього таке задоволеня, як ніколи за всі роки життя з чоловіком. Чоловік цьому радий, і радий старатися. Тобто в нас друга молодість. Чого так , не знаю. Ніяких подій в житті не траплялось. Просто так є вже десь років 4.
Вся суть в тому, що у нас бажання і потреби співпали, а у вас ні.
5 разів на день у нас немає, але 4-5 разів на неділю гарного сексу є завжди.
Миледи• 16 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
а почему в 46 у вас такой букет?
пАлАвинкА• 16 января 2023
Я люблю пити,коли є спрага. Кожен день мені не підходить, не ті відчуття, побут заїдає, немає потрібного настрою.
Чоловік молодший за мене, інколи зранку прикидаюся мертвою:))
НеКонец-Света• 16 января 2023
Капець мені 40 на носі і я не хочу місяцями.
Чоловік може і хотів би кожного дня,але сутками працює то там таке виснаження хоч би на 5 хв вистачало.
А взагалі мені стало не цікаво багато чого за цей рік навіть секс.
Мариш_ка• 16 января 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Як казав мій кум про свого тестя, ’Він як умре, то поховати не зможемо, бо вічко не закриється’
УраганнаЯ• 16 января 2023
Ответ дляЛасунка
4-5 разів на неділю - це і є раз на день 😂
Шуткую, я зрозуміла, що ви маєте на увазі на тиждень 👍 Рада за вас обох 😍
автор Печальки.нет • 16 января 2023
Ответ дляМиледи
а почему в 46 у вас такой букет?
Если бы я знала
Поддакиваю иногДА• 16 января 2023
Ваш дєдка під´їдає віагру. З віком розуму, на нещастя, не більшає... Якби ж воно в кайф було б, то нехай, але мало того що зі старим, так ще і зі штучнопіднятим...
Солнечный зайчик• 16 января 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну у вас тоже ума, как у ракушки, такой бред писать)
Отвечаю всем• 16 января 2023
Фу, это тупо как кроли
Мне секс надоедает даже если каждый день
Нет той остроты , как обыденность уже
Пару раз в неделю идеально
А тут 5 раз в день , 7 раз в неделю и каждый акт по часу ?
Та ну это сказки
Тем более в 52 года
Такой дебилизм ни одна нормальная женщина не выдержит , чтоб ее каждый день по 5 часов имели
Что-то вы перестарались с сочинением , автор )
Поддакиваю иногДА• 16 января 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Що не так? Чи Ви вважаєте, що п´ять разів на день по годині в 52 - то звичайна справа? Чи секс з 52-річним середньостатистичним дідом має когось заводити? Щось мені не віриться, що мова йде про Джареда Лєто чи Кіану Рівза.
Радостина• 16 января 2023
Мне 42. Мужу 51. Каждый день))) и такое вытворяет..я довольна)))
Пиу!Пиу!• 17 января 2023
Ответ дляЛасунка
Это перед закрытием сезона, увы
Бронетапок• 17 января 2023
Поясніть мені де береться час на 5 разів кожного дня?
автор Печальки.нет • 18 января 2023
Ответ дляБронетапок
так я не писала что секс 5 раз в день, я раз в день ели выдерживаю ,это муж так хочет