Леди_Мэри• 17 января 2023

Ми всі стали психами? Чи це тільки я?

Упевнена, що психіка в Києві пристосувалася до реалій.
Але.
Якийсь різкий звук - інстинктивно сіпаєшься.
Новини прочитав - ревеш
Постійний страх, що не вистачить коштів на життя - і тоді просто трясе.
Все тіло напружене, в середині тіла холод, навідь у теплому приміщенні.
Сон поганий ще до війни був, а зараз ще гірший.

Чи вийдемо з цього стану? Чи повернеться здоров´я та нервова система до рівня довоєнного?
Чи такими ж тривожними і залишимося?
автор Леди_Мэри • 17 января 2023
Ответ дляНе служанка
Месяца 2 было такое в начале войны. Потом поняла, что это черевато проблемами серьезными. Взяла себя в руки. Сейчас уже ничего этого нет.
Як взяли себе в рукі? П´ю заспокійливе. дивлюся і читаю приємне чи веселе. Новини обмежила.
Догляд за собою збільшила. Розслаблюючі ванни є.
Що ще його додати?
Чашечка чая• 17 января 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Для особо одарённых: когда в ваш дом придет россия, то ей вообще будет пофиг на ваши желания. Будет одна большая Буча, Северодонецк и Мариуполь. Подвалы, пытки, разрушения.... Если хотите так жить, то можно выехать в любой из оккупированных городов
ExpertSolutionsService• 17 января 2023
Ответ дляМарфушечка душечка
Вас тут ніхто не тримає. Валізи, вокзал, парашка
Удалено администрацией...
автор Леди_Мэри • 17 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Однозначно надломані всі. Хтось більше, хтось менше. А люди з нарячих точок, які поруч з вибухами були і постраждали, то я не знаю як вони опом´ятаються.
Таких людей тільки за кордон вивозити і селити до кінця життя в нацкращі умови з повним забезпеченням і курсом лікування в психолога.
А хто втратив рідних, то взагалі трагедія, яка ніколи не вилікується
Нажаль. У кожного по різному. Але є дуже болючі історії.
Там вже точно до кінця війни буде біль і надломлене життя.
Найщасливіша• 17 января 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
автор Леди_Мэри • 17 января 2023
Ответ дляОбращеница
У меня когда сосед сверху что-то роняет, то думаю ’с*ка, застрелись уже’. Или когда машина едет и рев на всю улицу, то проклинаю.
Аналогічно.
ExpertSolutionsService• 17 января 2023
Ответ дляНе за Будка
Слышь ты, су.ка, откуда вещаешь? Или слово паРаша сильно задело?
Удалено администрацией...
Не за Будка• 17 января 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Так едьте из Украины. Таких как Вы здесь никто не держал. ПаРаша таких любит.
ОливьЕЖечка• 17 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Удалено администрацией...
автор Леди_Мэри • 17 января 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Автор , це не нормальний стан, не розумію для чого себе так заганяти.
Так я сама відчуваю, що ненормальний, але не знаю, як не заганятися.
Марфушечка душечка• 17 января 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Не Росія, а парашка. Вас все відправляють, а ви ніяк не виїдете.
Лунтик-паунтик• 17 января 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
А я бачу який відсоток в моєму оточенні становлять і добровольці, і ті, хто готовий воювати до останнього.
Тому впевнена, що навіть при відкритих кордонах залишилося б достатньо, щоб захищати країну.
А от примусово на скотобойню якраз за поребриком рашистів на нас женуть.
ОдинРазНадетое• 17 января 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Переїхати , не реально потім здоров´я відновити буде практично неможливо , на нервовій системі тримається все.
автор Леди_Мэри • 17 января 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Вчера ночью мусорка приехала...так я дернулась как ненормальная....но сейчас это нормально
Я кожного ранку смикаюся від сміттєвоза(((
Чашечка чая• 17 января 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Удалено администрацией...
Вы не знаете, что пыточные и подвалы появились не 2022 году. В Донецке, Луганске и всех оккупированных городах тоже самое с 2014 года. Удивительно?
ОливьЕЖечка• 17 января 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Удалено администрацией...
Рекламама• 17 января 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Таблетки
ОливьЕЖечка• 17 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
в Грузії є питочні підвали?
Сколько_мне_лет?• 17 января 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Удалено администрацией...
І про орківська влада. Нам це потрібно?
Найщасливіша• 17 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
всем, кто играет в войну жизнями наших ребят глубоко пофиг, у них офшоры и есть пути как смыться заранее
автор Леди_Мэри • 17 января 2023
Ответ дляНекомильфо
Дёргаться от резких звуков перестанем только после окончания войны. Ну а помогать телу нужно уже сегодня,делать самомассаж, сыр, тогда и ощущение скручивания и холода отступают.
Ну а излишняя слезливость - повод обратиться к невропатологу за успокоительнымт
Заспокійливе п´ю. Але слабо допомагає.
ОливьЕЖечка• 17 января 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
І про орківська влада. Нам це потрібно?
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot• 17 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
автор Леди_Мэри • 17 января 2023
Ответ дляРекламама
Пейте успокоительное, нельзя так себя гробить
Та п´ю. Мебікар максимальну дозу.
Чашечка чая• 17 января 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
в Грузії є питочні підвали?
На ее оккупированной территории есть
HupBaHa• 17 января 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Та п´ю. Мебікар максимальну дозу.
Что-то другое надо раз не помогает
Златка 07• 17 января 2023
Ответ дляРекламама
Кыш в рашку, матрешка
А що воно написало?
fruhling007• 17 января 2023
Зробіть собі графік занять. Встали, зробили зарядку, щось приємне для себе (наприклад, гарний сніданок) і т.д. Головне, обмежити телефон і новини. Зробіть за правило заходити читати їх тільки 1 раз на день 30 хвилин зранку або ввечері. Важливо триматись і самоорганізуватись. І відволікатись на щось інше- на роботу, навчання, хатні справи. Я від гучних звуків теж підскакую. Було гучно і небезпечно 31-го і 1-го, тут ще не знаю, як боротись.
автор Леди_Мэри • 17 января 2023
Ответ дляНайщасливіша
в мене нервова система заспокоїлась аж через 7-8 місяців пвсля того як я виїхала з окупації, але й досі як тільки хочь трохи нервуюсь починає сильно хватати серце і наче як паралізує
Я не в окупації, але хватає серце і сковує рухи постійно.
Поля Дяченко• 17 января 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Да, уехали. Потому что город паРашисты обстреливали, людей мирных убивали, инфраструктуру разрушали. Ведь методы у паРаши и ее любителей одни-разрушать и ломать все, что им не может достаться. Интересно, почему паРашистскую гниду еще не забанили.