Завтра чмо виступатиме чогось дуже погане передчуття
Начиталась їх воєнкорів,що війну об’явить
Ответ дляLyudaT
Надо же... а сейчас, думаете таки сво было?
У них офіційно-так
Ответ дляNatalia505
А до сьогодня що було?
У них офіційно сво
Об’являть війну-повномасштабна мобілізація-закриваються кордони
СтрашнаяНаташа• 17 января 2023
Чого конкретно ви боїтеся? Що ще вони зможуть зробити, чого до цього не зробили?
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Та дійсно-нічого)
Все добре))))
СтрашнаяНаташа• 17 января 2023
Ответ дляНастюшка-4139
Та дійсно-нічого)
Все добре))))
Так а що завтра змінитися може? Що ще?
Птица-синица• 17 января 2023
Ответ дляrybka21
Ви гадаєте, вони на це здатні?
Ну с фантазией у них все хорошо, вон какие истории в стиле мальчиков в трусиках придумывали.
Ответ дляПтица-синица
Міняйте пластинку
Ответ дляalenka3108
Жах, який жах, а до цього, що було?
Действительно… бомбы на роддом в Мариуполе это что? Убийства людей на вокзале в Кременчуге, дом быта в Виннице, про Бучу уже молчу….
Но за сегодня это уже пятая тема про плохое предчувствие и про то, что война начнётся…
Ответ дляBe_good
Зате зможуть повноцінно капітулювати!
Це було б чудово
Дай бог щоб так було
Птица-синица• 17 января 2023
Ответ дляНастюшка-4139
Міняйте пластинку
О, точно русня. Они всегда в ответ на аргументы их перекручивают наоборот. Типа Украина напала, а не Россия, не вы по методичке 15 рублей зарабатываете, а я))